Weekend we dwoje

Weekend dla dwojga

Czas tylko dla Was

Relaks, odprężenie i romantyczny nastrój

Codzienne obowiązki i rodzina mogą być ogromnym obciążeniem dla pary. Wiele osób chciałoby spędzić trochę czasu tylko i wyłącznie z ukochaną osobą, ale nie mają na to możliwości ani pomysłu. Weekend w SPA dla dwojga może być dla nich idealnym rozwiązaniem. 

Oferta ta nie tylko umożliwia poświęcenie uwagi swojej połówce – choć jest to jeden z jej celów. Jest to również świetny sposób na relaks i odprężenie, zadbanie o zdrowie i poprawienie samopoczucia. Weekend w SPA dla dwojga pomoże Wam zapomnieć o świecie, umożliwi rozkoszowanie się relaksującymi zabiegami i sprawi, że oboje odzyskacie energię.

Róźnorodne masaże, którym poddacie się razem, pobyt w saunie czy kąpiel w jacuzzi, zabiegi manicure i pedicure... A może nawet skusicie się na peeling twarzy lub całego ciała lub odświeżające maseczki z alg? Do tego specjalnie skomponowane menu dla zakochanych i kolacja przy świecach z lampką szampana... 

Korzystając z naszej oferty możecie nie tylko odzyskać siły witalne i poprawić swoje samopoczucie, ale przede wszystkim zadbać o swój związek. W końcu czy może być coś lepszego niż relaks i odpoczynek tylko we dwoje?

Sprawdźcie nasze oferty oderwijcie sie od codzienności i spędźcie niezapomniane chwile w jednym z naszych luksusowych hoteli SPA. Gwarantujemy, że takiego wypoczynku długo nie zapomnicie!

Wasi doradcy

Z przyjemnością doradzę Ci osobiście: 22 153 07 55

Napisz do mnie: info@spadreams.pl

Najlepsze oferty na weekend dla dwojga