Beauty w Polsce

Beauty w Polsce

Relaks na wyciągnięcie ręki

Pielęgnacja i relaks

Zabiegi kosmetyczno-pielęgnacyjne to jedna z najczęściej wybieranych przez nasze Klientki ofert. Ich celem jest bowiem nie tylko pielęgnacja i ogólna poprawa wyglądu, ale także wypoczynek i relaks.

Z tego powodu wiele naszych Klientek z pewnością zainteresuje nasza oferta Beauty w Polsce. W polskich hotelach SPA można znaleźć szeroki wachlarz usług z tej dziedziny, wśród nich najbardziej tradycyjne zabiegi, takie jak np. głębokie oczyszczanie skóry, maski na twarz i ciało, pobyty w saunie, jacuzzi, zabiegi wzmacniające włosy i paznokcie.

Nasze hotele SPA nie zapominają jednak również o tych, którzy preferują bardziej aktywny wypoczynek. Dla nich przygotowane zostały kuracje pielęgnacyjne, zawierające – oprócz tradycyjnych usług kosmetycznych –dostęp do basenów i stref fitness.

W naszej ofercie Beauty w Polsce znajdziesz też liczne, mniej typowe usługi. Co powiesz na czekoladowy masaż całego ciała albo kąpiel bursztynową? Osoby zainteresowane bardziej inwazyjnymi zabiegami, np. liftingiem twarzy, także znajdą tu coś dla siebie.

W wielu programach oferowanych w ramach Beauty w Polsce zawarta jest również wizyta u fryzjera oraz wykonywany przez profesjonalną kosmetyczkę makijaż.  

Oferowane przez nasze hotele pakiety SPA i Beauty charakteryzuje różnordoność, ale ich punktem wspólnym jest nacisk na dbanie o dobre samopoczucie gości. Standardowym punktem wszystkich programów jest możliwość bezpłatnego korzystania ze stref SPA, w tym z basenów, saun, łaźni, grot solnych, a także z sal fitness.

Zarezerwuj zatem wypoczynek dopasowany do Twoich potrzeb i wymagań!

Nasza najlepsze oferty Beauty w Polsce