Węgry

Tradycyjny urlop zdrowotny w nowoczesnych hotelach

Najlepsze tematy pobytów na Węgrzech

Najlepsze regiony na Węgrzech

Bogactwo naturalne, kuracje zdrowotne i relaks w strefach SPA

Węgry to państwo o ciepłym, umiarkowanym klimacie położone w Europie Środkowej. Kraj ten słynie ze źródeł termalnych i mineralnych. Gości urzekną piekne, węgierskie krajobrazy, tamtejsze zwyczaje ludowe i historyczne zabytki, a prawdziwą rozkoszą dla podniebienia będą tradycyjne węgierskie dania i napoje. Niezależnie od miejsca wypoczynku, na wszystkich czekają z otwartymi ramionami serdeczni i życzliwi gospodarze.

Węgry nie tylko mogą pochwalić się wspaniałym krajobrazem, bogactwem zasobów naturalnych i źródłami termalymi umiejscowionymi w jaksiniach, lecz także uważanym przez wielu za najpiękniejsze miasto w Europie – Budapesztem. Przepiękny budynek węgierskiego parlamentu położony nad Dunajem, jest niewątpliwie symbolem tego miasta i kraju. Dla wszystkich, których chcą odpocząć nad jeziorem i skorzysać z wyjątkowego klimatu – polacamy pobyt nad Balatonem, najwiekszym słodkowodnym zbiornikiem wodnym w Europie. Jezioro z łagodnie opadającymi plażami stanowi doskonały wybór na odprężającewakacje.

Pobyt w węgierskich uzdrowiskach to niepowtarzalna okazja do pozbycia sie wszelkich dolegliwości związanych z problamemi układu mięśniowo-szkieletowego, reumatyzmem, artretyzmem, układem oddechowym. 

W ofertach naszych węgierskich hoteli znajdziesz programy oferujące zabiegi Beauty i SPA, kuracje ajurwedyjskie, antystresowe, kuracje postne, a przede wszystkim szeroką gamę kuracji termalnych.

Zrób sobie i swojemu ciału mały prezent i udaj się na zasłużony odpoczynek i relaks do jednego z naszych hoteli a Węgrzech. Wykwalifikowany personel zadba o wszystkie Twoje potrzeby i sprawi, że poczujesz się jak nowo narodzony.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj swój wymarzony urlop na Węgrzech!

Nasze najlepsze oferty hoteli na Węgrzech