Weekend SPA w Czechach

Weekend SPA w Czechach

Krótki pobyt zdrowotny i SPA u naszych południowych sąsiadów

Zobacz najlepsze oferty na weekend SPA w Czechach

Weekendowy relaks SPA i Beauty

Masz już dość rutyny i stresu związanego z obowiazkami dnia codziennego? Potrzebujesz chwili oddechu? Weekend SPA to w takim razie propozycja dla Ciebie! Przez kilka dni będziesz w stanie zregenerować ciało i duszę i z nową energią powrócić do codziennych zadań. 

Nasi południowi sąsiedzi oferują nie tylko wspaniałe pobyty kuracyjne i lecznicze, lecz także szeroką gamę zabiegów SPA i Beauty, dzięki którym poczujesz się jak nowo narodzony. W naszych czeskich hotelach SPA możesz poddać się różnorodnym zabiegom wellness, jak: masaże całościowe, częściowe, gorącymi kamieniami, masaże tajskie, aromatyczne, z użyciem olejków zapachowych, okłady z borowiny, okłady parafinowe, peeling twarzy i całego ciała i wiele wiele innych. Czeskie hotele oferują również kuracje pitne czy kąpiele w mineralnej wodzie leczniczej. Wszystko to oczywiście pod okiem fachowców. 

Nie zapominajmy również o wstępie do stref SPA i wellness, gdzie zrelaksować się można w różnego rodzaju basenach, saunach i łaźniach. 

Dzięki pięknym krajobrazom także spacery, wycieczki rowerowe czy uprawienianie nordic walking będą niezapomnianym przeżyciem.

Ciekawostką są dostępne w uzdrowiskach w Jachymowie kuracje radonowe, czyli tzw. antroterapia. Wykorzystuje się w nich radon – gaz szlachetny, podczas którego rozpadu dochodzi do emisji cząsteczek alfa, działających regenerująco na komórki. Kuracja radonowa (zwana również radoczynną) polega na inhalacjach, kąpielach lub piciu wody bogatej w radon.

Pamiętaj, wystarczy tylko weekend w SPA, by odzyskać witalność i z chęcią i nowymi siłami wrócić do pracy!

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami SPA w Czechach!

Zarezerwuj weekend spa w Czechach w najlepszej cenie