Lasy na wybrzeżu estońskim

Spa w Estonii

Gdzie chcesz pojechać?
Czego szukasz?
Kiedy i jak długo
99% zadowolonych klientów
Gwarancja najlepszej ceny
Eksperci z ponad 40-letnim doświadczeniem
Indywidualne podejście do klienta

Poznaj piękno Estonii na wczasach spa

Wakacje ze spa w Estonii to nie tylko oferta wypoczynku i relaksu na wysokim poziomie. Czas wolny daje Ci również możliwość lepszego poznania fascynującego kraju nadbałtyckiego. Odkryj pięknie wybrzeże Bałtyku i dowiedz się więcej o historii i kulturze podczas ciekawych zajęć rekreacyjnych.

Inne popularne cele podróży

Odkryj Estonię i naładuj swoje baterie w tym samym czasie

Spa w Estonii to synonim wakacji w kraju o burzliwej historii i imponującej przyrodzie. Inspirujące jest nie tylko wybrzeże Bałtyku, ale także wnętrze kraju z jego wspaniałymi krajobrazami i biotopami. Hotele spa oferują różnorodną ofertę zabiegów, które możesz dostosować do swoich indywidualnych potrzeb. Zdecyduj się na zabiegi, które pomogą Ci zadbać o zdrowie lub będą ofertą relaksu i odprężenia. Na tej stronie chcielibyśmy przedstawić Ci przegląd ofert, których możesz się spodziewać w Estonii.

Co wyróżnia hotel spa w Estonii?

Kobiety w SPA

W hotelu wellness w Estonii znajdziesz różnorodne opcje relaksu i wypoczynku. Możesz więc zdecydować, czy wolisz piękne wellness czy medyczne zabiegi.

Spędź wczasy wellness w Estonii nad Morzem Bałtyckim, jeśli kochasz morze i preferujesz długie spacery po plaży. W głębi kraju czekają na Ciebie parki przyrody. Tam możesz uprawiać turystykę pieszą, spacerową lub rowerową. Połącz aktywności z ofertami, z których chciałbyś skorzystać podczas wakacji spa w Estonii.

Hotele wellness kategorii 4-5 gwiazdek są nowocześnie wyposażone i spełniają życzenia wellness. Ciesz się pięknymi strefami wellness z dużymi saunami, łaźniami parowymi, basenami i bogatą ofertą zabiegów wellness.

Nie oszczędza się również na jedzeniu. Ciesz się regionalną i narodową kuchnią i uzupełnij swój dzień wellness wykwintnymi kulinarnymi przysmakami.

Najlepsze zabiegi wellness w Estonii

Klasyczne zabiegi spa

Mężczyzna dostaje masaż pleców

Klasyczne zabiegi spa obejmują masaż, zabiegi kąpielowe oraz pakiety z ziemią leczniczą lub błotem. W hotelach spa masz do dyspozycji własny basen i często także salę fitness. Masz wszechstronne możliwości spędzania czasu poza domem.

Zastosowania kosmetyczne

Kobieta otrzymuje masaż twarz
Estonia słynie z wielu uzdrowisk i kurortów, które oferują szeroką gamę zabiegów upiększających, w tym faciale, masaż, zawijanie ciała, pedicure i manicure. Możesz wybrać maseczki lub konkretne masaże, które poprawiają wygląd skóry, wspomagają krążenie krwi i poprawiają samopoczucie.

Najpiękniejsze miejsca na wakacje wellness w Estonii

Pärnu

Plaża w Pärnu

Pärnu jest położone nad brzegiem rzeki o tej samej nazwie i posiada odcinek wybrzeża nad Zatoką Ryską. Miasto jest idealnym miejscem na spędzenie czasu na rekreacji i relaksie. Długie spacery, przejażdżki rowerowe, ale także przechadzka po zabytkowym mieście pozostawią trwałe wrażenia.

Tallinn

Widok na dachy Tallina

Stolica Estonii Tallin leży bezpośrednio nad Morzem Bałtyckim. Szczególną cechą jest historyczne Stare Miasto, które dzieli się na Górne Miasto i Dolne Miasto i z którego rozciąga się imponujący widok na sylwetkę, ale także na morze. W nowoczesnej części miasta można zrobić zakupy i dobrze zjeść.

FAQ - Nasze wskazówki dotyczące idealnych wczasów wellness w Estonii

Jaki jest najlepszy czas na wakacje ze spa w Estonii?
Dla kogo jest odpowiedni hotel spa w Estonii?
Jak długie powinny być wczasy wellness w Estonii?
Jak mogę zaoszczędzić przy rezerwacji wyjazdu wellness?
Jak długo powinny trwać wakacje w spa w Estonii?
Jakie są najpiękniejsze zabytki w Estonii?
Jakie są najpopularniejsze formy spędzania wolnego czasu w Estonii?
Na co zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego hotelu spa?
Jaki jest najlepszy hotel wellness na wakacje w Estonii?
Jak drogie są wakacje w spa w Estonii?