Hotel Rudolf

Węgry · Nizina Węgierska · Hajduszoboszlo
Słynne uzdrowisko Hajdúszoboszló
Atmosfera śródziemnomorska
Tylko 5 minut od HungaroSpa
Do ofert

Elegancki hotel o śródziemnomorskim klimacie

Elegancki hotel 3-gwiazdkowy w słynnym uzdrowisku Hajdúszoboszló zachwyca śródziemnomorskim klimatem. Siarkowa woda termalna z wysoką zawartością jodu i chlorku sodu idealnie wspiera leczenie chorób reumatycznych.

Najpopularniejsze wyposażenie

Wi-Fi bezpłatnie
Basen termalny
W otoczeniu zieleni
Sauna
Zwierzęta akceptowane
Lekarz uzdrowiskowy na miejscu
Jacuzzi
Łaźnia parowa
Solarium

Najlepsze oferty dopasowane do Twojego wyboru

Kąpiele termalne, wyżywienie śniadanie

1 Noc, pokój dwuosobowy, śniadanie
od 195 zł
nowość

Kąpiele termalne, wyżywienie niepełne

1 Noc, pokój dwuosobowy, dwa posiłki
od 277 zł

Hotel Rudolf szczegółowo

Twój hotel spa

Hotel 3-gwiazdkowy Rudolf znajduje się w słynnym uzdrowisku Hajdúszoboszló, najbardziej znanym mieście uzdrowiskowym na węgierskiej nizinie. Zaledwie ok. 5 minut od publicznego kompleksu kąpielowego HungaroSpa, niedawno odnowiony hotel zachwyca stylem śródziemnomorskim.

Położenie i okolica

Hajdúszoboszló to mekka dla osób dbających o zdrowie. Miasto zawdzięcza swoją nazwę „Apteka Natury" swojemu „płynnemu złotu" - siarkowej wodzie termalnej, która jest bogata m.in. w jod i chlorek sodu.

Wyżywienie

W restauracji hotelowej gości czeka bogate śniadanie w formie bufetu. Przy wyborze półpensji można zdecydować się między obiadem a kolacją w formie 3-daniowego menu. W sezonie wysokim (1.7.-31.8./ 21.12.-1.1.) półpensja serwowana jest w formie bufetu. Drink bar.

Wellness & SPA

Zewnętrzny basen z wodą termalną (34-36°C), ręczniki i szlafroki dostępne w strefie wellness. Solarium (dodatkowo płatne). Fryzjer.

Kompleks Łazienek HungaroSpa

HungaroSpa, największy kompleks łazienek w Europie, jest połączony z Hotelem Rudolf: Uzdrowisko Hajdúszoboszló jest otwarte przez cały rok, od 7 do 19. 2 baseny odkryte (otwarte ok. 15.6.-30.9., 26-27°C), basen kryty (ok. 30°C), 2 baseny termalne kryte (ok. 32-36°C), basen termalny odkryty (ok. 34-36°C). Jacuzzi, kabina aromatyczna, kabina parowa, sauna na podczerwień i fińska. Sala fitness. Solarium.

Ceny biletów jednodniowych (cena regularna: ok. 7 €).

Przyjazd

Informacje dodatkowe

Pokoje hotelowe w skrócie

Hotel dysponuje 37 pokojami dwuosobowymi (pokoje Superior z klimatyzacją), 5 pokojami rodzinymi, 6 apartamentami i 2 suitami. Pokoje rodzinne są idealne dla 3 osób. Apartamenty składają się z 2 oddzielnych pokoi. Pokoje wyposażone są w balkon, TV, telefon, minibar, kabiny z hydromasażem, szlafrok i suszarkę do włosów. Winda.

  • Pok. 2 os. Standard

    więcej szczegółów
  • Pok. 1 os. = Pok. 2 os. Standard

    więcej szczegółów

Lokalizacja

Hotel Rudolf
Węgry, Nizina Węgierska, Hajduszoboszlo
Budapest Ferenc Liszt International Airport (BUD)
ok. 197km / 138min

Hotele w okolicy