Hotel numer 1 Costa Brava Według naszej skali popularności ten hotel jest numerem: 1 w: Costa Brava. Popularność hotelu zależy od liczby jego wyświetleń na naszej stronie internetowej, zapytań ofertowych i liczby dokonanych rezerwacji.

Guitart Wellness & Spa Institut Gem

Detoks i wellness na wybrzeżu Costa Brava

Oddalony ok. 500 m od plaży.

Najpopularniejsze udogodnienia

  • Internet w hotelu
  • Basen
  • Nad morzem
  • Sala fitness
  • Joga
  • Wyżywienie dietetyczne

Nasza oferta pobytów z gwarancją najlepszej ceny

Pełne odprężenie

od 2 noclegów, pokój dwuosobowy

234 zł

Więcej informacji w standardowym widoku morza (nie dla programów):

  • codzienne korzystanie ze strefy wellness z krytym basenem, saunami, strefą relaksu i salą fitness
  • Parking (2.3.-17.4.2019/22.4.-21.6.19/8.9.-2.11.19)

Dodatkowo w cenie tylko dla gości SpaDreams

  • korzystanie z basenów zewnętrznych
  • Wi-Fi w częściach ogólnodostępnych

Kod rezerwacji telefonicznej: I1FP1

Dopasuj swój pobyt:

Guitart Wellness & Spa Institut Gem w szczegółach

Miejscowość

Znane miasteczko nadmorskie Lloret de Mar położone jest na południowym wybrzeżu Costa Brava, około 100 km od francuskiej granicy. Jest to miejsce, które łączy w sobie piękne plaże, bezludne zatoki i bogatą florę. Poza ciekawym życiem nocnym, miasto oferuje wiele ciekawych tras spacerowych wzdłuż raf przybrzeżnych. Barcelona znajduje się w odległości ok. 70 km.

Hotel

Wellness & Spa Institut GEM położony jest na terenie Guitart Central Park wraz z 4 innymi hotelami. Otacza go ogród i wodospady. Plaża Lloret znajduje się w odległości ok. 400 m, a plaża Fenalas ok. 700 m (dojście schodami).

Zakwaterowanie

46 jasnych i przytulnych apartamentów i pokoi. Apartamenty (ok. 32 m²) z prysznicem/WC, pokojem dziennym i sypialnią, kuchnią, TV, telefonem i częściowo z balkonem lub tarasem. Pokoje Standard z prysznicem/WC, minibarem, TV sat., klimatyzacją, telefonem i balkonem. Wszystkie pokoje są z widokiem na morze.

Wyżywienie i wypoczynek

W ośrodku znajduje się 5 restauracji, które oferują świeże dania kuchni śródziemnomorskiej. Wszystkie posiłki w formie bufetu lub a la carte. Możliwość wyżywienia dietetycznego. 7 barów (część sezonowa).

Wellness, SPA i zdrowie

W ogrodzie obiektu znajdują się 3 baseny zewnętrzne i 2 brodziki dla dzieci.
Strefa SPA (ok. 17 €/dzień) z basenem wewnętrznym, saunami, strefą ciszy i salą fitness. Trening personalny (ok. 40 €/godz.). Solarium, odpłatnie.

Zabiegi takie jak klasyczny masaż całego ciała i masaż częściowy, masaże czekoladowe, aromatyczne, gorącymi kamieniami, 4-rękoma, drenaż limfatyczny, presoterapia, terapia stref refleksyjnych, elektro-, hydro-, mezoterapia. Okłady borowinowe i okłady z alg, endermologia, okłady na ciało i peelingi. Zabiegi na twarz, manicure i pedicure.

Czas wolny

Program rekreacyjny. Kort tenisowy, boisko, boccia, wypożyczalnia rowerów odpłatnie. Klub dla dzieci.
Wycieczki do Barcelony (ok. 70 km) i Girony (ok. 35 km).

Hotel

☀ Otoczony ogrodami i wodospadami znajduje się hotel GEM Wellness & Spa. Plaża Lloret oddalona jest o około 400 m, a plaża Fenalas o 700 m (dostępna po schodach).

Położenie i okolica

Na południu Costa Brava, około 100 km od granicy francuskiej, leży słynne nadmorskie miasto Lloret de Mar. Tutaj spotykają się piękne plaże, odosobnione zatoki i bogata flora. Oprócz barwnego życia nocnego, miasto oferuje wiele możliwości spacerów wzdłuż klifów. Barcelona jest oddalona o około 70 km.

Zakwaterowanie

46 jasnych i przytulnych apartamentów i pokoi. Apartamenty (ok. 32 m2) z prysznicem/WC, pokój dzienny i sypialnia, kuchnia, TV, telefon i częściowo balkon lub taras. Pokoje standardowe z prysznicem/WC, minibarem, telewizją satelitarną, klimatyzacją, telefonem i balkonem. Niektóre pokoje na 3-4 piętrze mają widok na morze.

Apartament 2-os.

Apartamenty (ok. 32 m²) z prysznicem/WC, pokojem dziennym i sypialnią, kuchnią, TV, telefonem i częściowo z balkonem lub tarasem.

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej I1FD1

Apartament 1-os.

Apartamenty (ok. 32 m²) z prysznicem/WC, pokojem dziennym i sypialnią, kuchnią, TV, telefonem i częściowo z balkonem lub tarasem.

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej I1FE1

Pok.2-os. standard/ w.n.m.

Pokoje Standard z prysznicem/WC, pokojem dziennym i sypialnią, kuchnią, TV, telefonem i częściowo z balkonem lub tarasem. prysznicem/WC, minibarem, TV sat., klimatyzacją, telefonem i balkonem. Z pokoi na wyższych kondygnacjach roztacza się widok na morze.

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej I1FD2

pok.1-os.=2-os. standard/ w.n.m.

Pokoje Standard z prysznicem/WC, pokojem dziennym i sypialnią, kuchnią, TV, telefonem i częściowo z balkonem lub tarasem. prysznicem/WC, minibarem, TV sat., klimatyzacją, telefonem i balkonem. Z pokoi na wyższych kondygnacjach roztacza się widok na morze.

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej I1FE2

Wyżywienie

W ośrodku znajduje się 5 restauracji oferujących świeżą kuchnię śródziemnomorską. Wszystkie posiłki są w formie bufetu lub a la carte. Dostępne są również posiłki dietetyczne. 7 barów (częściowo sezonowych).

Wellness & SPA

W ogrodzie ośrodka znajdują się 3 baseny zewnętrzne i 2 baseny dla dzieci.

Strefa wellness (ok. € 15/dobę) z krytym basenem, saunami i pokojem wypoczynkowym, salą fitness. Szkolenie osobiste (ok. 40 € za godzinę). Solarium za opłatą.

Zabiegi takie jak klasyczny masaż całego ciała i częściowy, masaż czekoladowy, masaż aromatyczny, masaż gorącymi kamieniami, masaż czterema rękami, drenaż limfatyczny, prasowanie, strefa refleksyjna, elektroterapia i hydroterapia, mezoterapia, okłady z błota i alg, endermologia, okłady i peelingi ciała. Zabiegi na twarz, manicure i pedicure.

Czas wolny

Program rozrywkowy. Kort tenisowy, boisko sportowe, boccia, wypożyczalnia rowerów za opłatą. Klub dziecięcy.

Wycieczki do Barcelony (ok. 70 km) i Girony (ok. 35 km).

Najbliższe lotniska
Barcelona International Airport (BCN) : (ok. 91 km / 77 minut)

Informacje dodatkowe

Podatek lokalny: ok. 1,00 €/dzień , od osoby, od 17 , płatny na miejscu.

Parking: ok. 15 €/dzień. Zniżki dla dzieci: na zapytanie.

Spa-Kit: użytkowanie szlafroka i ręcznika kąpielowego (płatne ok. 5€ + 15€ kaucji), płatne na miejscu. W innym przypadku proszę zapewnić swój własny zestaw.

Najważniejsze informacje o hotelu

Rezerwuj Kontakt Udostępnij