Polska południowo-wschodnia

Polska południowo-wschodnia

Ucieknij od codzienności

Górskie wczasy z ajurwedą

Lubisz wypoczynek w górach? Masz ochotę na pobyt w atrakcyjnym miejscu i noclegi w luksusowym hotelu? Marzysz o kuracji, która korzystnie wpłynie na Twoje zdrowie i dopieści samopoczucie? Te wszystkie marzenia możesz połączyć, wybierając z naszej oferty pobyt w hotelu w Czorsztynie.

Czorsztyn - wieś położona w wpjewództwie małopolskim, na pograniczu Pienin i Gorców. Oprócz zdrowego klimatu i pieknego jeziora Czorsztyńskiego, turyści mogą odwiedzić riuny gotyckiego zamku z XIV wieku.

To własnie w Czorsztynie znajduje się nasz jedyny w Polsce hotel ajurwedyjski:Kinga Hotel Wellness.

Jeśli chcesz odprężyć się w strefie SPA i doświadczyć zbawiennego działania profesjonalnych zabiegów ajurwedyjskich - oferta ta jest dla Ciebie!

Na SpaDreams możesz wybrać jeden z pięciu programów oferujących zabiegi ajurwedyjskie. W zalezności od potrzeb, stanu zdrowia i preferencji klienta, mamay do zaoferowania: Panchakarmę basic, Panchakarmę intensive, kurację ajurwedyjską na artozę i spondylozę, wyszczuplającą kurację ajurwedyjską oraz program Body Mind & Soul. 

Każdy program gwarantuje wstępną konsultację lekarską, pełne wyżywienie ajurwedyjskie, zajęcia z jogi i medytacji oraz jeden bądź dwa zabiegi ajurwedyjskie dziennie, takie jak: masaż całego ciała z użyciem ciepłych olejków ziołowych, masaż stóp, polewanie czoła olejkiem Shirodhara. Wszyscy goście SpaDreams mają oczywiście zapewnione korzystanie ze strefy SPA.

Jeśli zatem chcesz zregenerować siły i ukoić zmysły, zarezerwuj swój ajurwedyjski pobyt już teraz!

Najlepsze oferty hoteli w Polsce południowo-wschodniej