SPA na weekend

SPA na weekend

Wyjazd wellness na weekend dla dwojga

Podaruj ukochanej osobie relaks

Chcesz spędzić weekend tylko we dwoje z ukochaną osobą, zapominając jednocześnie o codziennych stresach? Zbliża się rocznica ślubu? Chcesz pozytywnie zaskoczyć ukochaną? Lub może szukasz nietypowego prezentu dla drugiej połówki? Wykup pobyt w SPA dla dwojga. Obydwoje zaznacie relaksu i odpoczynku. Będziecie spędzać dni na masażach i odnawiających kąpielach, natomiast wieczorami możecie spokojnie delektować się swoim towarzystwem przy świetle świecy.

Zabierz żonę bądź narzeczoną na weekend do centrum regeneracyjnego. SPA daje gwarancję przyspieszonego odpoczynku. Naładujecie więc baterie na długie miesiące. Zabiegi wellness pomogą zaś wzmocnić zarówno zdrowie fizyczne jak i emocjonalne.

SPA na weekend to pobyt w jednym z naszych hoteli SPA, połączony z różnorodnymi zabiegami zdrowotnymi i kosmetycznymi dla dwojga. Co powiecie na przykład na relaksujący masaż dla obojga partnerów lub odprężającą kąpiel z olejkami aromatycznymi? A może bardziej zainteresuje Was peeling całego ciała, zakończony maską z alg?

Po relaksującym, wypełnionym zabiegami dniu możecie udać się do hotelowej restauracji na kolację przy świecach. Spokój, cisza, relaks, odcięcie się od codziennych problemów i całkowite skupienie na drugiej osobie – co lepiej może podziałać na relacje między partnerami?

Sprawdźcie nasze oferty, oderwijcie sie od codzienności i spędźcie niezapomniane chwile w jednym z naszych hoteli SPA!

 

Wasi doradcy

Z przyjemnością doradzę Ci osobiście: 22 153 07 55

Napisz do mnie: info@spadreams.pl

Nasze najlepsze oferty SPA na weekend