OptimaMed Revital Resort Aspach
FIRST CLASS

Austria · Górna Austria · Aspach
Hotel numer 3
Austria
Wybitnie wykwalifikowani specjaliści medyczni
Różnorodna oferta terapii na najwyższym poziomie
Wiejska, a jednak centralna lokalizacja
Do ofert

Rewitalizacja na najwyższym poziomie

OptimaMed Revital Resort w Aspach to pierwszorzędny ośrodek spa i zdrowia, idealny na relaksującą przerwę.

Najpopularniejsze wyposażenie

Wi-Fi bezpłatnie
Basen
Podróżujący indywidualnie
Tylko osoby dorosłe
Centrum spa i wellness
Sauna
Sala fitness
Dla golfistów
Kosmetyczka / beauty

Najlepsze oferty dopasowane do Twojego wyboru

Czysty relaks

1 Noc, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie
od 541 zł

OptimaMed Revital Resort Aspach szczegółowo

Hotel

W pobliżu granicy z Bawarią, w spokojnej, naturalnej lokalizacji, znajduje się najbardziej doświadczone i wiodące centrum kompetencji zdrowotnych w Austrii, Optima Med Revital Resort ze specjalizacją w skoliozie, w stylowo urządzonym domu z atmosferą sprzyjającą dobremu samopoczuciu. Ośrodek jest wolny od elektrosmogu i geopatycznych stref zakłóceń. Tylko 300 m od centrum miasta.

Położenie i okolica

Zaledwie 300m od centrum Aspach. Wokół centrum rehabilitacyjnego w Aspach biegnie 150 km długości 4-Sonnen Vitalparcours, który zaprasza do nordic walking, biegania lub wędrówek. Vitalparcours oferuje z dala od zgiełku i hałasu 23 różne trasy o różnych długościach i różnicach wysokości.

Wyżywienie

W przytulnej restauracji z ogrodem zimowym szef kuchni rozpieszcza wszystkich gości kuchnią pełną życia, która wyróżnia się regionalnością, świeżością i sezonowością. Międzynarodowa kuchnia i lokalne przysmaki zachęcają do delektowania się nimi. Przytulna atmosfera kawiarni w ośrodku zaprasza na marzycielską melangę rano lub pobudzające espresso po południu. Kawiarnia oferuje szeroki wybór kompozycji herbacianych i kawowych, a także domowe ciasta i torty bez dodatków chemicznych, przygotowane we własnej cukierni.

Obszar spa i wellness

Obszar SPA o powierzchni 1.000 m² z basenem zewnętrznym (nieogrzewanym), strefą saun i pokojami relaksacyjnymi, a także leżanką do głębokiego relaksu Alphasphere. Liczne specjalnie wyposażone sale treningowe i fitness są dostępne dla wszystkich gości podczas pobytu. Centrum oferuje również szeroki zakres najnowocześniejszych programów diagnostycznych i terapeutycznych, a także wsparcie dietetyczne i psychologiczne. Oprócz klasycznej fizjoterapii i masaży oferowane są liczne terapie dodatkowe, takie jak elektroterapia, masaż leczniczy, terapia Matrix-Rhythm, paczki, drenaże limfatyczne, terapia ACP (biologiczna, endogeniczna alternatywa dla leczenia urazów sportowych), terapie według Schrotha, osteopatia i kosmetyka medyczna. Dodatkowe obszary kompetencji to terapie dna miednicy i ergoterapia.

Przyjazd

Informacje dodatkowe

Pokoje hotelowe w skrócie

18 przytulnych i nowoczesnych pokoi i apartamentów, każdy z balkonem lub tarasem w atmosferze sprzyjającej regeneracji i relaksowi.

 • Pok. 2 os. Superior

   ca. 35 qm
  więcej szczegółów
 • Single

   ca. 20 qm
  więcej szczegółów
 • Zdjęcie pojawi się wkrótce

  Pok. 1 os. Superior

   ca. 20 qm
  więcej szczegółów
 • Vitalis Suite

   ca. 40 qm
  więcej szczegółów

Lokalizacja

OptimaMed Revital Resort Aspach
Austria, Górna Austria, Aspach
Salzburg Airport (SZG)
ok. 61km / 69min

Hotele w okolicy