Fantastyczny 4,4/5,0

15 ocen od naszych Klientów

Hotel numer 1 Jordania Według naszej skali popularności ten hotel jest numerem: 1 w: Jordania. Popularność hotelu zależy od liczby jego wyświetleń na naszej stronie internetowej, zapytań ofertowych i liczby dokonanych rezerwacji. Idealny dla osób podróżujących indywidualnie. Ta oferta jest szczególnie aktrakcyjna dla podróżujących indywidualnie. Ponad 70% osób, które dokonało rezerwacji, podróżowało indywidualnie.

Dead Sea Spa Hotel Medical Center ★★★★

Centrum Medyczne bezpośrednio nad morzem

Lubiany hotel bezpośrednio nad morzem z Dead Sea Medical Center z kuracjami nad Morzem Martwym.

Nasza oferta pobytów z gwarancją najlepszej ceny

Relaks nad Morzem Martwym / Kuracja klimatyczna

od 1 noclegu, pokój dwuosobowy, śniadanie

 • wstęp do strefy fitness w hotelu oraz na baseny słodkowodne, Aqua Fun Center ze zjeżdżalniami wodnymi, leżakami przy basenach oraz na plaży
 • minibar, napoje dla gości w pokojach premium

Uwaga: ten program nie obejmuje kuracji leczniczych w Dead Sea Medical Center oraz wstępu do solarium naturalnego. Pełna oferta pobytu dostępna na zapytanie w SpaDreams.

Polecane przy następujących dolegliwościach

Reumatyzm / stawy, Układ oddechowy / astma, Skóra / alergie, Atopowe zapalenie skóry / łuszczyca

Następujące usługi dodatkowe są już w cenie

10% znizki dla rezerwujących z wyprzedzeniem

Kod rezerwacji telefonicznej: 355P1

172 zł

155 zł

Ucieczka przed zimą

od 14 noclegów, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie

 • napoje bezalkoholowe do posiłków (napoje bezalkoholowe, woda, kawa, herbata)
 • od 10 osób - program animacyjny np. poranna/wodna gimnastyka, trening autogenny, progresywna relaksacja mięśni, rysunek, pokazy gotowania, wieczorki taneczne zgodnie z ofertą

Polecane przy następujących dolegliwościach

Reumatyzm / stawy, Układ oddechowy / astma, Skóra / alergie, Atopowe zapalenie skóry / łuszczyca

Następujące usługi dodatkowe są już w cenie

10% znizki dla rezerwujących z wyprzedzeniem

Kod rezerwacji telefonicznej: 355P2

3 847 zł

3 462 zł

Dead Sea Spa Hotel Medical Center w szczegółach

Położenie

Dead Sea Hotel, wraz ze specjalizującym się w chorobach skóry i stawów centrum medycznym Dead Sea Medical Center, znajduje się w najniższym punkcie na ziemi. Ośrodek położony jest na północno-wschodnim brzegu Morza Martwego, w otoczeniu pięknych gór, pośród przyrody. Ze względu na niedużą odległość od Ammanu hotel ten jest lubiany przez Jordańczyków jako miejsce wypadowe na weekend lub przystanek podczas wycieczek objazdowych.

Na plaży hotelowej wieje stale lekki wiatr, ponieważ kompleks znajduje się na północno-wschodnim brzegu.

Zalecana znajomość języka angielskiego.

Zakwaterowanie

Duży, przestronny budynek z widokiem na morze. W głównym budynku oraz w 1-3-piętrowych bungalowach znajduje się 277 pokoi (ok. 18 m2, nieodnowionych), z łazienką lub prysznicem/WC, suszarką do włosów, czajnikiem,sejfem, TV sat., telefonem, klimatyzacją, ogrzewaniem (grudzień-luty) i balkonem lub tarasem. W nowym skrzydle pokoje Deluxe (ok. 35 m2), częściowo z widokiem na morze, oraz większe pokoje Premium (rożne, z widokiem na morze). Również pokoje z drzwami łączącymi dwa pokoje. 1 pokój Deluxe dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Resort dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych tylko częściowo. Szlafrok (należy zarezerwować podczas rezerwacji). Winda.

Opis dostępnych pokoi

Wyżywienie i wypoczynek

W głównym budynku znajdują się recepcja i lobby, restauracja (bufet) z kawiarnią. Pub/sportsbar z kuchnią międzynarodową i arabską à-la-carte. Okazjonalnie rozrywka wieczorna, np. taniec brzucha, muzyka na żywo. Wi-Fi w hotelu.

Wellness, SPA i zdrowie

Vitalia Spa z różnorodnymi zabiegami, jak masaże (tajski, klasyczny, zabiegi na twarz, peelingi, okłady, mani/pedicure.

Dead Sea Medical Center (otwarte codziennie) jest zintegrowane z kompleksem hotelowym. Kierownikiem centrum jest dermatolog (mówiący również w języku niemieckim), dysponujący bogatym doświadczeniem w dziedzinie kuracji klimatycznych na choroby skóry. Dyżury pielęgniarskie i lekarskie również poza godzinami otwarcia centrum. Gabinety zabiegowe: dermatologiczne, pokoje do opieki medycznej, fizycznej i psychologicznej, masaże, masaże podwodne, okłady błotne, ultradźwięki, krótkie fale, mikrofale, krioterapia (zimnem).

Ogrzewany basen wewnętrzny z wodą z Morza Martwego, basen do terapii, strefa fitness, gabinet do nagłych przypadków i apteka. Własne naturalne solarium (panie i panowie oddzielnie) bezpośrednio przy plaży z basenem z wodą morską, miejscem do wypoczynku, prysznicami, wentylatorami, parasolami przeciwsłonecznymi, lodówkami oraz codziennie świeżym błotem z Morza Martwego. Poza solarium niedozwolone są kąpiele bez ubrań.

Czas wolny

Własna plaża oraz baseny słodkowodne, w Aqua Fun Center ze zjeżdżalniami wodnymi (publiczne). Beach Bar, bar na basenie. Duża sala fitness i gimnastyczna. Sklep, wypożyczalnia samochodów, program wycieczek.

Nad Morzem Martwym: po jordańskiej stronie Morza Martwego rozwija się kurort, powstają nowe hotele, już istniejące rozbudowują się.

Informacje dodatkowe

Najbliższe lotniska
Queen Alia International Airport (AMM): (ok. 78 km / 86 minut)

PRZYJAZD Lotnisko: Amman (AMM), ok. 60 km.

TRANSFER (w obie strony): Z lotniska w Ammanie 125 euro za osobę.

INFORMACJE Zniżka dla dzieci: 2 dorosłych + 1 dziecko w pokoju dwuosobowym/nocleg (0-1,9 lat) 100%, (2-11 lat) 50%. Obowiązkowa opłata dodatkowa: Sylwester (31.12.) 100 euro.

Dobrze wiedzieć

Tęsknota za słońcem i światłem? Terapia światłem nad Morzem Martwym, Natural Health Spa. Szczególne stosunki świetlne nad Morzem Martwym polepszają samopoczucie. Zanurz się w Morzu światła, barw i ciepła.

Odkryj Jordanię - odkryj Haszemickie Królestwo Jordanii, np. tajemnicze różowoczerwone miasto Petra oraz „zamki pustynne”. Rezerwacja wycieczek oraz wypożyczalnia samochodów w hotelu.

Indywidualne wycieczki objazdowe SpaDreamsdo ruin miasta Petra i Wadi Rum - idealny dodatek do pobytu nad Morzem Martwym. Szczegóły na życzenie w SpaDreams.

Kuracje klimatyczne nad Morzem Martwym w DeadSea Medical Center

Wskazania: łuszczyca (cały rok), łuszczyca krostkowa (październik-kwiecień), łuszczycowe zapalenie stawów (marzec-listopad), rybia łuska, atopowe zapalenie skóry (cały rok), pseudłuszczyca (styczeń-listopad), ziarniniak grzybiasty studium I-II (luty-listopad), trądzik stwardniały (cały rok), bielactwo (kwiecień-wrzesień), zapalenie błony naczyniowej.

 • wstępne badanie lekarskie z pomiarem ciśnienia krwi, wagą, wywiadem chorobowym. Lekarz ogólny i/lub dermatolog
 • stworzenie indywidualnego planu terapii
 • opieka lekarska i wizyty lekarskie (2 razy w tygodniu, w razie konieczności codziennie; lekarz ogólny i/lub dermatolog)
 • w razie potrzeby porada psychologiczna
 • lekarstwa i środki lecznicze wedle zaleceń lekarskich i zgodnie z programem kuracji
 • zabiegi terapeutyczne (jeśli zajdzie potrzeba, w zależności od kuracji), np. okłady z błota, gimnastyka w wodzie i gimnastyka lecznicza, masaże, krioterapia (terapia zimnem) itd.
 • raport końcowy
 • wstęp do solarium naturalnego oraz dostęp do świeżego błota z Morza Martwego
 • wstęp do basenu z wodą z Morza Martwego oraz do centrum fitness w Medical Center
 • dyżur stacji pogotowia ratunkowego (24 h) – lekarz lub pielęgniarka

Karta wstępu do solarium naturalnego

 • Wyłącznie wstęp do solarium naturalnego

Kuracje:

 • Łuszczyca lub bielactwo nabyte i trądzik
 • Neurodermia (atopowe zapalenie skóry)
 • Łuszczycowe zapalenie skóry
 • Reumatyzm
 • Zapalenie błony naczynowej oka
 • Zapalenie błony naczyniowej oka i choroba Bechterewa
 • Karta wstepu do solarium naturalnego

Ceny na życzenie w SpaDreams.

Opinie klientów

Nasz poradnik do tematu

Poradnik Morze Martwe

Źródło naturalnych sił leczniczych

Ściągnij plik w PDF Pokaż wszystkie poradniki

Mapa

Dead Sea Spa Hotel Medical Center
Rezerwuj Kontakt Udostępnij