- 15%

Celestia Ayurvedic Resort
FIRST CLASS

Sri Lanka · Wybrzeże Zachodnie Sri Lanka · Bentota
otwarty w marcu 2023 roku, stylowy ośrodek
czarująca kombinacja tradycji i nowoczesności
tylko dla dorosłych (od 18 lat)
Do ofert

otwarty w marcu 2023 roku, stylowy ośrodek ajurwedyjski

Wyrusz w osobistą, odprężającą podróż do Celestia Ayurvedic Resort i zanurz się w starożytnej, "niebiańskiej" sztuce uzdrawiania, jaką jest ajurweda.

Najpopularniejsze wyposażenie

Wi-Fi bezpłatnie
Basen
Przyjazny dla osób niepełnosprawnych
Dla osób starszych
Tylko osoby dorosłe
W otoczeniu zieleni
Lekarz ajurwedyjski
Ajurweda uwzględniająca dany typ Dosha
Joga

Najlepsze oferty dopasowane do Twojego wyboru

Ajurweda Spa

7 Nocy, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie
zamiast 4 121 złod 3 503 zł

Ajurweda Alankara - Pielęgnacja Piękna

7 Nocy, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie
zamiast 6 078 złod 5 166 zł

Ajurweda Panchakarma

14 Nocy, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie
zamiast 13 138 złod 11 167 zł

Ajurweda Kuracja Lecznicza

21 Nocy, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie
zamiast 22 027 złod 18 723 zł

Celestia Ayurvedic Resort szczegółowo

Twój ośrodek ajurwedyjski

Osadzony w bujnej zieleni, w sercu Bentoty, znajduje się stylowy Celestia Ayurvedic Resort. Otwarty w marcu 2023 roku, ośrodek tylko dla dorosłych oferuje spokojne schronienie z autentycznymi doświadczeniami ajurwedyjskimi oraz czarującą kombinacją tradycji i nowoczesności. Rozległy ogród zachęca do spacerów, a otoczony pachnącymi kwiatami lotosu naturalny staw emanuje spokojem. Ośrodek został celowo zaprojektowany tak, aby zapewnić środowisko wolne od rozpraszania, co pozwala w pełni oddać się kuracji ajurwedyjskiej.

Wyżywienie

W restauracji przy basenie delektujesz się wegetariańskimi daniami ajurwedyjskimi z świeżych składników regionalnych. Różnorodne owoce, świeżo wyciskane soki i egzotyczne przyprawy zapewniają urozmaicone i smaczne menu. Posiłki serwowane są jako menu i dostosowane do Twojego typu konstytucji. Okazjonalnie serwowane są również białe ryby lub kurczak.

Centrum Ajurwedy

Zespół składający się z 4 wykwalifikowanych lekarzy ajurwedyjskich i 20 terapeutów specjalizuje się w kuracji ajurwedyjskiej Panchakarma i z troską dba o Twoje dobre samopoczucie w centrum ajurwedyjskim z 17 gabinetami zabiegowymi. Ponadto, zespół ajurwedyjski wspiera ekspert od aromaterapii i akupunktury. Po szczegółowej konsultacji początkowej z jednym z lekarzy ajurwedyjskich zostanie przygotowany indywidualny plan leczenia. Do indywidualnie dostosowanych zabiegów ajurwedyjskich należą m.in. masaż głowy, twarzy, ciała i stóp czy Shirodhara - polewanie olejkiem czoła. W centrum jogi i medytacji, położonym w pobliżu naturalnego stawu, certyfikowany guru jogi prowadzi program jogi i medytacji, wspierający sukces Twojej kuracji ajurwedyjskiej.

Czas wolny

Basen na świeżym powietrzu i strefa lounge zapraszają do relaksu. Rozległą piaszczystą plażę Bentoty można osiągnąć w kilka minut jazdy tuk-tukiem.

Przyjazd

Pokoje hotelowe w skrócie

60 gustownie urządzonych pokoi dwuosobowych Classic, Comfort i Supreme oraz 5 willi, wyposażonych w meble z twardego drewna. Wszystkie pokoje i wille wyposażone są w klimatyzację, Wi-Fi i balkon, dostępne również do użytku pojedynczego. Wille położone są malowniczo bezpośrednio przy naturalnym stawie, rozciągają się na dwie kondygnacje i wyposażone są w prywatny jacuzzi oraz salon masażu. W duchu środowiska wolnego od rozpraszania, w wyposażeniu pokoi celowo pominięto telewizor. Pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych na życzenie.

 • Pok. 1 os. = Pok. 2 os. Comfort

  więcej szczegółów
 • Pok. 1 os. = Pok. 2 os. Supreme

  więcej szczegółów
 • Pok. 2 os. Classic

  więcej szczegółów
 • Pok. 2 os. Comfort

  więcej szczegółów
 • Pok. 2 os. Supreme

  więcej szczegółów
 • Pok. 1 os. = Pok. 2 os. Classic

  więcej szczegółów
 • Luksusowa Willa

  więcej szczegółów

Lokalizacja

Celestia Ayurvedic Resort
Sri Lanka, Wybrzeże Zachodnie Sri Lanka, Bentota
Bandaranaike International Colombo Airport (CMB)
ok. 120km / 120min

Hotele w okolicy