Austria

Austria

Rozkoszuj się pięknem alpejskiego krajobrazu

Relaks, SPA i Beauty

Austria leży w samym sercu Europy. Krajobraz tego kraju zachwyca turystów swoim zróżnicowaniem: obejmuje region gór wysokich i wyżyn, jak również teren pagórkowaty i równinny. Tutaj występuje wszystko, co najpiękniejsze w przyrodzie. 

W Austrii znajduje się duży wybór hoteli spa i wellness, które oferują wypoczynek i relaks na najwyższym poziomie. Hotele w Austrii to spełnienie urlopowych marzeń. Baseny termalne, sauny, łażnie, programy odnowy bilogicznej, traycyjne masaże, zabiegi na twarz i ciało  - to właśnie tu przeżyjesz najbardziej relaksujący wyjazd! Dzieki zróżnicowaniu terenu jest to również idealne miejsce na uprawianie turystyki górskiej, pieszej, czy nordic walking. Tradycyjne, jak i nowoczesne hotele spa oferują nie tylko bezpośredni dostęp do termalnych źródeł, ale przede wszystkim luksus i komfort na idealny wyjazd spa.

Przyjemność z każdej strony. Nasze hotele w Tyrolu, Styrii i Salzburgu oferują zarówno klasyczne pobyty spa jak i wypoczynek w wodach termalnych, aktywne wakacje, programy detoksykujące czy jogę wraz z medytacją. Strefy wellness najlepszej jakości, komfortowe pokoje i przemiła obsługa - to obietnica pełnych relaksu dni w najpiękniejszych miejscach w Austrii.

Będziesz mógł także rozkoszować się pieknem nieskazitelnej natury, wysokich gór, pachnących lasów i czystych jezior, jak rówież zasmakować pysznej, autriackiej kuchni.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami SPA w Austrii!

Wasi doradcy

Z przyjemnością doradzę Ci osobiście: 22 153 07 55

Napisz do mnie: info@spadreams.pl

Nasze najlepsze oferty hoteli w Austrii