Europa Wschodnia

Europa Wschodnia

Odryj tajemnice pieknych plaż i, zjawiskowych pasm górskich i bezdennych jezior

Najlepsze tematy pobytów w Europie Wschodniej

Najlepsze państwa w Europie Wschodniej

Zachwyć się wschodem

Od złotych świateł Budapesztu, przez brukowane, czeskie uliczki, górzyste tereny Bułgarii, ostre szczyty górskie na Słowacji, po rozległe słoweńskie lasy – Europa Wschodnia zachwyca róznorodnością krajobrazu. Chociaż Europa Wschodnia staje się coraz bardziej popularnym celem podróży, nadal wiele miejsc pozostaje nieodkrytych.

Jeśli planujesz odbyć kurację zdrowotną, koniecznie udaj się do Czech. Od co najmniej 200 lat czeskie uzdrowiska przyciągają kuracjuszy z całej Europy. Liczne źródła lecznicze i bogate źródła borowiny sprawiają, że Czechy są doskonałym miejscem na wszelkie kuracje zdrowotne. Nowoczesne usługi świadczone są dzięki połączeniu współczesnej techniki z tradycyjnymi, sprawdzonymi metodami ekskluzywnego relaksu.

Na problemy zdrowotne zbawienny będzie także pobyt na Węgrzech. Termalne źródła pozwolą wygrzać się za wszystkie czasy. Na odwiedzających czekają między innymi okłady z naturalnego, bogatego w rad błota, posiadającego właściwości przeciwbólowe. Oferta zabiegów jest bogata i urozmaicona i na pewno każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Nasze hotele na Słowacji i w Słowenii oferują moc różnorodnych zabiegów z wykorzystaniem wód termalnych. Możesz na przykład skorzystać z kąpieli termalnej, masażu podwodnego lub wypróbować kurację wodą pitną. Idealnym uzupełnieniem będą pobyt w komorze solnej lub okłady błotne.

Bułgaria zachwyci Cię natomiast szerokimi, piaszczystymi plażami, ciepłym morzem i wyborną kuchnią, a zabiegi SPA i Beauty sparwią, że poczujesz się jak nowo narodzony.

Odkryj Europę Wschodnią z SpaDreams. Zarezerwuj pobyt już teraz i skorzystaj z naszej gwarancji najlepszej ceny! 

Wasi doradcy

Z przyjemnością doradzę Ci osobiście: 22 153 07 55

Napisz do mnie: info@spadreams.pl

Nasze najlepsze oferty na wypoczynek w Europie Wschodniej