Znakomity 5,0/5,0

3 oceny od naszych Klientów

Znakomity 5,0/5,0

Taj Bentota Resort & Spa

Luksusowy wellness nad Oceanem Indyjskim

Ciesz się swoim urlopem w jednym z najbardziej luksusowych ośrodków wellness na Sri Lance, z panoramicznym widokiem na Ocean Indyjski. Tutaj możesz odpocząć od codzienności i naładować swoje baterie.

Najpopularniejsze udogodnienia

 • Wi-Fi bezpłatnie
 • Basen
 • Deluxe / Najlepsze spa
 • Nad morzem
 • Dla rodzin
 • W otoczeniu zieleni
 • Lekarz ajurwedyjski
 • Ajurweda uwzględniająca dany typ Dosha
 • Sauna

Nasza oferta pobytów z gwarancją najlepszej ceny

Relaks

od 1 noclegu, pokój dwuosobowy, Śniadanie

345 zł

korzystanie z basenu z tarasem słonecznym i leżakami, wanny z hydromasażem, sauny, łaźni parowej i sali fitness, szlafroki, kapcie

 • W "Elastycznej taryfie" można dokonać bezpłatnej zmiany rezerwacji i anulacji aż do 14 dni przed przyjazdem
 • Wszystkie szczegóły znajdziesz w "Elastycznej taryfie"

Następujące usługi dodatkowe są już w cenie

 • 25% zniżki dla rezerwujących z wyprzedzeniem do 31.03.2024
 • Rezerwuj 14 nocy - zapłać za 10 : 4 noce gratis
 • Rezerwuj 12 nocy - zapłać za 9 : 3 noce gratis

Wszystkie możliwe zniżki

Kod rezerwacji telefonicznej: 75VP1

Dopasuj swój pobyt:

Pakiet Ajurweda nowość

od 1 noclegu, pokój dwuosobowy, 3 posiłki

1 207 zł

 • Pełne wyżywienie ajurwedyjskie według Dosha
 • Wstępna konsultacja z lekarzem ajurwedy, w tym ustalenie indywidualnego planu leczenia
 • ok. 1,5-2 godzin zabiegów ajurwedyjskich dziennie zgodnie z zaleceniami lekarza, np. masaż olejowy całego ciała Abhyanga, ziołowa łaźnia parowa

Dodatkowo w cenie tylko dla gości SpaDreams

korzystanie z basenu z tarasem słonecznym i leżakami, wanny z hydromasażem, sauny, łaźni parowej i sali fitness, szlafroki, kapcie

 • Zabezpieczone jako wycieczka zorganizowana z ochroną przed niewypłacalnością i certyfikatem bezpieczeństwa
 • W "Elastycznej taryfie" można dokonać bezpłatnej zmiany rezerwacji i anulacji aż do 14 dni przed przyjazdem
 • Wszystkie szczegóły znajdziesz w "Elastycznej taryfie"

Następujące usługi dodatkowe są już w cenie

 • 25% zniżki dla rezerwujących z wyprzedzeniem do 31.03.2024
 • Rezerwuj 14 nocy - zapłać za 10 : 4 noce gratis
 • Rezerwuj 12 nocy - zapłać za 9 : 3 noce gratis

Wszystkie możliwe zniżki

Kod rezerwacji telefonicznej: 75VP2

Dopasuj swój pobyt:

Taj Bentota Resort & Spa w szczegółach

Twój ośrodek odnowy biologicznej

☀ Luksusowy Taj Bentota Resort & SPA położony jest pośród tropikalnej zieleni na zachodnim wybrzeżu Sri Lanki z panoramicznym widokiem na Ocean Indyjski. Poprzez użycie rdzennych, naturalnych materiałów, inspiracje kulturą i naturą Sri Lanki łączą się z nowoczesnym i komfortowym designem.

Zakwaterowanie

160 jasnych pokoi w ciepłych kolorach i z lokalnym drewnem, z wanną lub prysznicem/WC, telewizją satelitarną, telefonem, WLAN, suszarką do włosów, szlafrokiem, kapciami, sejfem, zestawem do kawy/herbaty, minibarem i klimatyzacją. Superior Garden (ok. 34 m2) z tarasem lub balkonem z widokiem na ogród. Superior Sea View z balkonem z widokiem na Ocean Indyjski. Deluxe Garden View (ok. 34 m2) bardziej luksusowy i dodatkowo z prysznicem deszczowym. Deluxe Garden Terrace z prywatnym ogrodowym tarasem na parterze. Deluxe Ocean View z balkonem, łóżkiem dziennym i widokiem na przepiękne zachody słońca. Pokoje jednoosobowe są przeznaczone do pojedynczego wykorzystania.

Superior Garden DBL

Superior Garden (ok. 34 m2) z wanną lub prysznicem/WC, telewizją satelitarną, telefonem, Wi-Fi, suszarką do włosów, szlafrokiem, kapciami, sejfem, zestawem do kawy/herbaty, minibarem i klimatyzacją, z tarasem lub balkonem z widokiem na ogród.

Wifi

klimatyzacja

sejf

suszarka

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 75VD1

Superior Garten SGL

Superior Garden (ok. 34 m2) z wanną lub prysznicem/WC, telewizją satelitarną, telefonem, Wi-Fi, suszarką do włosów, szlafrokiem, kapciami, sejfem, zestawem do kawy/herbaty, minibarem i klimatyzacją, z tarasem lub balkonem z widokiem na ogród. Pokoje jednoosobowe są przeznaczone do pojedynczego wykorzystania.

Wifi

klimatyzacja

sejf

suszarka

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 75VE1

pok.2-os. Superior Seaview

Superior Sea View (ok. 34 m2) z wanną lub prysznicem/WC, telewizją satelitarną, telefonem, Wi-Fi, suszarką do włosów, szlafrokiem, kapciami, sejfem, zestawem do kawy/herbaty, minibarem i klimatyzacją. Balkon z widokiem na Ocean Indyjski.

Wifi

klimatyzacja

sejf

suszarka

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 75VD2

pok.1 os. Superior Seaview

Superior Sea View (ok. 34 m2) z wanną lub prysznicem/WC, telewizją satelitarną, telefonem, Wi-Fi, suszarką do włosów, szlafrokiem, kapciami, sejfem, zestawem do kawy/herbaty, minibarem i klimatyzacją. Balkon z widokiem na Ocean Indyjski. Pokoje jednoosobowe są przeznaczone do pojedynczego wykorzystania.

Wifi

klimatyzacja

sejf

suszarka

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 75VE2

pok.2-os. Deluxe Gartenview

Deluxe Garden View (ok. 34 m2) z wanną lub prysznicem/WC, telewizją satelitarną, telefonem, Wi-Fi, suszarką do włosów, szlafrokiem, kapciami, sejfem, minibarem, zestawem do parzenia kawy i herbaty oraz klimatyzacją. Bardziej luksusowy niż Superior Sea View i dodatkowo z prysznicem deszczowym.

Wifi

klimatyzacja

sejf

suszarka

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 75VD3

pok.1-os. Deluxe Gartenview

Deluxe Garden View (ok. 34 m2) z wanną lub prysznicem/WC, telewizją satelitarną, telefonem, Wi-Fi, suszarką do włosów, szlafrokiem, kapciami, sejfem, minibarem, zestawem do parzenia kawy i herbaty oraz klimatyzacją. Bardziej luksusowy niż Superior Sea View i dodatkowo z prysznicem deszczowym. Pokoje jednoosobowe są przeznaczone do pojedynczego wykorzystania.

Wifi

klimatyzacja

sejf

suszarka

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 75VE3

pok.2-os. Deluxe Seaview

Deluxe Sea View (ok. 34 m2) z wanną lub prysznicem/WC, telewizją satelitarną, telefonem, Wi-Fi, suszarką do włosów, szlafrokiem, kapciami, sejfem, minibarem, zestawem do kawy i herbaty oraz klimatyzacją. Bardziej luksusowy niż Superior Garden i dodatkowo z prysznicem deszczowym oraz balkonem z widokiem na morze, a także z łóżkiem dziennym.

Wifi

klimatyzacja

sejf

suszarka

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 75VD4

pok.1os. Deluxe Seaview

Deluxe Sea View (ok. 34 m2) z wanną lub prysznicem/WC, telewizją satelitarną, telefonem, Wi-Fi, suszarką do włosów, szlafrokiem, kapciami, sejfem, minibarem, zestawem do kawy i herbaty oraz klimatyzacją. Bardziej luksusowy niż Superior Garden i dodatkowo z prysznicem deszczowym oraz balkonem z widokiem na morze, a także z łóżkiem dziennym. Pokoje dwuosobowe są przeznaczone do pojedynczego wykorzystania.

Wifi

klimatyzacja

sejf

suszarka

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 75VE4

pok.2 os. Garden Terrace

Deluxe Garden Terrace (ok. 34 m2) z wanną lub prysznicem/WC, telewizją satelitarną, telefonem, Wi-Fi, suszarką do włosów, szlafrokiem, kapciami, sejfem, minibarem, zestawem do kawy i herbaty oraz klimatyzacją. Bardziej luksusowy niż Superior garden i dodatkowo z prysznicem deszczowym oraz prywatnym tarasem na parterze.

Wifi

klimatyzacja

sejf

suszarka

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 75VD5

pok.1-os. Deluxe Garden Terrace

Deluxe Garden Terrace (ok. 34 m2) z wanną lub prysznicem/WC, telewizją satelitarną, telefonem, Wi-Fi, suszarką do włosów, szlafrokiem, kapciami, sejfem, minibarem, zestawem do kawy i herbaty oraz klimatyzacją. Bardziej luksusowy niż Superior garden i dodatkowo z prysznicem deszczowym oraz prywatnym tarasem na parterze. Pokoje dwuosobowe są przeznaczone do pojedynczego wykorzystania.

Wifi

klimatyzacja

sejf

suszarka

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 75VE5

Wyżywienie

Kilka restauracji à la carte oferuje kulinarną różnorodność świeżo złowionych ryb, dania kuchni międzynarodowej, indyjskiej i autentycznej chińskiej w Bentocie. Śniadanie w formie bufetu. Goście Ayurvedy jedzą doshagerecht jako menu. W restauracji "Palms" z niepełnym wyżywieniem wieczorem, z pełnym wyżywieniem dodatkowo w formie bufetu lub menu w południe, z all inclusive 3 posiłki wraz z napojami bezalkoholowymi. Kuchnia spa o obniżonej kaloryczności w Jiva Spa za dodatkową opłatą. Bar z zewnętrzną werandą, okazjonalnie muzyka na żywo.

Wellness & SPA

Jiva Spa z ok. 700 m2 powierzchni wellness łączy holistyczne terapie ze współczesnym wellness, takie jak okłady na ciało, klasyczne masaże całego ciała i częściowe, peelingi, drenaż limfatyczny i wiele innych. Każdy pokój zabiegowy ma swój własny ogród i zewnętrzne jacuzzi. Sauna, jacuzzi, łaźnia parowa i różne zabiegi kosmetyczne uzupełniają ofertę (za opłatą).

Zespół ekspertów - lekarzy i terapeutów ajurwedyjskich doradzi Ci w wyborze odpowiedniej ajurwedyjskiej metody leczenia, np. masaż ziołowymi stemplami Pinda Sveda, olejowy odlew czoła Shirodhara, olejowy masaż całego ciała Abhyanga.

Czas wolny

Basen z tarasem słonecznym i snack barem na 4. piętrze. Sala fitness, siatkówka, krykiet i wiele innych atrakcji dopełniają ofertę spędzania czasu wolnego.

Przyjazd

Transfer lotnisko. Colombo 152 EUR za samochód (1-2 osoby, tam i z powrotem).


Najbliższe lotniska
Bandaranaike International Colombo Airport (CMB) : (ok. 109 km / 102 minuty)

Informacje dodatkowe

Od 10 lipca do 31 października 2023 r. w hotelu prowadzone będą prace remontowe, które mogą skutkować zwiększonym poziomem hałasu.

Zniżki dla dzieci: 0-5 lat bezpłatnie, 6-11 lat z dodatkowym łóżkiem 25 € za noc, 50% zniżki na niepełne wyżywienie / wyżywienie.

Dopłata za Boże Narodzenie i Sylwestra jest już wliczona w podaną cenę. Znajomość języka angielskiego jest dodatkowym atutem.

Dobrze wiedzieć

Wskazówki dotyczące wycieczki Bentota

Połącz swój pobyt w Vivanta by Taj Bentota z wycieczką do słynnego, wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO fortu Galle, zbudowanego przez Portugalczyków w XVII wieku. Poznaj florę i faunę Sri Lanki z bliska podczas wycieczki łodzią po rzece Madu, podczas której odwiedzisz świątynię buddyjską, farmę cynamonu i farmę rybną.

Najważniejsze informacje o hotelu

 • W otoczeniu zieleni
 • Bar
 • Program rekreacyjny
 • Szlafrok w strefach kuracji
 • bezpośrednie położenie na plaży
 • Dieta rozdzielna
 • Kosmetyczka / beauty

Opinie klientów

Znakomity 5,0 / 5,0
100% Rekomendacja
Hotel
Serwis
Zabiegi
Wyżywienie
Strefa wellness
3 Oceny od klientów Oceny mogą wystawiać tylko klienci, którzy odbyli podróż
 • Anonimowi goście

  „Jedno zdanie? Jedno słowo wystarczy: super!!!” Oryginalna opinia (tłumaczenie maszynowe)

  Hotel to marzenie! Personel dosłownie czyta każde życzenie z twoich oczu! Z przyjemnością powtórzyłbym tę podróż! Jednak ceny poszły trochę "przez dach"! pokaż więcej

  pokaż mniej

  • luty 2024
  • 17 - 23 dni
  • jako para
  • od 60 do 69 lat
 • Anke S.
  z Niemcy

  „Bardzo miło!” Oryginalna opinia (tłumaczenie maszynowe)

  Odzyskaliśmy się bardzo dobrze, atmosfera jest bardzo miła, a personel przyjazny i uprzejmy, znowu chętnie! pokaż więcej

  • Ogólnie o hotelu
   Fajny hotel, jednak 5 gwiazdek jest przesadzonych, niektóre obszary takie jak Łazienki wymagają remontu. Lobby imponujące, a lokalizacja idealna.
  • Usługi i obsługa w hotelu
   Personel był bardzo przyjazny i zaangażowany, szczególnie w restauracji bardzo uprzejmy i pomocny w przypadku pytań dotyczących jedzenia, otoczenia itp.
  • Wyżywienie
   Wybór potraw był bardzo duży, a lokalne i krajowe specjały były ładnie podane. Wszystko zostało uzupełnione i zaprezentowane świeżo i ładnie. Na śniadanie byłoby miło świeżo wyciśniętych soków / smothies.
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   Spa jest pięknie rozplanowane, bardzo czyste i oferuje przyjemną muzykę w tle oraz przyjazny personel. Basen jest bardzo ładny, ale kiedy hotel jest pełny, nie ma wystarczającej liczby dostępnych krzeseł.
  • Zabiegi i programy
   Dzięki życzliwości personelu i pięknej lokalizacji dobrze wyzdrowialiśmy.

  pokaż mniej

  • luty 2020
  • 12 - 16 dni
  • jako para
  • od 50 do 59 lat
 • Franziska S.
  z Niemcy

  „Super!” Oryginalna opinia (tłumaczenie maszynowe)

  Ekscytująca wyspa, wspaniały hotel pokaż więcej

  • Ogólnie o hotelu
   Świetna atmosfera, bardzo przyjazny personel
  • Usługi i obsługa w hotelu
   Bardzo, bardzo przyjazny personel
  • Wyżywienie
   Wiele wspaniałych restauracji do wyboru, świetne jedzenie
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   Wszystko było bardzo czyste, miła atmosfera
  • Zabiegi i programy
   Bardzo relaksujące. Punkty pociąg nie ze względu na brak znajomości języka angielskiego personelu w strefie uzdrowiskowej, trudno informacje podstawowe dostaje się do ajurwedy dają terapie pomimo zapotrzebowania

  pokaż mniej

  • listopad 2016
  • 12 - 16 dni
  • od 30 do 39 lat

Nasz poradnik do tematu

Poradnik Ajurweda

Podróż do własnego wnętrza

Ściągnij plik w PDF Pokaż wszystkie poradniki

Poradnik Sri Lanka

Perła na Oceanie Indyjskim

Ściągnij plik w PDF Pokaż wszystkie poradniki
Rezerwuj Kontakt Udostępnij