Chorwacja

Chorwacja

Wypoczynek na rajskim wybrzeżu

Pożegnaj się z nudą na zawsze!

Zaskakująca, tętniąca życiem, różnorodna - to właśnie jest Chorwacja. Przeżyj niezapomniane chwile w jednym z najbardziej zasobnym w wodę kraju na świecie, położonym w „niebieskim sercu Europy” pośród 1000 wysp. SpaDreams zapewnia wspaniałe przeżycia. Malownicze wysepki Chorwacji z niepowtarzalnym urokiem znajdują się na Morzu Adriatyckim i zachęcają do odkrywania ich tajemniczych zakamarków podczas długich spacerów. Przekonaj się na własne oczy, jakie klejnoty skrywają się w nadmorskich wioskach rybackich oraz poczuj jedyną w swoim rodzaju  śródziemnomorską atmosferę.

Pobyt na wybrzeżu Chorwacji wspaniale sprzyja kuracjom ciała oraz duszy. Całoroczny łagodny klimat oraz lecznicza siła morza idealnie wspomagają proces leczenia chorób oddechowych oraz kości, a także reumatyzmu. W szczególności wyspy wolne od ruchu samochodowego dają możliwość odcięcia się od pośpiechu i stresu życia codziennego. Złap oddech i doświadcz niezmąconego niczym relaksu w przepięknej Chorwacji.

Na wielbicieli sportu czeka szereg możliwości spędzenia czasu wolnego na plaży oraz w wodzie: SpaDreams zapewnia aktywny wypoczynek fanom kajakarstwa oraz tym, którzy kochają pływać, nurkować, grać w siatkówkę plażową z przyjaciółmi lub po prostu doskonale bawić się ze swoją rodziną. Głodni nowych doznań mogą spróbować swoich sił w surfowaniu lub jeździe na nartach wodnych.

Podczas wycieczki w głąb kraju warto skusić się na odwiedzenie jednego z licznych parków narodowych lub przyrodniczych, strzegących niepowtarzalnych skarbów przyrody. Dopraw swój wymarzony urlop szczyptą niezapomnianych przygód oraz egzotycznych cudów przyrody. Odkryj piękno dolin rzecznych skrywających się w głębinach wąwozów oraz gęsto porośniętych łańcuchów górskich, które ozdabiają fascynujące wodospady.

Zarezerwuj swój pobyt juz dziś!

Nasze najlepsze oferty hoteli w Chorwacji