Bułgaria

Bułgaria

Twój zasłużony wypoczynek w kraju Złotych Piasków

Poznaj klimat Bułgarii i wypocznij w SPA

Szerokie, piaszczyste plaże, ciepłe morze, doskonałe wino, rakija i wyśmienita kuchnia – Bułgaria zachwyca na każdym kroku. Położona w samym centrum Półwyspu Bałkańskiego, nad Morzem Czarnym, stanowi idealne miejsce do wypoczynku. Krajobraz Bułgarii jest zróżnicowany pod względem przyrodniczym – aż 70% tego kraju zajmują góry i wyżyny. Resztę stanowi region czarnomorski oraz połączona z nim strefa przymorska o szerkości prawie 30 km. Pod względem kulturowym Bułgaria ma również wiele do zaoferowania - zabytkowe miasta, jaskinie, skanseny, monumentalne twierdze, liczne cerkwie czy meczety. 

Jeżeli zatem szukasz atrakcyjnych ofert wypoczynku połączonych z kompleksowymi zabiegami wellness, to nasza oferta będzie prawdziwym strzałem w dziesiątkę. 

Rezerwując dla siebie wyjazd do Bułgarii, zyskasz gwarancję znakomitego relaksu, a przy okazji skorzystasz z terapii światłem i tlenem, która pomoże Ci w pozbyciu się bólu, odzyskaniu wewnętrznej harmonii oraz odmłodzeniu ducha i ciała. 

W trakcie pobytu skorzystasz z bogatej oferty zabiegów leczniczych i zajęć sportowych. W strefie SPA masz do swojej dyspozycji ekskluzywne baseny z biczami wodnymi, jacuzzi, saunami, łaźniami. Zajmą się Tobą masażyści i lekarze specjaliści z dziedziny fizjoterapii, kardiologii i terapii manualnej.

Możesz zarówno błogo leniuchować w strefie SPA i poddawać się relaksującym masażom i zabiegom lub skorzystać atrakcji, jakie oferuje okolica. 

Takie wczasy działają jak magiczna różdżka przywracająca młodość, kondycję i urodę. Bez wahania zarezerwuj więc już dziś swój wymarzony wypoczynek w Bulgarii.

Wasi doradcy

Z przyjemnością doradzę Ci osobiście: 22 153 07 55

Napisz do mnie: info@spadreams.pl

Nasze najlepsze oferty hoteli w Bułgarii