Son Sard Finca
FIRST CLASS

Hiszpania · Majorka ·

Oddychaj głęboko, chwyć pędzel i ciesz się

Pozwól sobie na odpuszczenie i zobacz, ile możesz osiągnąć. Ukryta kreatywność może tu znaleźć swoje miejsce i być rozwijana. Relaksujące zajęcia jogi i rozległy widok z finca tworzą idealne warunki dla głębokiego odpoczynku.

Najpopularniejsze wyposażenie

Wi-Fi bezpłatnie
Klimatyzacja
Spokojna okolica
Dla osób starszych
Podróżujący indywidualnie
Dieta ekologiczna
W otoczeniu zieleni
Nowości w programie
Joga

Najlepsze oferty dopasowane do Twojego wyboru

Joga, malarstwo i kulinaria

5 Nocy, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie
od 3 817 zł
Gwarantowana realizacja

Son Sard Finca szczegółowo

Twoja podróż z jogą

Ciesz się wyjątkowym luksusem finca z 500-letnią historią, w Artà na północnym wschodzie Majorki. Najpiękniejsze plaże są zaledwie 5-10 minut jazdy stąd. Odkryj wspaniałe połączenie jogi, kreatywnego malarstwa i kulinariów. Chcesz spróbować, co możesz osiągnąć za pomocą ołówka i farb na papierze, ale boisz się zacząć? Twoja głowa maluje obrazy, ale nie wiesz, jak twoje ręki mogą je zrealizować? Siedzisz jak sparaliżowany przed białym płótnem i nie możesz znaleźć początku? Pozwól sobie na odpuszczenie i zobacz, ile możesz osiągnąć. W zajęciach 'Intuicyjne i kreatywne malowanie' artystka Sandra Eisenbarth pomoże ci w pierwszych próbach z farbą, jak również w podstawach rysunku. Stwórz własne wspomnienia z tej podróży, a przede wszystkim z podróży do siebie. Zajęcia jogi i medytacji wspierają twoją kreatywność i towarzyszą ci w podróży do siebie. Poznasz strony siebie, o których być może wcześniej nie wiedziałeś. Staniesz się bardziej zdecydowany i odważny. Istnieje wiele asan jogi, które wspaniale wspierają ten proces. Świeże i codziennie gotowane jedzenie gospodyni otwiera coraz bardziej twoje zmysły.

Finca Son Sard

Finca Torre de Son Sard to ponad 500 lat historii. To miejsce zawsze było wyjątkowe i jest nim nadal. Jest przestronne, a jednocześnie daje ciągłe poczucie bycia w domu. Finca to bardzo szczególne miejsce, którego magia jest ściśle związana z historią domu. Dlatego starano się zachować jak najwięcej z pomysłów poprzednich właścicieli, i dlatego żaden pokój nie wygląda jak inny. Sercem finca jest otwarta przestrzeń dzienna i jadalnia z długim blatem kuchennym, przy którym większe grupy mogą gotować razem. Jest tu ogrzewanie podłogowe oraz kilka otwartych kominków. Bezpośrednio przed salonem znajduje się tzw. 'Porche', ogromny zadaszony taras, który przez całe lato służy jako jadalnia i salon. Jest tu piękny duży basen do relaksu. Teren finca zajmuje powierzchnię 11.000 m².

Położenie i okolica

Doświadcz spokoju natury na tej Finca. Zielona oaza z wiekowymi drzewami i widokiem na morze. Najbliższa plaża znajduje się zaledwie 2,5 kilometra stąd. Miejsce idealne do odosobnienia, ale także do aktywnego uczestnictwa. Finca położona jest między Son Servera a historycznym miasteczkiem Artà z imponującymi kościołami i sanktuarium San Salvador. Artà została w styczniu 2022 roku uhonorowana tytułem "Slow City" jako pierwsze miasto na Majorce. Miasto oferuje wspaniałe butiki oraz piękne kawiarnie i restauracje. Otaczające plaże, łatwo dostępne samochodem, są wolne od masowej turystyki i zachwycają czystą wodą (Cala Aguilla, Cala Torta, Cala Mesquida). Można się przejść z Cala Aguilla do Cala Mesquida. W najbliższej okolicy znajdują się 4 duże pola golfowe, korty tenisowe oraz różnorodne możliwości do pieszych wędrówek i jazdy na rowerze. A mała, oryginalna miejscowość Son Servera jest dostępna w zaledwie pięć minut jazdy samochodem.

Wyżywienie

Gospodyni zapewnia gościom codziennie świeżo gotowane posiłki, dostosowując się do życzeń joginów (wegańskie, wegetariańskie itp.) Codziennie (z wyjątkiem dnia przyjazdu i wyjazdu) oferowane jest pełne wyżywienie z wodą. Pozostałe napoje są płatne.

Kierownictwo programu

Michaela Mayr: Dla mnie joga i coaching to powołanie: Moim pragnieniem jest dostarczanie ludziom energii, radości życia i ciepła serca; pozwolić im doświadczyć ich unikalności i wyjątkowości. Przywiązuję dużą wagę do różnych technik oddechowych w jodze. Zapewniają one mentalny relaks oraz wspierają siłę i jasność umysłu. Od ponad 20 lat praktykuję jogę. Ukończyłam wieloletnie szkolenie nauczycielskie Hatha-Jogi (BfY) z holistycznym podejściem, zakończone egzaminem lekarskim. To szkolenie należy do królewskiej dyscypliny w jodze. Ponadto jestem wykwalifikowaną i certyfikowaną terapeutką jogi, aby w terapii indywidualnej jeszcze bardziej skupić się na potrzebach klientów. Aby jeszcze intensywniej spotykać się z ludźmi na poziomie mentalnym i emocjonalnym, ponad 10 lat temu poszerzyłam swoje portfolio o kompleksowe szkolenie z mental coachingu (ECA), health coachingu (ECA) i sport coachingu (ECA). Ukończyłam również szkolenie z psychoterapii. Jestem również certyfikowaną hipnotyzerką – DHI i osiągnęłam tytuł mistrza hipnozy – DHI. Przez ponad 25 lat pracowałam w branży turystycznej i miałam szczęście w tym czasie poznać wiele krajów, ludzi i religii. Towarzyszę w podróżach świadomości do miejsc mocy na Ziemi.

Sandra Eisenbarth po maturze wystawiła swoje pierwsze prace, a następnie przez 20 lat pracowała jako grafik projektant w agencjach reklamowych. Od 2017 roku Sandra Eisenbarth tworzy nową edycję swojej własnej sztuki z licznymi wystawami, świadomie odróżniając swoje dzieła od zleconych prac graficznych. Surrealistyczna izolacja i samotność w czasach koronawirusa oraz krytyka nadmiernej korzystania z mediów społecznościowych należą do jej tematów, podobnie jak analiza międzyludzkich kryzysów życiowych i kultu ciała.

Strefa basenowa

Finca dysponuje nieskończonym basenem z pięknym widokiem, który zaprasza do relaksu.

Przyjazd

Informacje dodatkowe

Pokoje hotelowe w skrócie

Finca oferuje 8 różnych kategorii pokoi, od pokoju z wspólną łazienką po luksusowy apartament z własną łazienką. W głównym budynku znajduje się 7 Pok. 2 os. z czterema łazienkami, w przybudówce „Don Julio” kolejny Pok. 2 os. z łazienką oraz przestronny salon (biblioteka). Dodatkowo dostępny jest osobny domek, „Casita”, z Pok. 2 os. oraz łazienką, dużym salonem z małą kuchnią i sofą dla dwóch osób. Wszystkie sypialnie są wyposażone w klimatyzację, cała Finca posiada centralne ogrzewanie. Wi-Fi dostępne jest na całym terenie.

 • Pok. 2 os. z wspólną łazienką do pojedynczego użytku

  więcej szczegółów
 • Pok. 2 os. z wspólną łazienką

  więcej szczegółów
 • Apartament z wspólną łazienką

  więcej szczegółów
 • Apartament z prywatną łazienką

  więcej szczegółów

Lokalizacja

Son Sard Finca
Hiszpania, Majorka,
Palma De Mallorca Airport (PMI)
ok. 68km / 54min

Podobne hotele

Hotele w okolicy