Kurs nauczyciela jogi w Akademii Yoga Skyros
COMFORT

Grecja · ·

Uznany i certyfikowany przez American Yoga Alliance (AYA)

Dołącz do najszybciej rozwijającej się grupy nauczycieli jogi na świecie. Program certyfikacyjny opracowany przez Yoga Skyros i uznany przez American Yoga Alliance (AYA) rzuca nowe światło na liczne aspekty jogi. Po ukończeniu tego programu będziesz w stanie prowadzić efektywne zajęcia jogi, inspirować swoich uczniów i zmieniać życie.

Najpopularniejsze wyposażenie

Basen
Położenie w centrum
Tylko osoby dorosłe
Joga
Bezpłatne miejsce parkingowe

Najlepsze oferty dopasowane do Twojego wyboru

Kurs terapii jogą 300 YTT

20 Nocy, pokój dwuosobowy, śniadanie
od 9 862 zł

Kurs nauczyciela Hatha Jogi 200 RYT

20 Nocy, pokój dwuosobowy, śniadanie
od 10 291 zł

Kurs nauczyciela Hatha Jogi 300 RYT

20 Nocy, pokój dwuosobowy, śniadanie
od 10 291 zł

Kurs terapii jogą 200 YTT

20 Nocy, pokój dwuosobowy, śniadanie
od 10 291 zł

Kurs nauczyciela jogi w Akademii Yoga Skyros szczegółowo

200 RYT Hatha Kurs nauczyciela jogi - zawartość programu

Program zaprojektowany, aby z jednej strony zgłębić wiele aspektów jogi, z drugiej nauczyć, jak prowadzić efektywne zajęcia z jogi. Po tym szkoleniu będziesz w stanie inspirować i motywować. Nauczane jest czyste, esencjonalne Hatha Yoga. Oto co Cię czeka: etyka jogi i relacje uczeń-nauczyciel, ośmioelementowa ścieżka według Pantanjali, historia jogi na podstawie starych tekstów mistrzów, umiejętności prezentacji i komunikacji jako kluczowy element prowadzenia zajęć jogi, techniki asystowania w asanach, podstawy fizjologii i anatomii w kontekście jogi, różne style jogi, zakładanie i marketing udanego studia jogi, zrozumienie ciała na poziomie fizycznym i emocjonalnym, odczytywanie energii grupy lub jednostki, płynne wykonywanie asan oraz prawidłowe oddychanie, nauczanie jogi jako treningu dla ciała i umysłu, używanie głosu i rąk do nauczania, stosowanie jogi w odniesieniu do konkretnych chorób takich jak bóle pleców, problemy ze snem, utrata wagi, depresje, menopauza, równoważenie hormonów czy artretyzm.

300 RYT Hatha Yoga nauczyciel programu - Zawartość programu

Dodatkowe 40 asan jako rozszerzenie do 33 asan z RYT 200, studium przypadku dotyczące prawidłowego stosowania asan jako terapii przy chorobach, przygotowanie, tworzenie własnych grup roboczych na określone tematy jogi, czakry i kosze zgodnie ze specyfikacjami i wymaganiami 300 RYT, wsparcie i pomoc w asanach w ramach 300 RYT.

200 YTT Yoga Terapia - Zawartość programu

Chociaż ogólne kursy jogi często mogą pomóc rozwiązać lekkie problemy zdrowotne, mogą być nieskuteczne w przypadku poważnych chorób, takich jak choroby serca, cukrzyca, wysokie ciśnienie krwi, otyłość i inne powszechne zaburzenia jak zaburzenia hormonalne i problemy ze snem. W terapii jogi, joga jest dostosowywana do indywidualnych potrzeb osoby, biorąc pod uwagę jej stan zdrowia, konstytucję i sytuację życiową. Mimo swojej specjalizacji, terapia joga zachowuje podstawowe zasady i cele jogi. Oto co Cię czeka: związek i różnica między jogą a terapią, analiza holistycznego podejścia, podstawy nauki z Patanjali w życiu współczesnym, anatomia w ramach asan, 30 asan szczegółowo z anatomią i pranayamą, przyczyny chorób i program wspierający proces leczenia, np. choroby serca, cukrzyca, wysokie ciśnienie krwi, otyłość, ogólne zaburzenia, np. zaburzenia hormonalne, problemy ze snem, wypalenie. Podstawy i filozofia indyjskiej medycyny, znaczenie diety, elementów, dosz, gunas i punktów marmas, znaczenie czakr, kosz i prany, terapeutyczne korzyści z mantr, joga nidra, medytacja i wizualizacja, zachowanie nauczyciela terapii jogi: stosowanie etyki Patanjali.

300 YTT Yoga Terapia - Zawartość programu

Poznasz związek między asanami a chorobami, projektowanie zajęć, metody takie jak joga na podczerwień i jej korzyści, projektowanie planu asan na 3 miesiące, specyfikacja i aktywacja 107 punktów marmas, punkty marmas w planie leczenia, 10 najważniejszych olejków eterycznych i ich mieszanki, teoria na temat 38 środków leczniczych dr Bacha - poziom 1 i techniki konsultacji według dr Bacha, prowadzenie kursów dla różnych chorób, stosowanie aktywacji punktów marmas z klientami, stosowanie terapii masażu z klientami i olejkami eterycznymi, stosowanie konsultacji dr Bacha, praca nad przypadkami oraz ogólna praca z klientami.

Położenie i okolica

Penthouse znajduje się w urokliwym Glyfada na południu Aten, z zapierającym dech w piersiach widokiem na morze i otaczające góry - idealne miejsce na wędrówki lub inne aktywności. Grecka Riwiera oferuje możliwości zakupów i międzynarodowe restauracje. W promieniu 300m znajdują się supermarkety i kawiarnie.

Wyżywienie

Czeka na Ciebie bogate śniadanie. Poza tym miasto oferuje liczne restauracje, gdzie możesz cieszyć się grecką atmosferą.

Instruktor jogi

Mistrzyni jogi Carmen Hellmann – Radha Ji posiada ponad 20 lat doświadczenia jako zaawansowana trenerka fitness, terapeutka masażu aromaterapeutycznego, masażu tajskiego oraz instruktorka boksu tajskiego Muay Thai II stopnia. Jest profesjonalną specjalistką od jogi i posiada prestiżowe certyfikaty nauczycielskie jogi 200 i 500 RYT. Jest również zarejestrowana w Yoga Alliance USA z własnym programem certyfikacji jogi i dostawcą edukacji kontynuowanej (YACEP). Opracowała własny, unikalny i dynamiczny program nauczania jogi, który studiowała i trenowała z znanym mistrzem Dicksonem w Hongkongu oraz Swamim Vidyanandem. Przez dziesięć lat z powodzeniem pracowała i szkoliła nauczycieli jogi w Hongkongu i Szanghaju, z których wielu obecnie prowadzi własne studia. Referencje dostępne na życzenie.

Dietmar Hellmann, główny nauczyciel szkolenia nauczycieli jogoterapii. Zarejestrowany praktyk metodą dr Bacha w Fundacji dr Bacha w Wielkiej Brytanii. Dyplomowany kinezyterapeuta do równoważenia energii i eliminacji negatywnych emocji. Terapeuta masażu tajskiego, aromaterapeutycznego, gorącymi kamieniami i indyjskiego masażu głowy. Nie tylko dogłębnie studiował i praktykował te holistyczne metody, ale także wdrażał wiedzę wschodnią i zachodnią w praktyce.

Języki nauczania

Polski, angielski lub francuski

Czas wolny

Odwiedziny kulturowych archeologicznych miejsc w Atenach, np. Akropol, Partenon, amfiteatr i muzeum.

Przyjazd

Pokoje hotelowe w skrócie

W penthouse'u Akademii Jogi Skyros znajdują się 3 pokoje dwuosobowe z pojedynczymi łóżkami i wspólną łazienką oraz 1 pokój jednoosobowy z własną łazienką. Duża sala do jogi z drewnianą podłogą otoczona jest balkonami. Na tarasie na dachu odbywają się zajęcia jogi z widokiem na morze.

  • 1/2 Pok. 2 os. z wspólną łazienką

    więcej szczegółów
  • Pok. 2 os. z wspólną łazienką

    więcej szczegółów
  • Pok. 1 os. z własną łazienką

    więcej szczegółów

Lokalizacja

Kurs nauczyciela jogi w Akademii Yoga Skyros
Grecja, ,
Eleftherios Venizelos International Airport (ATH)
ok. 15km / 13min

Podobne hotele

Hotele w okolicy