Bawaria

Bawaria

Kraina gór, zabytków i hoteli SPA

Zobacz najlepsze oferty hoteli SPA w Bawarii

SPA i uzdrowiska w Bawarii

Bawaria - najbardziej wysunięty na południe, a zarazem najpopularniejszy region turystyczny w Niemczech. Piękny, zróżnicowany, górski krajobraz, liczne zabytki i bogate dziedzictwo kulturowe, żywe tradycje, malownicze wioski oraz serdeczna goscinność - te czynniki od setek lat przyciągają turystów do południowych Niemiec. Niebo nad Bawarią wygląda często tak jak bawarska flaga: symfonia bieli i błękitu skąpana w słońcu, nawet wtedy, gdy reszta Niemiec przykryta jest deszczowymi chmurami.

Bawaria ma jednak również wiele do zaoferowania w dziedzinie SPA i wellness. W końcu, czy istnieje lepszy sposób spędzenia ulropu niż relaks i odprężające zabiegi upiększające w otoczeniu pięknej, górskiej przyrody?

Oferta bawarskich hoteli SPA jest niezwykle bogata: od klasycznych masaży, przez kąpiele aromatyczne, gimnastykę w wodzie i nordic walking. Dla tych, których bardziej niż relaks interesuje odnowa biologiczna, ciekawe mogą okazać się zabiegi na twarz, peelingi i okłady.

Z kolei zwolenników aktywnego wypoczynku przyciągnie możliwość uprawiania wędrówek po górach, wycieczek rowerowych czy joggingu w pięknym otoczeniu.

Po dniu wypełnionym zabiegami możesz udać się na spacer po okolicznych górach (i zaczerpnąć trochę świeżego, pozbawionego spalin powietrza) – lub wybrać się na wycieczkę do jednego z uroczych, południowoniemieckich miasteczek.

Bawaria to doskonałe miejsce na spędzenie urlopu łączącego wellness, doznania kulturowe oraz relaks na łonie przyrody.

Bez wahania zerezerwuj zatem relaksujący pobyt SPA w jednym luksusowych, bawarskich hoteli!