joga-w-indiach

Joga w Indiach

Joga i medytacje w pięknym, egzotycznym otoczeniu

Zobacz najlepsze oferty jogi w Indiach

Poznaj tajniki jogi i medytacji u ich źródeł

SpaDreams zaprasza do kraju pochodzenia jogi: Indii. Szacuje się, że ten zestaw dyscyplin filozoficzno-duchowo-fizycznych był już uprawiany w Indiach w trzecim tysiącleciu p.n.e.!

Spędzenie urlopu z jogą w Indiach ma jedną, ogromną zaletę: gwarancję autentyczności i wysokiej jakości usług. Ponadto nie ma chyba większej przyjemności, niż praktykowanie asan, ćwiczenia oddechowe i medytacje w pięknym, egzotycznym otoczeniu – zwłaszcza, gdy przebywamy w nowoczesnym, eleganckim hotelu, oferującym znakomite wyżywienie.

Jeśli brzmi to kusząco, zajrzyj do naszych ofert Joga w Indiach! Nasze indyjskie hotele oferują klasyczne pobyty z jogą, skierowane do wszystkich tych, którzy chcieliby się odprężyć, zapomnieć o stresującej pracy i problemach rodzinnych, a jednocześnie poznać podstawy jogi lub rozwinąć posiadane już wiedzę i umiejętności.

Ale to nie wszystko: nasze programy Joga w Indiach są dużo bardziej zróżnicowane! Co powiesz na przykład na pakiet joga ze SPA? Dzięki niemu nie tylko uspokoisz swój umysł i rozciągniesz swoje mięśnie, ale także zadbasz o stan swojej skóry i ogólny wygląd, dzięki peelingom, okładom i maseczkom. Taka kombinacja to gwarancja prawdziwego relaksu.

Interesująco brzmi również połączenie jogi z ajurwedą. Podczas takiego pobytu poznasz tajniki jogi, oczyścisz swoje ciało z toksyn i zrelaksujesz się dzięki masażom ajurwedyjskim.

Joga w Indiach to świetny pomysł na nietypowy urlop zdrowotny w egzotycznym miejscu!

Zarezerewuj swój pobyt już dziś!