SALINE1822

Niemcy · · Bad Rappenau

Relaks w Bad Rappenau

Położony między Heilbronn a Heidelbergiem, Odenwaldem i Schwarzwaldem, Saline1822 oferuje wakacje dla ciała i duszy.

Najpopularniejsze wyposażenie

Wi-Fi bezpłatnie
Przyjazny dla osób niepełnosprawnych
Podróżujący indywidualnie
Dla rodzin
W otoczeniu zieleni
Zwierzęta akceptowane

Najlepsze oferty dopasowane do Twojego wyboru

Pobyt

2 Noce, pokój dwuosobowy, śniadanie
od 635 zł

Przerwa w Bad Rappenau

2 Noce, pokój dwuosobowy, śniadanie
od 934 zł

SALINE1822 szczegółowo

Hotel

Inspirowany typowymi elementami Bad Rappenaus – solą, wodą, lasem i łąkami – hotel wita gości na wakacjach, w spa oraz w podróży służbowej, oferując ciepłe powitanie w pięknym Kraichgau, obok bezpośrednio przylegającego raju solankowego i sauny RappSoDie.

Położenie i okolica

W znanej miejscowości uzdrowiskowej Bad Rappenau poczujesz żywotność i atmosferę dużego miasta powiatowego z ponad 20 000 mieszkańców. Jednocześnie charakter miasta kształtują przestronne i piękne parki kuracyjne i zielone tereny.

Wyżywienie

Orzeźwiająco tradycyjne i bezpretensjonalne, trafione w punkt. Najlepsze składniki z lokalnych źródeł i solidne rzemiosło kuchenne. Kreatywni kucharze, na czele z szefem kuchni Richardem Braunem, tworzą sezonowe dania szczere, proste i inspirowane międzynarodowo.

Nawet przy nietolerancjach oferowana jest doskonała alternatywa dla kulinarnych przyjemności. Dania są komponowane z lokalnymi winami z Württembergu, Palatynatu oraz z międzynarodowych terenów. Uważny i przyjazny zespół restauracji zapewnia przytulną i komfortową atmosferę z najlepszym doradztwem.

Kominkowy salon i bar zapraszają do spędzenia czasu i delektowania się szlachetnymi trunkami przy prawdziwym ogniu drewna. Wyselekcjonowana oferta napojów obejmuje od lekkich aperitifów, przez regionalne różnorodności piw, aż po klasyczne koktajle, wyborne whisky i aromatyczne giny.

Sól jest symbolem zdrowia, witalności, sukcesu i szczęścia.

Ze względu na swoją moc przyprawiania, oczyszczania i konserwowania jest chętnie nazywana "białym złotem". Sól może wzbogacić niemal każde danie - w odpowiedniej mieszance i dawkowaniu.

Hotel podjął się zadania oferowania w SALZWERK różnorodnych, własnoręcznie przygotowanych kreacji do przyprawiania. Czy to sól borówkowa, azjatyckie mieszanki, sól rozmarynowa czy klasyki jak sól pomidorowa, chili czy ziołowa - dla każdego smaku znajdzie się coś odpowiedniego.

Wellness & SPA

Do raju solnego i saunowego można łatwo dotrzeć korytarzem w szlafroku (za opłatą).

Na dwóch piętrach znajduje się sześć różnych saun, dwie łaźnie parowe i dwa baseny wewnętrzne z bardzo zdrową wodą solankową oraz łaźnia parowa najwyższej klasy, które zapraszają do relaksu. Przeżyj chwile relaksu dla ciała, umysłu i duszy.

Ucieknij od codzienności do stylowej atmosfery z sześcioma różnymi saunami, łaźnią parową, pokojami do odpoczynku i medytacji, prysznicami doznań, ogrodem saunowym z afrykańską i kominkową strefą wypoczynku, naturalnym stawem kąpielowym i basenem z ciepłymi bąbelkami.

Od wieków znane są lecznicze właściwości naturalnej soli. Przez historię ludzkości sól była stosowana jako środek leczniczy przy prawie wszystkich chorobach. To się nie zmieniło. Delikatne efekty świetlne i dźwiękowe sprawiają, że już po krótkim czasie odwiedziny prowadzą do głębokiego relaksu. Na leżankach relaksacyjnych przy delikatnej muzyce i przyjemnym oświetleniu będziesz się relaksować przez 45 minut w grocie solnej.

Czas wolny

Ciesz się spacerami, jazdą na rowerze, wędrówkami lub grą w golfa wśród dzikich, romantycznych dolin, cichych lasów i kolorowych łąk w i wokół Bad Rappenau. Bad Rappenau, miasto ogrodów i parków, zaprasza do relaksu i odpoczynku. W indywidualnie zaprojektowanych parkach, takich jak park kuracyjny, park zamkowy i park solankowy, oferowane są rozległe trawniki, kolorowe nasadzenia, ścieżki aktywności oraz malownicze jezioro parkowe. Tutaj możesz pozwolić duszy odpocząć i oderwać się od codzienności.

Informacje dodatkowe

Dobrze wiedzieć

Pokoje hotelowe w skrócie

27 nowoczesnych pokoi na 5 piętrach wyposażonych jest w małą lodówkę, telewizor Flat TV, wygodne łóżka typu boxspring, prywatny sejf i balkon. Przestronna łazienka w minimalistycznym stylu z prysznicem na poziomie podłogi, wysokiej jakości armaturą i dużą ilością miejsca to Twój prywatny obszar wellness.

Hotel dysponuje 126 pokojami przystosowanymi dla osób na wózkach inwalidzkich.

 • Pok. 2 os. Komfort

   ca. 26 qm
  więcej szczegółów
 • Pok. 2 os. Superior

   ca. 28 qm
  więcej szczegółów
 • Pok. 1 os. = Pok. 2 os. Komfort

   ca. 26 qm
  więcej szczegółów
 • Pok. 1 os.=Pok. 2 os. Superior

   ca. 28 qm
  więcej szczegółów
 • Apartament Junior Typ A

   ca. 40 qm
  więcej szczegółów
 • Pok. 1 os.=Pok. 2 os. Junior Suite Typ A

   ca. 40 qm
  więcej szczegółów

Lokalizacja

SALINE1822
Niemcy, , Bad Rappenau

Podobne hotele

Hotele w okolicy