Turcja

Turcja

Orientalne wakacje w kraju pełnym kontrastów

Zapierające dech w piersiach widoki i Twoj idealny urlop SPA

Połóż się wygodnie na leżaku na pieknej plazy i pozwól sobie na chwilę relaksu. Ciepła bryza delikatnie ogrzeje Twoją skórę, podczas niezapomnianego urlopu pod palmami ze SpaDreams i ze wspaniałą wakacyjną pogodą. Wyłącz się i zostaw na parę dni daleko za sobą pracę oraz pęd dnia codziennego. Nastał czas, by zapomnieć o stresie ostatnich dni i tygodni. 

Zrelaksuj się na plaży nad Morzem Egejskim lub na Tureckiej Riwierze i obserwuj delfiny podczas pełnych przygód rejsów, a także inne, morskie stworzenia oraz roślinność. Zróżnicowane warunki klimatyczne oraz formy krajobrazu Turcji, oferują niesamowitą różnorodność świata zwięrząt oraz roślin, które możesz obserwować podczas wędrówek poprzez Parki Narodowe. 

Zapewnij sobie niezapomniany urlop pełen przygód, lecz również relaksu. Spędź aktywnie czas surfując, żeglując lub jeżdżąc na nartach wodnych, a potem poczuj magię  niezapomnianych chwil na plaży, nad azurowym Morzem Śródziemnym. Wsłuchując sie w subtelny szum fal pozwól sobie na chwilę relaksu. 

Z nami odnjadziesz równowagę, dzięki regenerującym masażom oraz zabiegom wellness. Poczuj relaks dzięki orientalnej łaźni Hamam, tradycyjnemu, tureckiemu rytuałowi oczyszczającemu z masażem przy użyciu specjalnego mydła oraz podaruj sobie moment spokoju i ciszy w obszernych strefach spa i kompleksach saun w jednym z luksusowych hotelów i resortów oferowanych na SpaDreams. 

Dzięki nam łatwo połączysz swój urlop z licznymi programami mającymi na celu poprawę zdrowia lub z programami skupiającymi się na aktywności fizycznej. Być może zdecydujesz się na jedną z uwielbianych kuracji detoksykujących na idyllicznym zachodnim wybrzeżu Turcji lub na podróż z jogą - joga crusing. 

Zarezewruj swoje wakacje już dziś!

Nasze najlepsze oferty hoteli w Turcji