Weekend SPA w Niemczech

Weekend SPA w Niemczech

Luksusowy pobyt SPA u naszych zachodnich sąsiadów

Zobacz najlepsze oferty na weekend SPA w Niemczech

Pełne odprężenie i profejsonalne zabiegi SPA

Macie ochotę gdzieś wyjechać i zapomnieć o całym świecie, ale jednocześnie nie możecie sobie pozwolić na dłuższy pobyt? Polecamy zatem nasze oferty weekendowe.

Góry, morze, jeziora, odpowiedni klimat i wyjątkowo dobra infrastruktura sprawiają, że Niemcy idealnie nadają się na krótki pobyt. Wspinaczka lub narciarstwo w Alpach, spacery plażą nad Morzem Bałtyckim lub Północnym, pływanie łódką po jeziorach, podczas weekendu w Niemczech można sie odprężyć i oderwać od codzienności. 

Pod kategorią Weekend SPA w Niemczech znajdziesz różnorodne pobyty w niemieckich SPA i uzdrowiskach, skonstruowane w taki sposób, by cała kuracja zdrowotna/pielęgnacyjna nie trwała dłużej niż 3 dni. Dzięki temu będziecie mogli oboje nabrać nowych sił, bez konieczności wykorzystywania urlopu.

Na SpaDreams znajdziesz cały szereg niemieckich hoteli SPA, sanatoriów i uzdrowisk, poczynając od tradycyjnych schwarzwaldzkim kurortów, np. w Badenweiler, przez położone u stóp Alp SPA, po nadmorskie uzdrowiska na wyspach Rugia czy Uznam.

Może zainteresuje Cię głębokie oczyszczanie skóry ciała i twarzy, połączone z pobytem w saunie i pełnym manicure oraz pedicure? Czy też potrzebujesz raczej odprężenia i masz przede wszystkim ochotę na masaże olejkami aromatycznymi lub gorącymi kamieniami? A może szukasz sposobu na odżywienie i regenerację skóry?

Pakiety weekendowe w niemieckich hotelach SPA mają wiele do zaoferowania.

Zachęcamy do rezerwowania.