spa-w-polsce

SPA w Polsce

Relaks i zabiegi SPA bez wyjeżdżania z kraju

Zobacz nasze najlepsze hotele SPA w Polsce

Zabiegi SPA w Polsce

Chcesz się odprężyć,  a jednocześnie zadbać o swoje ciało? Skorzystaj z szerokiej oferty polskich hoteli SPA. Ośrodki SPA w Polsce gwarantują duży wachlarz usług, przystosowanych do każdego rodzaju skóry, w każdym wieku.

Najlepszym sposobem na relaks i zapomnienie o problemach są masaże tradycyjne lub olejkami aromatycznymi. Jeśli chcesz ujędrnić swoją skórę i poprawić stan jej ukrwienia, polecamy peeling całego ciała wraz z okładem z alg, pobyt w saunie lub kąpiel w basenie z hydromasażem. Dla miłośników sportów polskie hotele SPA przygotowały oferty dla aktywnych: ćwiczenia fitness, aqua aerobic czy nordic walking (np. na plaży). 

Warto również skorzystać z zabiegów wykorzystujących borowinę – leczniczy torf, występujący zwłaszcza w okolicach Kołobrzegu. A jeśli chcesz przede wszystkim odpocząć i zrelaksować się, najlepszym rozwiązaniem może być kąpiel w jacuzzi lub czekoladowy zabieg na całe ciało. Wybierz jeden z licznych ośrodków położonych w najlepszych lokalizacjach tuż nad brzegiem pięknego Morza Bałtyckiego. Wypoczynek tutaj to świetny pomysł zarówno na dłuższy pobyt, jak i na krótki wypad w weekend, coś dla siebie znajdą rodziny z dziećmi, a także pary szukające opcji na romantyczny urlop we dwoje.   

To tylko część oferty naszych hoteli SPA w Polsce. Po odprężającym dniu, wypełnionym zabiegami pielęgnacyjnym możesz zadbać o swój wygląd i skorzystać z usług kosmetyczki lub fryzjera. Po takim urlopie poczujesz się jak nowo narodzony!

Zarezerwuj wymarzony pobyt w polskich hotelach SPA już dziś!

Wasi doradcy

Z przyjemnością doradzę Ci osobiście: 22 153 07 55

Napisz do mnie: info@spadreams.pl