relaks-z-joga

Joga

Rozbudź wewnętrzną energię

Zobacz najlepsze miejsca na wczasy z jogą

Joga doskonała dla ciała i duszy

Joga na urlopie to idealne rozwiązanie dla tych, którzy czują się zestresowani, a jednocześnie potrzebują trochę ruchu. Opracowane przez hinduskich mędrców zestawy ćwiczeń to świetny sposób na usprawnienie ciała i wyciszenie umysłu.

Joga (oznaczająca: jedność i harmonię) może być uprawiana przez osoby w niemal każdym wieku, a jej działanie jest wielorakie: dzięki niej nie tylko rozciągniesz ciało, możesz także odczuć wyraźną poprawę zdrowia!

W oferowanych przez nasze hotele pakietach znajdziesz kursy z różnych odmian jogi, m.in. astanga jogę, skupioną na płynnym przechodzeniu z jednej pozycji do innej, czy jogę kundalini, której celem jest rozbudzenie energii wewnętrznej. Niektóre ośrodki oferują również jogę Ingeyara, w której największy nacisk kładzie się na precyzję wykonywanych ćwiczeń.

W naszych hotelach oprócz asan (różnych postaw ciała) nauczysz się też technik oddychania (pranajama) oraz medytacji.

Wiele ćwiczeń wykonywanych jest na świeżym powietrzu, w otoczeniu zapierającej dech w piersiach przyrody. Możesz też wykorzystać swój urlop z jogą na gruntowne oczyszczenie organizmu i zmianę nawyków życzeniowych, a nawet stylu życia. Pomogą Ci w tym nasi wykwalifikowani eksperci.

Na naszej stronie znajdziesz wczasy łączące jogę z zabiegami spa, kuracjami ajurwedyjskimi, a także z oczyszczaniem organizmu z toksyn. Wiele z naszych ośrodków położonych jest w atrakcyjnych turystycznie regionach, np. ma Majorce, Costa del Sol lub w Tajlandii.

Sprawdź już teraz naszą ofertę wczasów z jogą!

Wasi doradcy

Z przyjemnością doradzę Ci osobiście: 22 153 07 55

Napisz do mnie: info@spadreams.pl

Nasze najlepsze oferty wczasów z jogą