Oczyszczanie

Oczyszczanie ogranizmu

Pozbądź się toksyn

Więcej energii i witalności

Pozbądź się szkodliwych substancji z organizmu i odzyskaj dobre samopoczucie ze SpaDreams! W naszych hotelach znajdziesz różnorodne pakiety oczyszczająco-odchudzające, dzięki którym odzyskasz siły i witalność.

Oczyszczanie organizmu bazuje przede wszystkim na zmianie nawyków żywieniowych i przestrzeganiu zasad wybranej diety przez określony czas. Nasze hotele oferują programy oparte na rozmaitych dietach, dostosowanych do zróżnicowanych potrzeb naszych Klientów. Możesz np. skorzystać z popularnej diety F.X.Mayra, wypróbować dostępną przede wszystkim w uzdrowiskach termalnych kurację pitną lub albo sprawdzić na sobie działanie diety ziołowej.

Oczyszczanie organizmu przeprowadzane jest pod okiem profesjonalnego personelu. Podczas kuracji nasi eksperci nauczą Cię, jak unikać niezdrowego jedzenia i co najlepiej służy Twojemu ciału co umożliwi Ci skomponowanie prawidłowej diety nawet po powrocie z kuracji.

Większości diet towarzyszą również różnorodne zabiegi detoksykujące, które nie tylko przyśpieszają trawienie i wspomagają usuwanie toksyn z organizmu, ale także działają odprężająco. Mogą to być przykładowo masaże, okłady na wątrobę, peelingi i zabiegi antycellulitowe. 

Wypróbuj nasze kuracje oczyszczające. Efektem jest zdrowszy, pozbawiony toksyn organizm, bardziej atrakcyjny wygląd - i naturalnie lepszy nastrój!

Zarezerwuj pobyt oczyszczający już teraz!

Nasze najlepsze oferty oczyszczające