-10%

Fantastyczny 4,4/5,0

18 ocen od naszych Klientów

Fantastyczny 4,4/5,0

Hotel numer 1 Jordania Według naszej skali popularności ten hotel jest numerem: 1 w: Jordania. Popularność hotelu zależy od liczby jego wyświetleń na naszej stronie internetowej, zapytań ofertowych i liczby dokonanych rezerwacji. Idealny dla osób podróżujących indywidualnie. Ta oferta jest szczególnie aktrakcyjna dla podróżujących indywidualnie. Ponad 70% osób, które dokonało rezerwacji, podróżowało indywidualnie.

Dead Sea Spa Hotel Medical Center

Centrum Medyczne bezpośrednio nad morzem

Lubiany hotel bezpośrednio nad morzem z Dead Sea Medical Center z kuracjami nad Morzem Martwym.

Nasza oferta pobytów z gwarancją najlepszej ceny

Relaks nad Morzem Martwym / Kuracja klimatyczna

1 Noc, pokój dwuosobowy, śniadanie

171 zł

154 zł

 • wstęp do strefy fitness w hotelu oraz na baseny słodkowodne, Aqua Fun Center ze zjeżdżalniami wodnymi, leżakami przy basenach oraz na plaży
 • minibar, napoje dla gości w pokojach premium

Uwaga: ten program nie obejmuje kuracji leczniczych w Dead Sea Medical Center oraz wstępu do solarium naturalnego. Pełna oferta pobytu dostępna na zapytanie w SpaDreams.

Polecane przy następujących dolegliwościach

Atopowe zapalenie skóry / łuszczyca, Reumatyzm / stawy, Skóra / alergie, Układ oddechowy / astma

Następujące usługi dodatkowe są już w cenie

 • 10% znizki dla rezerwujących z wyprzedzeniem

Wszystkie możliwe zniżki

Kod rezerwacji telefonicznej: 355P1

Dopasuj pobyt w hotelu

Ucieczka przed zimą

od 14 noclegów, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie

3 841 zł

3 457 zł

 • napoje bezalkoholowe do posiłków (napoje bezalkoholowe, woda, kawa, herbata)
 • od 10 osób - program animacyjny np. poranna/wodna gimnastyka, trening autogenny, progresywna relaksacja mięśni, rysunek, pokazy gotowania, wieczorki taneczne zgodnie z ofertą

Polecane przy następujących dolegliwościach

Atopowe zapalenie skóry / łuszczyca, Reumatyzm / stawy, Skóra / alergie, Układ oddechowy / astma

Następujące usługi dodatkowe są już w cenie

 • 10% znizki dla rezerwujących z wyprzedzeniem

Wszystkie możliwe zniżki

Kod rezerwacji telefonicznej: 355P2

Dopasuj pobyt w hotelu

Dead Sea Spa Hotel Medical Center w szczegółach

Położenie

Dead Sea Hotel, wraz ze specjalizującym się w chorobach skóry i stawów centrum medycznym Dead Sea Medical Center, znajduje się w najniższym punkcie na ziemi. Ośrodek położony jest na północno-wschodnim brzegu Morza Martwego, w otoczeniu pięknych gór, pośród przyrody. Ze względu na niedużą odległość od Ammanu hotel ten jest lubiany przez Jordańczyków jako miejsce wypadowe na weekend lub przystanek podczas wycieczek objazdowych.

Na plaży hotelowej wieje stale lekki wiatr, ponieważ kompleks znajduje się na północno-wschodnim brzegu.

Zalecana znajomość języka angielskiego.

Zakwaterowanie

Duży, przestronny budynek z widokiem na morze. W głównym budynku oraz w 1-3-piętrowych bungalowach znajduje się 277 pokoi (ok. 18 m2, nieodnowionych), z łazienką lub prysznicem/WC, suszarką do włosów, czajnikiem,sejfem, TV sat., telefonem, klimatyzacją, ogrzewaniem (grudzień-luty) i balkonem lub tarasem. W nowym skrzydle pokoje Deluxe (ok. 35 m2), częściowo z widokiem na morze, oraz większe pokoje Premium (rożne, z widokiem na morze). Również pokoje z drzwami łączącymi dwa pokoje. 1 pokój Deluxe dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Resort dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych tylko częściowo. Szlafrok (należy zarezerwować podczas rezerwacji). Winda.

Wyżywienie i wypoczynek

W głównym budynku znajdują się recepcja i lobby, restauracja (bufet) z kawiarnią. Pub/sportsbar z kuchnią międzynarodową i arabską à-la-carte. Okazjonalnie rozrywka wieczorna, np. taniec brzucha, muzyka na żywo. Wi-Fi w hotelu.

Wellness, SPA i zdrowie

Vitalia Spa z różnorodnymi zabiegami, jak masaże (tajski, klasyczny, zabiegi na twarz, peelingi, okłady, mani/pedicure.

Dead Sea Medical Center (otwarte codziennie) jest zintegrowane z kompleksem hotelowym. Kierownikiem centrum jest dermatolog (mówiący również w języku niemieckim), dysponujący bogatym doświadczeniem w dziedzinie kuracji klimatycznych na choroby skóry. Dyżury pielęgniarskie i lekarskie również poza godzinami otwarcia centrum. Gabinety zabiegowe: dermatologiczne, pokoje do opieki medycznej, fizycznej i psychologicznej, masaże, masaże podwodne, okłady błotne, ultradźwięki, krótkie fale, mikrofale, krioterapia (zimnem).

Ogrzewany basen wewnętrzny z wodą z Morza Martwego, basen do terapii, strefa fitness, gabinet do nagłych przypadków i apteka. Własne naturalne solarium (panie i panowie oddzielnie) bezpośrednio przy plaży z basenem z wodą morską, miejscem do wypoczynku, prysznicami, wentylatorami, parasolami przeciwsłonecznymi, lodówkami oraz codziennie świeżym błotem z Morza Martwego. Poza solarium niedozwolone są kąpiele bez ubrań.

Czas wolny

Własna plaża oraz baseny słodkowodne, w Aqua Fun Center ze zjeżdżalniami wodnymi (publiczne). Beach Bar, bar na basenie. Duża sala fitness i gimnastyczna. Sklep, wypożyczalnia samochodów, program wycieczek.

Nad Morzem Martwym: po jordańskiej stronie Morza Martwego rozwija się kurort, powstają nowe hotele, już istniejące rozbudowują się.

pok.2-os./balkon

Ok. 18 m2, nieodnowiony, z wanną lub prysznicem/WC, suszarką do włosów, czajnikiem, sejfem, tv sat., telefonem, klimatyzacją / ogrzewaniem (grudz.-luty), balkonem lub tarasem.

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 355D0

pok.2-os. Deluxe

W nowym skrzydle, ok. 40 m2, z wanną lub prysznicem/WC, suszarką do włosów, czajnikiem, sejfem, tv sat., telefonem, klimatyzacją/ogrzewaniem (grudzie-luty), balkonem lub tarasem.

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 355D1

pok.1-os. Deluxe

W nowum skrzydle, ok. 40 m2, z wanną lub prysznicem/WC, suszarką do włosów, czajnikiem, sejfem, tv sat., telefonem, klimatyzacją / ogrzewaniem (grudzie-luty), balkonem lub tarasem.

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 355E1

pok.2-os. Deluxe/w.n. morze

W nowym skrzydle, ok. 40 m2, z wanną lub prysznicem/WC, suszarką do włosów, czajnikiem, sejfem, tv sat., telefonem, klimatyzacją/ogrzewaniem (grudzie-luty), balkonem lub tarasem.

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 355D2

pok.1-os. Dleuxe / w.n. morze

W nowym skrzydle, ok. 40 m2, z wanną lub prysznicem/WC, suszarką do włosów, czajnikiem, sejfem, tv sat., telefonem, klimatyzacją/ogrzewaniem (grudzień-luty), balkonem lub tarasem.

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 355E2

pok.1-os./balkon

Ok. 18 m2, nieodnowiony, z wanną lub prysznicem/WC, suszarką do włosów, czajnikiem, sejfem, tv sat., telefonem, klimatyzacją / ogrzewaniem (grudz.-luty), balkonem lub tarasem.

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 355E0

pok.2-os. Premium

Większy pokój z widokiem na morzem, w nowym skrzydle, z wanną lub prysznicem/WC, suszarką do włosów, czajnikiem, sejfem, tv sat., telefonem, klimatyzacją/ogrzewaniem (grudz.-luty), balkonem lub tarasem.

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 355D3

Przyjazd

TRANSFER (w obie strony): Z lotniska w Ammanie 125 euro za osobę.

Najbliższe lotniska
Queen Alia International Airport (AMM) : (ok. 78 km / 86 minut)

Informacje dodatkowe

Zniżka dla dzieci: 2 dorosłych + 1 dziecko w pokoju dwuosobowym/nocleg (0-1,9 lat) 100%, (2-11 lat) 50%. Obowiązkowa opłata dodatkowa: Sylwester (31.12.) 100 euro.

Dobrze wiedzieć

Tęsknota za słońcem i światłem? Terapia światłem nad Morzem Martwym, Natural Health Spa. Szczególne stosunki świetlne nad Morzem Martwym polepszają samopoczucie. Zanurz się w Morzu światła, barw i ciepła.

Odkryj Jordanię - odkryj Haszemickie Królestwo Jordanii, np. tajemnicze różowoczerwone miasto Petra oraz „zamki pustynne”. Rezerwacja wycieczek oraz wypożyczalnia samochodów w hotelu.

Indywidualne wycieczki objazdowe SpaDreamsdo ruin miasta Petra i Wadi Rum - idealny dodatek do pobytu nad Morzem Martwym. Szczegóły na życzenie w SpaDreams.

Kuracje klimatyczne nad Morzem Martwym w DeadSea Medical Center

Wskazania: łuszczyca (cały rok), łuszczyca krostkowa (październik-kwiecień), łuszczycowe zapalenie stawów (marzec-listopad), rybia łuska, atopowe zapalenie skóry (cały rok), pseudłuszczyca (styczeń-listopad), ziarniniak grzybiasty studium I-II (luty-listopad), trądzik stwardniały (cały rok), bielactwo (kwiecień-wrzesień), zapalenie błony naczyniowej.

 • wstępne badanie lekarskie z pomiarem ciśnienia krwi, wagą, wywiadem chorobowym. Lekarz ogólny i/lub dermatolog
 • stworzenie indywidualnego planu terapii
 • opieka lekarska i wizyty lekarskie (2 razy w tygodniu, w razie konieczności codziennie; lekarz ogólny i/lub dermatolog)
 • w razie potrzeby porada psychologiczna
 • lekarstwa i środki lecznicze wedle zaleceń lekarskich i zgodnie z programem kuracji
 • zabiegi terapeutyczne (jeśli zajdzie potrzeba, w zależności od kuracji), np. okłady z błota, gimnastyka w wodzie i gimnastyka lecznicza, masaże, krioterapia (terapia zimnem) itd.
 • raport końcowy
 • wstęp do solarium naturalnego oraz dostęp do świeżego błota z Morza Martwego
 • wstęp do basenu z wodą z Morza Martwego oraz do centrum fitness w Medical Center
 • dyżur stacji pogotowia ratunkowego (24 h) – lekarz lub pielęgniarka

Karta wstępu do solarium naturalnego

 • Wyłącznie wstęp do solarium naturalnego

Kuracje:

 • Łuszczyca lub bielactwo nabyte i trądzik
 • Neurodermia (atopowe zapalenie skóry)
 • Łuszczycowe zapalenie skóry
 • Reumatyzm
 • Zapalenie błony naczynowej oka
 • Zapalenie błony naczyniowej oka i choroba Bechterewa
 • Karta wstepu do solarium naturalnego

Ceny na życzenie w SpaDreams.

Opinie klientów

Fantastyczny 4,4 / 5,0
100% Rekomendacja
Hotel
Serwis
Zabiegi
Wyżywienie
Strefa wellness
18 Ocen od klientów Oceny mogą wystawiać tylko klienci, którzy odbyli podróż
 • Caroline G.
  z Niemcy

  „FIT jako idealny towarzysz podróży dla miłej podróży” przetłumaczone przez Google

  Ogólnie rzecz biorąc, był bardzo relaksujący i odpowiadał temu, co sobie wyobrażałem. Kraj oferuje dużo kultury i jest wyjątkowy pokaż więcej

  • Ogólnie o hotelu
   Generalnie hotel spełnił moje oczekiwania, ale mógłby być lepiej na zewnątrz. Hol jest w dobrym stanie, a pokój został mi przydzielony szybko. Pokoje są w porządku. Zmiana była możliwa po dwóch dniach, a nawet dostałem pokój wyższej jakości. Co jest bardzo pozytywne. Ogólnie rzecz biorąc, hotel spełnił moje oczekiwania. to znaczy Wiedziałem, że w wielu miejscach już się starzeje. Można to również zobaczyć w solarium i na zewnątrz. Tutaj można by poprawić w różnych punktach, co znacznie poprawiłoby ogólny obraz. Siłownia jest funkcjonalna i przestronna. Wszystkie urządzenia były funkcjonalne. Szkoda, że ​​nie było zbyt wielu możliwości wycieczek. Prywatna taksówka byłaby rzeczywiście dostępna, dla pojedynczych podróżujących było to bardzo drogie. Tutaj możesz zaoferować więcej
  • Usługi i obsługa w hotelu
   Cały personel był przyjazny, zawsze witany i uprzejmy. Szczególnie tutaj chciałbym wymienić Reizel z restauracji oraz Aileen i Luisa ze spa.
  • Wyżywienie
   Jedzenie było dobre lub bardzo dobre, zawsze było pełne, a czystość, pomimo dużego pośpiechu, była szanowana. Zawsze było mięso, ryby, kurczak, warzywa i świetny bar sałatkowy. Ponadto zupa. Humus musiał dla wszystkich, bo był taki pyszny, gdybym mógł o coś poprosić, to na orzechy lub suszone owoce na płatki śniadaniowe. Jedyna rzecz to ceny drinków, tutaj znacznie wzrosła, bez względu na to, czy chodzi o napoje bezalkoholowe (także wodę) czy regionalne wina.
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   Tutaj, oczywiście, zdaję sobie sprawę z wyczerpujących warunków. Niemniej jednak obszary te mogłyby być lepiej utrzymane. Leżaki w solarium, ręczniki, parasole ... Nie zawsze wszystko trzeba odnowić, ale dzięki ciągłej opiece poprawisz ogólny stan i otrzymasz.
  • Zabiegi i programy
   Miałem kilka aplikacji, niektóre były bardzo dobre, niektórzy pracownicy wydawali się nieco niepewni. W sumie było dobrze, a oferta z broszury jest zróżnicowana. Nie skorzystałem z lekarza

  pokaż mniej

  • październik 2018
  • 4 - 8 dni
  • od 30 do 39 lat
 • Sven T.
  z Niemcy

  „Gładki, relaksujący, bardzo wnikliwy czas.” przetłumaczone przez Google

  Ogólnie rzecz biorąc, relaksujący wypoczynek. Interesujące wglądy w nieznany wcześniej region. Korzyści dla zdrowia. Moja decyzja była słuszna. pokaż więcej

  • Ogólnie o hotelu
   Hotel znajduje się poza miastem lub ruchliwymi ulicami - kurort jest dobrze utrzymany; pokoje hotelowe są proste i praktyczne. Stan i czystość OK.
  • Usługi i obsługa w hotelu
   Absolutnie uprzejma i miła obsługa! Nawet w godzinach stresu i pośpiechu pracownicy zachowują pomocny, zaangażowany i przyjazny sposób.
  • Wyżywienie
   Bez reklamacji! Było wystarczająco zróżnicowane i smaczne jedzenie. Warunki higieniczne były m.E. po nienagannej.
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   Ponieważ zostałem zdemaskowany jako samotny podróżnik, nie ma Kurordunusa ani przymusu terapii, wykorzystałem wszystkie oferty, aby dla mnie uzyskać pewną zrównoważoną sytuację relaksacyjną.
  • Zabiegi i programy
   Dobra wartość rekreacyjna! Jakość i korespondencja pracowników były nienagannie dobre. Uczucie bycia witanym było zawsze przeciw. Spełniono również specjalne życzenia.

  pokaż mniej

  • kwiecień 2018
  • 9 - 11 dni
  • podróżujący indywidualnie
  • od 50 do 59 lat
 • Wijnanda A.
  z Holandia

  „szczególne doświadczenie” przetłumaczone przez Google

  Prima wakacje Morze Martwe bardzo, bardzo przeciętne jedzenie, ładna pogoda pokaż więcej

  • Ogólnie o hotelu
   Piękne położenie nad Morzem Martwym, dużo pracowników, ale bardzo przyjazny również pewne, że były tak niegrzeczny; pokój czasami nie czyszczone aż ledwo ponownie łóżka Unmade innych dniach. Bufetach nie są bardzo różnorodne i mało smaczne. My „walki” było a la carte suplement do „wolno” do jedzenia. Sylwester był płacz, szczególnie biorąc pod uwagę, że € 100 pp musiała zostać wypłacona. Hotel był bardziej zajęty głównie Rosjan, którzy często obszedł pijany, ponieważ alkohol został zakupiony dla nich.
  • Usługi i obsługa w hotelu
   patrz wyżej Hotel kierowca doskonała obsługa.
  • Wyżywienie
   Pij szalenie drogie z niewielkim wyborem Jedzenie bardzo przeciętne, patrz wyżej
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   Dermatolog była na wakacjach i dlatego nie było rady dla chorób skóry.
  • Zabiegi i programy
   1x brane masażu była doskonała

  pokaż mniej

  • grudzień 2017
  • 4 - 8 dni
  • jako rodzina
  • od 60 do 69 lat
 • Bernd L.
  z Niemcy

  „Rekreacji, zdrowia i regeneracja w jednym, święto było warto” przetłumaczone przez Google

  Ogólny bardzo dobrze przygotowane wakacje, od planowania przed 6 miesięcy do daty realizacji. Odzysk udało się w 100%, dobrze znalazłem biurokratycznego wpisu z powodu możliwych wizy grupowej dla Jordana. Ogólnie rzecz biorąc, wielkie podziękowania dla Fitreisen dla dobra wszechstronnego wsparcia. pokaż więcej

  • Ogólnie o hotelu
   Razem pozytywne wrażenie jest przyjazny i dyskretny zapis wszystkich pracowników hotelu. Pokój był czysty iw dobrym stanie (lodówka powinna być rozmrażane, ale wcześniej). Wyjątkowa lokalizacja w Morzu Martwym gwarantuje 100% - własność przywrócenie zmienioną chorobowo skórę.
  • Usługi i obsługa w hotelu
   Personel był czasem trochę nadgorliwy, gdy przyszło do terminu codzienne sprzątanie pokoju (czasami podczas przygotowywania czasochłonnego na słońce) został poproszony trzykrotnie że czyszczenie powinno odbywać się, w przeciwnym razie wszystko było tip top.
  • Wyżywienie
   Bufet oferowany był bardzo wyrównany i atrakcyjnie przygotowane przez przetwarzania optycznego, obsługa była bardzo uprzejma.
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   Prawie 100% - własność klasyfikacja pracowników zatrudnionych w tym obszarze, wszystko było codziennie w bardzo dobrym stanie.
  • Zabiegi i programy
   top

  pokaż mniej

  • wrzesień 2017
  • 9 - 11 dni
  • podróżujący indywidualnie
  • od 50 do 59 lat
 • Petra K.

  „Reszta” przetłumaczone przez Google

  Podobało mi się to, bo wciąż było poza sezonem i hotel nie był w pełni zarezerwowany. W przeciwnym razie byłoby to zbyt duże dla mnie pokaż więcej

  • Ogólnie o hotelu
   Personel był przyjazny i hotel bardzo czyste
  • Usługi i obsługa w hotelu
   Wszyscy byli bardzo przyjazny i pomocny
  • Wyżywienie
   Jedzenie było dobre, szeroki wybór potraw i pięknie
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   Bardzo miła atmosfera i wszystko było bardzo czyste. Masaże były słabe a nie inne aplikacje.
  • Zabiegi i programy
   Aplikacje nie istniał aż do masażu (złe było), prawdopodobnie z powodu niskiej sezon był.
  • Komentarz od SpaDreams
   Liebe Frau K., wir freuen uns, dass Sie Ihren Erholungsurlaub am Toten Meer insgesamt sehr positiv bewerten. Bezüglich Ihres Hinweises zu den Behandlungen haben wir vom Hotel die Rückmeldung bekommen, dass Spa Anwendungen zukünftig in renovierten Räumen im Medical Center stattfinden, die durch einen separaten Eingang erreichbar sind. Ein neuer Spa Manager wird erwartet, so dass bald auch neue Wellness Pakete und Leistungen im Rahmen eines neuen Konzeptes zur Verfügung stehen sollen. Ihr FIT Reisen Team

  pokaż mniej

  • luty 2014
  • 4 - 8 dni
  • podróżujący indywidualnie
  • od 50 do 59 lat

Nasz poradnik do tematu

Poradnik Morze Martwe

Źródło naturalnych sił leczniczych

Ściągnij plik w PDF Pokaż wszystkie poradniki
Rezerwuj Kontakt Udostępnij