3=2

Hotel numer 1 Spreewald Według naszej skali popularności ten hotel jest numerem: 1 w: Spreewald. Popularność hotelu zależy od liczby jego wyświetleń na naszej stronie internetowej, zapytań ofertowych i liczby dokonanych rezerwacji.

Tropical Islands Resort

Tropikalna zabawa w centrum Europy

Radość kąpieli dla dużych i małych w wyjątkowej, tropikalnej krainie wypoczynkowej w Spreewald, niedaleko Berlina. Atmosfera lasu deszczowego i dalekowschodnia architektura z całoroczną, ciepłą temperaturą, urzekają egzotycznym światem kąpieli i strefą saun.

Nasza oferta pobytów z gwarancją najlepszej ceny

Tropikalna przyjemność

od 1 noclegu, pokój dwuosobowy, śniadanie

  • korzystanie z tropikalnej krainy wrażeń wraz z klubem dla dzieci „Tropino”, wieżą ze zjeżdżalnią, sterfy zewnętrznej "Tropical Islands Amazonia"
  • korzystanie ze strefy saun, klubu fitness
  • WiFi

Następujące usługi dodatkowe są już w cenie

Rezerwuj 3 nocy - zapłać za 2 : 1 noc gratis

Kod rezerwacji telefonicznej: D16P1

474 zł

Tropical Islands Resort w szczegółach

Hotel

☀ Ośrodek znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie rezerwatu biosfery Spreewald. Ta największa w Europie tropikalna kraina wypoczynku, o powierzchni 66 000 m2, położona jest około 60 km na południe od Berlina i 100 km na północ od Drezna. Największy na świecie zadaszony las deszczowy z ponad 600 gatunkami roślin, morze z piaszczystą plażą o długości 200 m, zabawa na największej w Niemczech zjeżdżalni wodnej, liczne restauracje w stylowych budowlach w tropikalnej wiosce, największa w Europie tropikalna strefa saun i ogromny plac zabaw dla dzieci to tylko niektóre z atrakcji tego ośrodka. Tropikalny urlop przez całą dobę 365 dni w roku.

Zakwaterowanie

Możliwości zakwaterowania w pokojach, domkach letniskowych i namiotach w hali, jak również przeczep kempingowych na terenie ośrodka. Materiałowe namioty na 2 kempingach zlokalizowanych na hali, wyposażone w materace, prześcieradła, poduszki, cienkie koce i pościele. Węzły sanitarne znajdują się tuż obok. Pokoje Premium (ok 25 m2) z prysznicem/WC, TV sat., szlafrokiem, suszarką, lustrem, minibarem i klimatyzacją, część z kącikiem wypoczynkowym. Pokoje rodzinne Premium (ok. 33 m2) z łóżkiem piętrowym. Pokoje jednoosobowe są pokojami dwuosobowymi dla jednej osoby.

Opis dostępnych pokoi

Wyżywienie i wypoczynek

Kulinarnych przysmaków zasmakujesz w tropikalnej wiosce, w otoczeniu budowli z egzotycznych krajów. Do wyboru są specjały indyjskie, restaurację serwującą steki i wyjątkowy tropikalny grill. Dodatkowo można tu delektować się lekkimi przekąskami oraz świeżymi, owocowymi napojami w jednym z licznych barów. Bogaty bufet śniadaniowy w restauracji „Jabarimba”.

Wellness, SPA i zdrowie

Czystą przyjemność kąpieli zapewnią „Mprze Południowe” i „Laguna Bali”. Otoczona tropikalnym lasem deszczowym laguna „Bali-Lagune” z przyjemną temperaturą 32°C, urzeka dwoma podwodnymi zjeżdżalniami, kanałem z nurtem, basenami z hydromasażem i fascynującą wodną krainą, nad której brzegiem rozciąga się panorama stworzona z piaskowca, drewna, wodospadów, balijskich chatek, świątyń, grot i palm.

Za wyjątkowo widowiskowe uchodzą: 27-metrowa wieża ze zjeżdżalniami oraz winda „African Jungle". Dodatkowo odkryj Kulkut (strażnicę) i znaną „Małpią skałę” - kopię słynnej świątyni Angkor-Wat. Wypoczynek zapewnia 200-metrowa piaszczysta plaża z leżakami. Do dyspozycji gości jest brodzik dla dzieci znajdujący się obok placu zabaw.

Czeka na Ciebie tropikalna strefa saun o pow. 10 000 m2 z kamienną sauną (90°C), sauną drewnianą (95°C), sauną ziołową i kąpielą w ziemi leczniczej. Zróżnicowana wilgotność powietrza i olejki eteryczne poprawiają krążenie i wpływają tym samym na naturalne oczyszczanie organizmu. 3 łaźnie parowe (z kamieniami szlachetnymi, kwiatowa i parowa) są wyjątkowo korzystne dla oczyszczenia narządów oddechowych oraz dla regeneracji skóry i włosów; w otoczeniu naturalnych zapachów, takich jak woń mięty, eukaliptusa i kwiatów w świątyniach, w pełni się odprężysz i odnajdziesz wewnętrzny spokój.

Strefa SPA przyciąga gości całą gamą zachodnich i dalekowschodnich masaży, np. klasycznym masażem, masażem tajskim, lomi lomi nui, ajurwedą, masażem gorącymi kamieniami. Dodatkowo możesz poddać się pielęgnującym zabiegom na twarz i zabiegom kosmetycznym. W klimatyzowanym klubie fitness (od 16 roku życia) możesz poprawić swoją wydolność fizyczną oraz trenować mięśnie nóg, pleców, rąk i ramion na przeznaczonym do tego najwyższej jakości sprzęcie do ćwiczeń.

Mali goście będą pod najlepszą opieką w klubie dziecięcym „Tropino” (w godz. 9-21), który jest rajem do zabawy o pow. 4000 m2. Znajduje się tu park wspinaczkowy, basen z łódkami, tor kartingowy itd. Dzięki zróżnicowanemu programowi animacji, z zabawami akcji, olimpiadami, poszukiwaniem skarbów, dyskoteką dla dzieci, maluchy przeżyją niezapomniane chwile.

Czas wolny

Podczas pokazów dziennych i wieczornych na scenie Wayang w tropikalnej wiosce międzynarodowi artyści zachwycają widzów tańcem, muzyką i wyczynami akrobatycznymi. Dodatkowo: Island Balloning, minigolf z 18. dołkami (5 euro/osoba), wypożyczalnia rowerów i segway'ów, wycieczki po lesie deszczowym.

Informacje dodatkowe

PRZYJAZD Pociągiem: Brand (Łużyce Dolne), ok.5 km.

TRANSFER (w obydwie strony): na zapytanie w SpaDreams

INFORMACJE Parking: w cenie. Zwierzęta domowe: brak możliwości. Dzieci: 2 dorosłych+ 1 dziecko (0-4,9) 100% w łóżku z rodzicami, pozostałe na zapytanie.

Dobrze wiedzieć

Niepowtarzalne bogactwo zwierząt i roślin

Fascynująca wyprawa do największego, znajdującego się wewnątrz lasu deszczowego z ponad 600 gatunkami roślin.

W lesie namorzynowym przechadzają się m.in. żółwie i pływają ostroszowce, a do mieszkańców Tropical Islands należą flamingi, ary, pawie i bażanty.

Tropikalny las deszczowy Tropical Islands jest swoim własnym biotopem, który utrzymywany jest wyłącznie w sposób naturalny, z zachowaniem ekologicznej równowagi. Nie używa się tu środków chemicznych, szkodniki takie jak np. mole bananowe zwalczane są przez swoich naturalnych wrogów, którzy tym samym przyczyniają się do spulchnienia gleby.

Należy do nich pycnoscelus surinamensis. Owad ten nie ma nic wspólnego z powszechnie znanymi, szkodliwymi prusakami czy karaluchami. One nie występują w Tropical Islands.

Karaczan pycnoscelus surinamensis jest mieszkańcem wilgotnych i ciepłych terenów ziemnych. Jeśli ten pożyteczny owad zabłąka się gdzieś, grozi mu to śmiercią i sprawia, że stara się najszybciej jak to możliwe powrócić do ciepłej gleby. Z obecności prusaków i chrząszczy, które nie są ani szkodliwe, ani niebezpieczne, z uwagi na ekologię, nie zrezygnowano. Pomagają one rozkładać leżące na ziemi liście i rośliny na próchnicę. Ich liczebność jest jednak kontrolowana. Wolno biegające po naszym tropikalnym lesie deszczowym bażanty złociste i przepiórki chińskie, pawie oraz gekony dbają o naturalną równowagę. Z pewnością rzucają się w oczy i niewątpliwie spotkasz je na swojej drodze podczas odkrywczej wyprawy. Dzikich zwierząt nie należy dotykać ani karmić.

Mapa

Tropical Islands Resort
Rezerwuj Kontakt Udostępnij