Hotele Heviz

Heviz hotele

Odpocznij nad naturalnym jeziorem termalnym

Nie wiesz na który hotel się zdecydować? Sprawdź nasze rekomendacje!

Poznaj lecznicze właściwości jeziora Heviz

Pełne uroku miasteczko oraz kurort Heviz z ok. 4500 mieszkańcami uważane jest za węgierską miejscowość uzdrowiskową z najdłuższą tradycją na świecie. Heviz położony jest we wschodnim pasie uzdrowiskowym Węgier oraz oddalony jest o zaledwie 6 km od największego w Europie jeziora śródlądowego Balaton. Już od ponad 2 tysięcy lat osoby z każdego zakątka świata zachwycają się leczniczymi działaniami bogatych w składniki mineralne, ciepłych przez cały rok wód leczniczych oraz zawierającego rad, a także siarkę szlamu torfowego, które pozytywnie wpływają na leczenie zachorowań aparatu ruchowego.

W naszej ofercie znajduje się bogaty wybór hoteli położonych w Heviz, które dzieki doskonałemu położeniu dają idealną możliwość korzystania z dobroczynnych własności wód leczniczych. Jednym z najbardziej popularnych wśród naszych gości jest hotel Erzsébet Heviz z profesjonalnym oddziałem leczniczym oraz wieloma zabiegami upiększającymi, ajurwedyjskimi oraz medical wellness. Wszystkie hotele w Heviz oferują szeroką gamę zabiegów Spa takich jak masaże, okłady błotne czy kąpiele aromatyczne dzięki którym goście mogą w pełni się zrelaksować i odpocząć. Wszystkie zabiegi odbywają się pod okiem wykwalifikowanych specjalistów, których głównym zadaniem jest spełnianie wszelkich życzeń naszych gości.

Heviz to hotele, oferujące również specjalistyczne zabiegi lecznicze odbywające się pod opieką lekarską. Zgodnie z zaleceniami lekarza, nasi klienci mogą korzystać z zabiegów takich jak infuzja tlenem, inhalacja tlenowa, drenaż limfatyczny, elektroterapia czy kąpiel z dwutlenkiem węgla. W naszej ofercie hoteli w Heviz naleźć można również programy, w których skład wchodzą zajęcia ruchowe takie jak gimnastyka wodna, Qi Gong czy pilates, a także ćwiczenia na kręgosłup, brzuch uda i pośladki.

Niezależnie od tego czy marzysz o aktywnych wakacjach, czy też chcesz zrelaksować się nad jeziorem termalnym, wśród naszych hoteli na pewno znajdziesz coś dla Ciebie. Skorzystaj a naszej oferty: Heviz hotele i poczuj na własnej skórze działanie leczniczych wód jeziora Heviz. Jeśli interesujesz się kuracjami termalnymi polecamy również organizowane przez nas kuracje na Słowacji a także nasze hotele w czeskich Karlowych Warach. Wielbicieli Węgier zachęcamy również do przejrzenia naszej oferty hoteli w Budapeszcie.  

Wasi doradcy

Z przyjemnością doradzę Ci osobiście: 22 153 07 55

Napisz do mnie: info@spadreams.pl

Nie wiesz na który hotel się zdecydować? Sprawdź nasze rekomendacje!

Zarezerwuj hotel w Heviz w najlepszej cenie