-20%

Hotel numer 2 Suratthani Według naszej skali popularności ten hotel jest numerem: 2 w: Suratthani. Popularność hotelu zależy od liczby jego wyświetleń na naszej stronie internetowej, zapytań ofertowych i liczby dokonanych rezerwacji.

The Fair House Beach Resort & Hotel

Nowoczesny oraz ekologiczny raj w wydaniu ajzatyckim

Czego chcieć więcej: plaża prawie tuż przed drzwiami hotelu; do innej można dojechać busem hotelowym, basen w ogrodzie oraz na wzgórzu przy wodospadzie, nowoczesne pokoje urządzone w azjatyckim stylu. Resort zapewnia swoim gościom wypoczynek na najwyższym poziomie, dążac jednocześnie do ekologicznego rozwoju ośrodka.

Najpopularniejsze udogodnienia

 • Wi-Fi bezpłatnie
 • Basen
 • Nad morzem
 • Dla rodzin
 • W otoczeniu zieleni
 • Sala fitness
 • Joga
 • Dieta wegetariańska

Nasza oferta pobytów z gwarancją najlepszej ceny

Wyspiarski raj

1 Noc, pokój dwuosobowy, śniadanie

149 zł

119 zł

Odpręż się na przepięknej plaży pośród bujnej zieleni

 • korzystanie z basenów, kajaków, centrum fitness oraz leżaków do opalania
 • codziennie transport na plażę w Chaweng
 • Wi-Fi

Następujące usługi dodatkowe są już w cenie

 • 20% zniżki dla rezerwujących z wyprzedzeniem - 30 dni
 • 10% zniżki dla rezerwujących z wyprzedzeniem - 14 dni

Wszystkie możliwe zniżki

Kod rezerwacji telefonicznej: 77FP1

Dopasuj swój pobyt:

The Fair House Beach Resort & Hotel w szczegółach

Hotel

☀ The Fair House Beach Resort & Hotel, otoczony palmami oraz plażą, oferuje swoim gościom hotelowym niezmącony niczym spokój i wypoczynek w najlepszym, azjatyckim wydaniu oraz wspaniały widok na Zatokę Tajlandzką. Miejscowość Chaweng z przepiękną plażą, sklepikami, mnóstwem restauracji oraz kawiarni, oddalona jest od hotelu o ok. 2 km. Na plażę można dotrzeć dzięki oferowanemu przez resort regularnemu połączeniu. Na terenie hotelu znajdują się 2 baseny, jeden położony na wzgórzu przy wodospadzie, natomiast drugi w ogrodzie w pobliżu plaży.

Zakwaterowanie

172 pokoje oraz bungalowy z widokiem na ogród, prysznicem/toaletą, suszarką, sejfem, minibarkiem, zestawem do herbaty i kawt, telewizją satelitarną, klimatyzacją, balkonem oraz WiFi. Pokoje Superior (ok. 38 m2) znajdują się w pobliżu basenu. Pokoje Grand Deluxe (ok. 41 m2) położone pomiędzy basenem oraz plażą, z łazienką. Nowsze pokoje Premier (ok. 40 m2) z łazienką. Suity rodzinne oraz bungalowy za informacją. Pokoje jednoosobowe są pokojami dwuosobowymi do indywidualnego użytkowania.

Wyżywienie

Kuchnia w wydaniu tajskim oraz europejskim, częściowo z daniami rybnymi oraz owocami morza w stylu barbecue na plaży. Bufet śniadaniowy, śniadania z obiadokolacją oraz pełne wyżywienie serowane jako dania z karty. Kolacja w pokoju za informacją. Bar na plaży.

Wellness & spa

Należące do hotelu spa Pandanus oferuje egzotyczne oraz indywidualne zabiegi, takie jak aromaterapia, masaż tajski, masaż stóp akupresurą, peeling z płatków owsianych, jak również zabiegi na twarz. Wszytskie zabiegi wykonywane są częściowo w pomieszczeniach zabiegowych oraz w pokojach gości hotelowych (na życzenie). Centrum fitness.

Czas wolny

Różne aktywności, m.in. joga oraz tajski boks, organizowane są w zależności od dostępności oraz pory roku. Joga (zajęcia indywidualne), transport do Chaweng, opiekunka do dzieci, opieka lekarza na zapytanie (za dodatkową opłatą).

Hotel

☀ Mieszczący się pomiędzy palmami i plażą, hotel Fair House Beach Resort & Hotel oferuje relaks i spokój w azjatyckim stylu oraz wspaniały widok na Zatokę Tajlandzką. Plaża Chaweng, przy której znajduje się popularna plaża, sklepy, restauracje i kawiarnie, oddalona jest od obiektu o około 2 km. Codzienny transfer na plażę. 2 baseny, z wodospadem na zboczu wzgórza lub w ogrodzie w pobliżu plaży.

2-os. Superior

Pokoje Superior (ok. 38 m2) znajdują się w pobliżu basenu, z widokiem na ogród, prysznicem/toaletą, suszarką, sejfem, minibarkiem, zestawem do herbaty i kawt, telewizją satelitarną, klimatyzacją, balkonem oraz WiFi.

Wifi

klimatyzacja

sejf

suszarka

Balkon lub taras

Szlafrok w pokoju

Miejsce na kawę i herbatę

Satelita

Mini-Bar

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 77FD1

2=1-os. Superior

Pokoje Superior (ok. 38 m2) znajdują się w pobliżu basenu, z widokiem na ogród, prysznicem/toaletą, suszarką, sejfem, minibarkiem, zestawem do herbaty i kawt, telewizją satelitarną, klimatyzacją, balkonem oraz WiFi. Pokoje jednoosobowe są pokojami dwuosobowymi do wyłącznego użytkowania.

Wifi

klimatyzacja

sejf

suszarka

Balkon lub taras

Szlafrok w pokoju

Miejsce na kawę i herbatę

Satelita

Mini-Bar

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 77FE1

2-os. Grand Deluxe

Pokoje Grand Deluxe (ok. 41 m2) położone pomiędzy basenem oraz plażą, z wanną/prysznicem/toaletą, suszarką, sejfem, minibarkiem, zestawem do herbaty i kawt, telewizją satelitarną, klimatyzacją, balkonem oraz WiFi.

Wifi

klimatyzacja

sejf

suszarka

Balkon lub taras

Szlafrok w pokoju

Miejsce na kawę i herbatę

Satelita

Mini-Bar

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 77FD2

2=1-os. Grand Deluxe

Pokoje Grand Deluxe (ok. 41 m2) położone pomiędzy basenem oraz plażą, z wanną/prysznicem/toaletą, suszarką, sejfem, minibarkiem, zestawem do herbaty i kawt, telewizją satelitarną, klimatyzacją, balkonem oraz WiFi. Pokoje jednoosobowe są pokojami dwuosobowymi do wyłącznego użytkowania.

Wifi

klimatyzacja

sejf

suszarka

Balkon lub taras

Szlafrok w pokoju

Miejsce na kawę i herbatę

Satelita

Mini-Bar

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 77FE2

2-os. Premier

Pokoje Premier (ok. 40 m2) z wanną/prysznicem/toaletą, suszarką, sejfem, minibarkiem, zestawem do herbaty i kawt, telewizją satelitarną, klimatyzacją, balkonem oraz WiFi.

Wifi

klimatyzacja

sejf

suszarka

Balkon lub taras

Szlafrok w pokoju

Miejsce na kawę i herbatę

Satelita

Mini-Bar

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 77FD3

2=1-os. Premier

Pokoje Premier (ok. 40 m2) z wanną/prysznicem/toaletą, suszarką, sejfem, minibarkiem, zestawem do herbaty i kawt, telewizją satelitarną, klimatyzacją, balkonem oraz WiFi.

Wifi

klimatyzacja

sejf

suszarka

Balkon lub taras

Szlafrok w pokoju

Miejsce na kawę i herbatę

Satelita

Mini-Bar

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 77FE3

Wyżywienie

Kuchnia tajska i europejska, częściowo grill rybny i owoce morza, na plaży. Bufet śniadaniowy, pół i pełne wyżywienie à la carte. Bar na plaży.

Wellness & SPA

Spa Pandanus oferuje egzotyczne i indywidualne zabiegi, takie jak aromaterapia, tajski masaż stóp, masaż akupresury, peeling owsianki i zabiegi na twarz na uboczu. cicho położone pokoje zabiegowe, częściowo w naszym pokoju (na życzenie). Siłownia.

Czas wolny

Aktywności, np. joga zależą od dostępności (sezonowe). Joga (prywatna), dowóz do Chaweng, opieka nad dziećmi, lekarz na wezwanie za dodatkową opłatą.

Przyjazd

TRANSFER Lotnisko USM (ok 7 km) 35 euro za samochód (1-4 osoby) w obie strony.

Najbliższe lotniska
Samui Airport (USM) : (ok. 6 km / 18 minut)

Informacje dodatkowe

Dzieci: (0-3,9 roku) 100% zniżki, (4-11,9 lat) 100% za nocleg, 50% na posiłki

Najważniejsze informacje o hotelu

Dodatkowe usługi

Masaż stóp 60 min (55 zł)

Aromatyczny masaż ramion, szyi i karku 45 min (77 zł)

Peeling lub wrap 60 min (89 zł)

Tradycyjny masaż tajski 90 min (102 zł)

Masaż olejkami aromaterepeutycznymi 90 min (136 zł)

Zabieg na twarz 60 min (136 zł)

Rezerwuj Kontakt Udostępnij