Karlowe Wary hotele

Karlowe Wary hotele

Odwiedź najpopularniejsze czeskie uzdrowisko

Nie wiesz, na który hotel się zdecydować? Sprawdź nasze rekomendacje!

Poznaj Karlowe Wary

Karlowe Wary to najbardziej znana miejscowosć uzdrowiskowa w Czechach. Miasto położone jest w zachodniej części kraju i jest co roku odwiedzane przez turystów z całego świata. Na przestrzeni dziejów, urlop spędzało tu wiele osobistości, od sławnych muzyków takich jak Wagner, Mozart, Chopin, Bach przez poetów pokroju Goethe po polityków i filozofów - Karlowe Wary odwiedził nawet Karol Marks! Nic dziwnego, że Karlowe Wary były tak popularne - to urokliwe miasteczko zachwyca wszystkich odwiedzających!

Skuś się na kurację pitną

W pobliżu naszych hoteli w Karlowych Warach znajduje się szereg ciepłych źródeł z wodą pitną, które są nie tylko atrakcją samą w sobie, lecz przede wszystkim nieodłączną częścią kuracji pitnej z wodą leczniczą. W zależności od dolegliwości, należy pić wodę z odpowiedniego źródła – zazwyczaj w porcelanowej filiżance z dzióbkiem. Efekty kuracji wodą z Karlowych War są tak skuteczne, że wiele osób decyduje się na kontynuację leczenia w kolejnych latach. Kuracje wspomagane są zabiegami Spa i wellness, w trakcie których nasi goście mogą się odprezyć i zapomnieć o codziennych problemów.

Odwiedź międzynarodowy festiwal filmowy

Każdego roku w porze letniej w Karlowych Warach organizowany jest międzynarodowy festiwal filmowy. W ramach imprezy prezentowane są nowości ze świata kina, a festiwal uświetniają swoją obecnością gwiazdy wielkiego formatu z całego świata. Być może uda Ci się spotkać Richarda Gere lub Willema Dafoe na jednym z tarasów położonych nad wodą leczniczą?

Zajrzyj do jednego z licznych muzeów miasta

Podczas pobytu w hotelach w Karlowych Warach należy również zajrzeć do Muzeum Porcelany Mosera, w którego kolekcji znajdują sie liczne  przepiękne naczynia wykonane z porcelany oraz wariacje typowej dla Karlowych War filiżanki do rozkoszowania się wodą leczniczą. Odnośnie napojów: nikt przebywający w owej czeskiej miejscowości nie może nie wstąpić do muzeum Jana Bechera, w którym można dowiedzieć się więcej o likierze Becherovka, miejscowym trunku o intensywnym posmaku, który cieszy się popularnością również w Polsce. 

Dzięki tym i wielu innym atrakcjom Twój pobyt w Karlowych Warach będzie z pewnością niezapomniany. Zapoznaj się z naszą ofertą hoteli w Karlowych Warach i wybierz się na wymarzony urlop. Jeśli interesują Cię kuracje termalne zachęcamy również do zapoznania się z ofertą naszych kuracji na Węgrzech.

Wasi doradcy

Z przyjemnością doradzę Ci osobiście: 22 307 35 77

Napisz do mnie: info@spadreams.pl

Nie wiesz, na który hotel się zdecydować? Sprawdź nasze rekomendacje!

Najlepsze oferty hoteli w Karlowych Warach