wskazania-kuracja

Wskazania do kuracji

Znajdź najlepszą ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb

Zobacz popularne wskazania do kuracji

Jak znaleźć odpowiednią kurację?

Kuracje i uzdrowiska SpaDreams są tak różnorodne, że każdy znajdzie coś dla siebie. 

Od wieków jednym z najczęściej stosowanych, ale i lubianych przez Pacjentów środków leczniczych jest woda. Nic w tym dziwnego – kąpiele, hydromasaże i bicze wodne charakteryzuje działanie nie tylko lecznicze, ale i relaksujące. Kuracje wodami termalnymi nie tylko poprawią stan Twojego zdrowia, ale także dostarczą Ci niezapomnianych doznań. Są również polecane w przypadku problemów kobiecych bądź z układem moczowym.

Na problemy skórne najlepszym rozwiązaniem będzie klimat Morza Martwego. Jest bowiem najbogatszym w minerały tego typu zbiornikiem wodnym na świecie. Zawarte w nim składniki mieralne mają zbawienny wpływ na wiele schorzeń, a jego suchy, prawie pozbawiony alergenów klimat jest doskonały dla osób skłonnych do uczuleń.

Stan Twoich stawów na pewno poprawią balneoterapia, termoterapia, elektroterapia oraz laseroterapia. Bóle kręgosłupa złagodzą zabiegi fango, czyli okłady błotem ze składnikami mineralnymi, wykonywane w naszych nadmorskich uzdrowiskach.

Kuracje ajurwedyjskie natomiast są dobre na wszystko. Skutecznie oczyszczą Twój organizm, dzięki czemu pozbędziesz się zbędnych kilogramów, a relaksujące masaże pomogą w pozbyciu się stresów dnia codziennego i sprawią, że w nową energią powrócisz do pracy.

Na stronach SpaDreams znajdziesz wczasy lecznicze w ponad 300 hotelach, w 35 krajach na całym świecie. Oferujemy kuracje na układ ruchu, w tym na reumatyzm i bóle kręgosłupa, leczenie nerek, wczasy zdrowotne na choroby serca i układ oddechowy, turnusy odchudzające, kuracje dla osób cierpiących na wypalenie zawodowe oraz leczenie chorób skóry.

Zachęcamy do rezerwowania!

Najlepsze kuracje na choroby serca

Najlepsze kuracje na układ oddechowy

Najlepsze kuracje na choroby skóry

Najlepsze kuracje na choroby układu ruchu

Najlepsze kuracje na kręgosłup

Najlepsze kuracje na reumatyzm

Najlepsze kuracje na układ moczowy

Najlepsze kuracje odchudzające

Najlepsze kuracje przeciw stresowi