Niemcy

Niemcy

Relaks, SPA i ajurweda u naszych zachodnich sąsiadów

Relaks, SPA, Beauty i ajurweda

Niemiecke hotele, uzdrowiska i kurorty są znane na całym świecie. Zróżnicowany krajobraz - od północy dostęp do dwóch mórz, na południu – wysokie góry, odpowiedni klimat i wyjątkowo dobra infrastruktura zawsze sprzyjały rozwojowi tego kraju. Te czynniki od wielu lat wykorzystują również niemieckie hotele SPA, których oferta jest wyjątkowo bogata, nowoczesna i dostosowana do indywidualnych potrzeb klientów.

Jedną z najbardziej rozwiniętych odnóg branży SPA i wellnes w Niemczech jest Beauty. Niemieckie salony kosmetyczne wykorzystują zarówno najnowocześniejsze osiągnięcia w dziedzinie pielęgnacji ciała, ale sięgają również do rozwiązań kosmetyki i medycyny naturalnej.

Pakiety dostępne w naszej ofercie SPA w Niemczech są bardzo różnorodne, zatem z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Może zainteresuje Cię głębokie oczyszczanie skóry ciała i twarzy, połączone z pobytem w saunie i pełnym manicure oraz pedicure? Czy też potrzebujesz odprężenia i masz przede wszystkim ochotę na relaks podczas masaży olejkami aromatycznymi lub gorącymi kamieniami? A może szukasz sposobu na odżywienie i regenerację skóry? 

Coraz bardziej popularne kuracje ajurwedyjskie są dostępne również w Europie! Wystarczy odwiedzić jeden z naszych hoteli w Niemczech, aby móc skorzystać z tej cieszącej się dużym powodzeniem kuracji naturalnej. Ajurweda jest dostępna w Niemczech głównie w hotelach SPA, które doceniają właściwości lecznicze i odprężające tej starej, praktykowanej od ponad 5 tys. lat indyjskiej nauki.

Dla osób, które pragną poprawić swoje zdrowie, niemieckie hotele proponują wyjątkowy rodzaje terapii zdrowotnej: terapię Kneipp'a będącą rodzajem hydroterapii, a także dietę Buchingera - głodówkę zdrowotną autorstwa niemieckiego lekarza Otto Buchingera.

Nasze hotele położone są również w pięknych okolicach i często oferują dodatkowe atrakcje (więcej informacji znajdziesz w opisach poszczególnych hoteli).

Zarezerwuj zatem swój pobyt już dziś!

Nasze najlepsze oferty hoteli w Niemczech