MY MAYR MED Resort
FIRST CLASS

Niemcy · Dolna Bawaria · Bad Birnbach
4.3 / 5.0 Fantastyczny
3 recenzje
100% Rekomendacja
Nowoczesna medycyna Mayr
Centrum Anti-Aging
Wzmocnienie sił samoleczenia dla energii i siły
Do ofert

Centrum holistycznej, nowoczesnej medycyny F.X. Mayr

Całkowicie nowo stworzony resort pod kierownictwem lekarskim. Koncepcja MY MAYR MED łączy nowoczesną medycynę z tradycyjną medycyną naturalną. Budowana jest kompetencja własna w zakresie zdrowego i lekkostrawnego odżywiania, w pełni wykorzystywana jest siła samouzdrawiania.

Najpopularniejsze wyposażenie

Wi-Fi bezpłatnie
Położenie w centrum
Spokojna okolica
Podróżujący indywidualnie
Sala fitness
Nordic walking
Trener personalny
Dla golfistów
Łaźnia parowa

Najlepsze oferty dopasowane do Twojego wyboru

7 Nocy, pokój dwuosobowy, wyżywienie specjalne
od 8 123 zł

7 Nocy, pokój dwuosobowy, wyżywienie specjalne
od 8 746 zł

MY MAYR Basic - 21 noclegów

21 Nocy, pokój dwuosobowy, wyżywienie specjalne
od 19 887 zł

MY MAYR Prio I - 21 noclegów

21 Nocy, pokój dwuosobowy, wyżywienie specjalne
od 21 143 zł

MY MAYR MED Resort szczegółowo

Twój hotel spa

Nowe MY MAYR MED Resort (otwarcie ok. końca marca 2023), stworzone w nowoczesnym otoczeniu dla przyjemności i relaksu, położone jest w spokojnej okolicy, tylko ok. 300 m od Rottal Terme.

Położenie i okolica

Bad Birnbach położony jest wśród łagodnych wzgórz między Rott a Inn, w czarującym krajobrazie - bawarskiej Toskanii. Zdrowe miejsce i zdrowe otoczenie stanowią podstawę dla Twojej kuracji.

Indywidualna dieta lekkostrawna

Oryginalna kuchnia MY MAYR to kompletna dieta oparta na sezonowych, regionalnych i ekologicznych produktach. Na bazie zasad F.X. Mayra serwowane są smaczne, łatwo przyswajalne dania zgodnie z indywidualnym planem żywieniowym. Lekarz uwzględnia przy tym kluczowe zasady dietoterapii, takie jak redukcja węglowodanów i glutenu oraz ewentualne osobiste nietolerancje.
Szkolenie żucia i spokojne delektowanie się jedzeniem poprawiają trawienie, wrażliwość na naturalne uczucie sytości i wspierają zdrowy sposób odżywiania. Przejście z terapii do codzienności jest wspierane przez łagodną dietę oczyszczającą. Ta dieta pozwala zachować korzyści zdrowotne płynące z terapii i przyzwyczaić trawienie do zróżnicowanej diety. Zdrowe i wysokiej jakości odżywianie po terapii nie oznacza rezygnacji, ale przede wszystkim świadome utrzymanie nowych nawyków żywieniowych. Pozwala to na całkowicie nowe doświadczenie smaku dobrych produktów.

Wellness & SPA

(ok. 500 m², codziennie). Sauna, łaźnia parowa, leżanki na podczerwień, grota solna i kąpiele Kneippa. Spa i kosmetyka. Sala fitness. Trener personalny (za dodatkową opłatą).

Centrum Zdrowia MY MAYR MED

Centrum MY MAYR MED jest prowadzone przez lekarzy specjalizujących się w ortopedii, osteopatii, medycynie ogólnej (Prezes Międzynarodowego Towarzystwa Lekarzy Mayr) oraz holistycznej medycynie F.X. Mayr, tradycyjnej medycynie chińskiej. Rozszerzona diagnostyka z badaniem funkcji mięśni, badaniami laboratoryjnymi, ultrasonografią, rentgenem, pomiarem zmienności rytmu serca, EKG/echokardiografią, psychologicznymi testami diagnostycznymi, analizą ciała 3D Body Scan.

Wskazania: Wyczerpanie, zaburzenia snu, artroza, nadwaga, zaburzenia trawienia i metabolizmu, choroby kręgosłupa, problemy skórne.

Koncept MY MAYR MED

Dla Twojego zdrowia i dobrego samopoczucia! Austriacki lekarz Dr Franz Xaver Mayr rozpoznał jelita jako „system korzeniowy” człowieka – to właśnie układ pokarmowy, którego choroby i zaburzenia leżą u podstaw wielu chorób cywilizacyjnych. Świadome dbanie o układ trawienny wzmacnia siły samoleczenia i regeneruje jelita. Twój lekarz My Mayr będzie Cię w tym kompetentnie wspierać.
4 silne impulsy dla Twojego zdrowia:

 - Łagodzenie – Przez układ trawienny osiągana jest ulga, odpoczynek i
                              regeneracja całego ciała. Z dużą ilością spokoju,
                              snu i relaksu osiąga się regenerację.
 - Oczyszczanie – Układ trawienny musi zostać oczyszczony, odśluzowany i odkwaszony.
                              Służą temu sól gorzka, kuracja picia i zabiegi fizykalne.
 - Szkolenie – Niewłaściwe zachowania żywieniowe muszą zostać skorygowane.
                              Należy nauczyć się ponownie żucia i picia odpowiednich
                              płynów. Zainicjowana zostaje reorientacja na
                              zdrowszy styl życia i odżywiania. 
 - Uzupełnienie – Suplementacja witaminami, minerałami i mikroelementami - w zależności od potrzeb.

Podstawą jest regeneracja jelit. Dzięki diecie lekkostrawnej, manualnym zabiegom brzusznym wykonanym przez lekarza i stopniowemu wprowadzaniu diety, funkcja jelit jest regenerowana. Post i ograniczenie obciążenia ze strony środowiska i mediów umożliwiają skupienie się na sobie – możliwa jest wewnętrzna reorientacja, nowa radość życia i witalność. Aktywność fizyczna zapewnia stabilny układ krążenia, wzmacnia odporność i poprawia wyniki detoksykacji.

Termy Rottal

Termy Rottal oferują ok. 2.400 m² powierzchni wodnej z wodą leczniczą (ok. 26-40°C) w 30 basenach. 13 saun, łaźnie parowe i strumień termalny. Termy znajdują się tylko ok. 600 m od ośrodka.

Czas wolny

Rozległa sieć szlaków pieszych i rowerowych o różnym stopniu trudności. Zamki, parki przyrodnicze i rozrywkowe, muzea i miasta zapraszają do odkrywania.
GOLF
Eldorado dla golfistów tuż za progiem. Region Rottal-Inn uznawany jest za największy obszar golfowy w Europie. Pola golfowe delikatnie wkomponowują się w malowniczy krajobraz wzgórz Rottalu. Sześć pól golfowych 18-dołkowych, trzy 9-dołkowe i jedno 6-dołkowe dla dzieci. Trzy z tych pól są światowej klasy i zostały zaprojektowane przez międzynarodowego mistrza golfa Bernharda Langera. Siedziba "Bella Vista", największej akademii golfa na świecie.

Przyjazd

Informacje dodatkowe

Pokoje hotelowe w skrócie

47 przestronnie zaprojektowanych, jasnych pokoi My Mayr Basic (ok. 21 m²). Łazienki z prysznicem typu walk-in, suszarką do włosów, sejfem, telewizją satelitarną, stacją do herbaty i balkonem. 11 My Mayr Junior Suite (ok. 36 m²), dodatkowo z sofą, fotelem i wyspą do odpoczynku. Pok. 1 os. są Pok. 2 os. do indywidualnego użytku. Winda.

 • My Mayr Basic Pok. 1 os.=Pok. 2 os.

   ca. 21 qm
  więcej szczegółów
 • My Mayr Junior Suite 1 - 2 osoby

   ca. 36 qm
  więcej szczegółów
 • My Mayr Basic Pok. 2 os.

   ca. 21 qm
  więcej szczegółów

Oceny klientów odnośnie MY MAYR MED Resort

3 zweryfikowane opinie przez podróżnychTylko klienci, którzy podróżowali z nami, mogą zostawić recenzję

4.3 Znakomity  

100% poleca hotel innym

4.3
Hotel
5.0
Serwis
5.0
Aplikacje
4.3
Wyżywienie
4.3
Strefa spa
3 Wyniki
To było wspaniałe doświadczenie

sierpień 2023

podróżujący indywidualnie | 4 - 8 dni

Czułem się tam bardzo komfortowo

Wyjątkowo relaksujący!

Heike K.

lipiec 2023

podróżujący indywidualnie | od 60 do 69 lat | 9 - 11 dni

Hotel jest bardzo ładny, personel bardzo przyjazny i pomocny. Kuracja była niezwykle korzystna, wszystkie oferty bardzo dobre! Okolice Bad Birnbach są piękne:)

Costas C.

kwiecień 2023

podróżujący indywidualnie | od 50 do 59 lat | 4 - 8 dni

Lokalizacja

MY MAYR MED Resort
Niemcy, Dolna Bawaria, Bad Birnbach
Linz Hörsching Airport (LNZ)
ok. 110km / 82min
Munich International Airport (MUC)
ok. 121km / 99min
Bhf. Bad Birnbach
ok. 6km / 8min

Hotele w okolicy