Hotele w Budapeszt

Poznaj sekrety Budapesztu

Budapeszt to stolica i największe miasto na Węgrzech, a także jedno z największych i najpiękniejszych miast Europy. Budapeszt jest popularny wśród turystów nie tylko z powodu wyjątkowej architektury, ale również ze względu na zlokalizowane tu liczne źródła mineralne oraz termalne.
W ofercie SpaDreams znaleźć można bogaty wybór hoteli położonych w Budapeszcie. Część z nich należy do grupy Danubis Hotels Group, sieci ekskluzywnych hoteli w całej Europie znanych ze względu na baseny termalne wysokiej klasy. Najbardziej popularnym z nich jest Hotel Gellert, położony nad brzegiem Dunaju hotel 4-gwiazdkowy z centrum terapii termalnej oraz słynną w całej Europie Łaźnią Gellerta.
Budapeszt to hotele położone są bezpośrednio nad brzegiem Dunaju, dzięki czemu stanowią one idealną bazę do zwiedzania miasta. Spacerując nadrzeczną promenadą warto zwrócić uwagę na utrzymany w stylu neogotyckim budynek parlamentu, czy też przejść się po parku na Wyspie Małgorzaty. Dzięki licznym atrakcjom turystycznym takim jak Zamek Królewski, Baszta Rybacka czy Kościół Macieja, można poznać bliżej fascynującą historię miasta oraz zachwycić się jego kulturą. Osoby zmęczone zwiedzaniem zachęcamy do skorzystania z naszej bogatej oferty zabiegów Spa.
W samym centrum Budapesztu znaleźć można liczne bary i puby, które wieczorami zapełniają się gośćmi z całego świata. Warto odwiedzić kilka z nich, aby zauważyć niesamowitą różnorodność poszczególnych lokali. Przynajmniej jeden wieczór warto równiez poświęcić na spacer nad Dunajem – zabytkowe budynki położone nad brzegiem są po zmierzchu podświetlane, co wywołuje zapierający dech w piersiach efekt.
Zarówno osoby poszukujące kuracji termalnej, jak i miejsca do odpoczynku i relaksu, z pewnością znajdą w Budapeszcie hotel dla siebie. Zapoznaj się z naszą ofertą: Budapeszt hotele. ZWielbicieli wód termalnych zachęcamy również do zapozania się z naszą ofertą hoteli w Karlowych Warach.