Kulturmühle Lützelflüh
STANDARD

Szwajcaria · Berno i okolice · Lützelflüh
Historyczny młyn wodny pośrodku malowniczej natury
Relaks z jogą, wędrówkami i medytacją
Zajęcia jogi na poddaszu lub na zewnątrz
Do ofert

Zdobądź nową energię i siłę dzięki jodze i naturze

Doświadcz holistycznej regeneracji w historycznym młynie kultury Lützelflüh. Retreat jogi pod kierunkiem Bea Rusu łączy uzdrawiające działanie Hatha Jogi i natury. Rano praktykujesz aktywującą jogę, a wieczorem Yin Jogę z misami dźwiękowymi. W sielskiej naturze Emmental, to retreat oferuje przestrzeń dla wewnętrznego wzrostu, osobistej regeneracji i ciszy.

Najpopularniejsze wyposażenie

Wi-Fi bezpłatnie
Spokojna okolica
Podróżujący indywidualnie
Bio-hotel
Hotel ekologiczny
W otoczeniu zieleni
Wędrówki z przewodnikiem
Joga
Bezpłatne miejsce parkingowe
Brak dostępnych ofert

Kulturmühle Lützelflüh szczegółowo

Twoja podróż jogi

Odkryj spokój w sercu Emmental! Spędź cztery inspirujące dni w historycznym młynie wodnym i zanurz się w świat jogi. Retreat oferuje wyjątkową możliwość naładowania ciała, umysłu i duszy. Doświadcz porannych sesji jogi na malowniczym tle Emmental i pozwól, że energia płynącej wody zainspiruje cię. Doświadczona instruktorka jogi, Bea, poprowadzi cię przez delikatne ćwiczenia, które przywrócą twoją wewnętrzną równowagę. Między sesjami jogi jest czas na odkrywanie okolicy, cieszenie się spacerami na łonie natury, odwiedzanie pobliskich gospodarstw lub relaks z książką nad brzegiem rzeki. Ten retreat to nie tylko przerwa od codzienności, ale także szansa na doświadczenie naturalnego piękna Emmental – wszystko to w przystępnej cenie.

Twoje zakwaterowanie na jogę

200-letni młyn kultury Lützelflüh (1821) to zabytkowy klejnot, idealny dla tych, którzy pragną uciec od stresów codzienności i doświadczyć spokoju natury. Z dumą młyn otrzymał certyfikat "Wybitny" w Swiss Location Award 2021 i 2022, co potwierdza jego pozycję jako jednego z najpiękniejszych miejsc na wydarzenia w Szwajcarii. Dostępne są dwa pokoje dwuosobowe i pięć pokoi wieloosobowych. Dla tych, którzy pragną spędzić czas w samotności, oferowane jest zakwaterowanie w pokoju wieloosobowym. Zakwaterowanie obejmuje wspólną kuchnię, jadalnię oraz pokój do jogi i medytacji na wyższym piętrze.

Położenie i okolica

Lützelflüh jest osadzone w malowniczym Emmental, gdzie urokliwe krajobrazy łączą się z historycznym klimatem, tworząc przyjazne miejsce do odpoczynku i relaksu. Idylliczne otoczenie Lützelflüh charakteryzuje się delikatnymi wzgórzami, bujnymi łąkami i malowniczymi gospodarstwami. Malownicze szlaki piesze zachęcają do odkrywania oszałamiającej natury Emmental. Popularnym celem wycieczek jest pobliskie Burgdorf, które również można zwiedzać w grupie.

Wyżywienie

W Lützelflüh można dojść pieszo do pizzerii, gospody i supermarketu w ciągu 15 minut. Rano dostępne są owoce. Cały dzień dostępne są kawa i herbata. Po uzgodnieniu z grupą, jeśli jest taka potrzeba, można robić zakupy i gotować razem. Młyn dysponuje przestronną kuchnią z dużym stołem i jadalnią.

Joga

Zajęcia jogi odbywają się na poddaszu młyna, a przy ładnej pogodzie również na zewnątrz, na przykład nad rzeką.

Kierownictwo jogi

Beatrice Thalia Rusu z Niemiec jest certyfikowaną nauczycielką jogi BDY/EYU i prowadzi poranne intensywne zajęcia Hatha Jogi oraz wieczorne delikatne zajęcia Yin Jogi z misami dźwiękowymi w połączeniu z Joga Nidra oraz prowadzone medytacje na łonie natury.

Przyjazd

Informacje dodatkowe

Lokalizacja

Kulturmühle Lützelflüh
Szwajcaria, Berno i okolice, Lützelflüh
Bern Belp Airport (BRN)
ok. 29km / 39min

Hotele w okolicy