Kujawsko-Pomorskie

Kujawsko-Pomorskie

Odetchnij pełną piersią pod tężniami

SPA i kuracje w jednym z najstarszych uzdrowisk w Polsce

Województwo Kujawsko-Pomorskie położone jest w pólnocno-zachodniej części kraju. Jego klimat to połączenie wpływu pojezierzy bałtyckich od połnocy i Wielkich Dolin Środkowopolskich od południa. Oprócz różnorodnej szaty roślinnej i unikatowych złóż mineralnych, województwo zachwyca miastami z bogatą historią i kulturą. Jednym z nich jest Ciechocinek, położony w Dolinie Wisły. Jest to miasto uzdrowiskowe z unikalnym mikroklimatem, majacym zbawienny wpływ na zdrowie. Zabytkowe teżnie to główny, oprócz licznych szpitali uzdrowiskowych i sanatoriów, powód odwiedzin tego wyjątkowego miasta. 

To własnie tam znajduje sie jeden z naszych hoteli: Villa Park Med Spa. To miejsce gdzie bogate tradycje najsłynniejszego polskiego uzdrowiska łączą się z nowoczesną filozofią SPA i wellness, zapewniając swoim gosciom kompleksową odnowę. Hotel połozony jest nieopodal od Parku Kuracyjnego Zdrojowa. 

Rezerwując pobyt ze SpaDreams możecie bez oporu korzystać ze świata saun, basenów solankowych, jacuzzi, wewnetrzej tężni solankowej oraz podgrzewanych leżaków. Nasz program wellness i urlop kuracyjny gwarantuje natomiast konsultację lekarską w dniu rozpoczęcia terapii oraz 12 zabiegów tygodniowo, takich jak: krioterapia, galwanoterapia, jontoforeza, prądy diadynamiczne, elektryczna stymulacja mięśni, stymulacja nerwów przez skórę, zabiegi na ultradźwięki, magnetoterapia, laser punktowy, skaner laserowy, inhalacje solankowe, masaże kręgosłupa, kąpiele solankowe. Codziennie goście hotelu maja okazję do zajęć aktywnych z trenerem. 

Jesli masz zatem problemy z drogami oddechowymi lub po prostu chcesz sie udać na relaksujący wypoczynek z zabiegami SPA, zarezerwuj swój pobyt już dziś!

Wasi doradcy

Z przyjemnością doradzę Ci osobiście: 22 153 07 55

Napisz do mnie: info@spadreams.pl

Nasze najlepsze oferty hoteli na Kujawach