Hotel Spa w Czechach

Hotel spa w Czechach

Spa i wellness w kurortach z długoletnią tradycją

Nie wiesz na który hotel się zdecydować? Sprawdź nasze rekomendacje!

Weekendowy relaks SPA i Beauty

Czechy przyciągają turystów zapierającymi dech w piersiach krajobrazami, wspaniałymi zabytkami i uzdrowiskami z długoletnią tradycją. Liczne źródła wód termalnych i bogate źródła borowinowe sprawiają, że Czechy są doskonałym miejscem na odbycie kuracji zdrowotnych. 

Jednak nasi południowi sąsiedzi mają do zaoferowania również szeroką gamę zabiegów spa & beauty.

W hotelach spa w Czechach możesz poddać się różnorodnym zabiegom wellness, jak: masaże całego ciała, masaże częściowe, masaże gorącymi kamieniami, masaże tajskie, aromatyczne, z użyciem olejków zapachowych, okłady parafinowe, okłady z borowiny, peeling twarzy i całego ciała i wiele wiele innych. Hotele spa w Czechach oferują również kuracje pitne czy kąpiele w mineralnej wodzie leczniczej. Wszystko to oczywiście pod okiem wykwalifikowanej kadry specjalistów. 

Nie zapominajmy również o wstępie do stref spa i wellness, gdzie zrelaksować się można w różnego rodzaju basenach, saunach i łaźniach. 

Wielbiciele spa i wellness powinni zatem odwiedzić Karlowe Wary, znane ze swoich gorących źródeł, Franciszkowe Łaźnie słynące z wód leczniczych bogatych w siarkę, Mariańskie Łaźnie ze źródłami wód z dwutlenkiem węgla i żelazem, czy będący jednym z niewielu miejsc na świecie oferującym kuracje radonowe – Jachymov.

Po dniu pełnym zabiegów warto odetchnąć pełną piersią udając się na spacery czy wycieczki rowerowe po okolicy. Dzięki pięknym czeskim krajobrazom na pewno będzie to niezapomniane przeżycie.

Niezaleźnie czy planujesz dłuższy pobyt czy tylko wypad na weekend spa, czeskie hotele mają wiele do zaoferowania.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami hoteli spa w Czechach, a szczególnie z naszymi hotelami w Karlowych Warach.

Wasi doradcy

Z przyjemnością doradzę Ci osobiście: 22 153 07 55

Napisz do mnie: info@spadreams.pl

Poznaj najpopularniejsze regiony w Czechach

Zarezerwuj hotel spa w Czechach w najlepszej cenie