Uzdrowisko w Karlowych Warach

Karlowe Wary uzdrowisko

Skorzystaj ze wspaniałych właściwości wód leczniczych

Nie wiesz na który hotel się zdecydować? Sprawdź nasze rekomendacje!

Skuś się na kurację pitną

Chcesz poznać Czechy od kuchni i zobaczyć coś więcej poza stolicą kraju? Daj się skusić na wielką przygodę w uzdrowisku w Karlowych Warach, jednym z najbardziej czarujących miast naszych południowych sąsiadów. Karlowe Wary to miejscowość uzdrowiskowa położona w zachodniej części Czech. Jest częścią tak zwanego zachodnioczeskiego trójkąta uzdrowiskowego (Karlowe Wary – Mariańskie Łaźnie – Franciszkowe Łaźnie). Znajduje się tu aż 300 gorących źródeł, które sprawiają, iż Karlowe Wary jest jednym z najbardziej znanych czeskich uzdrowisk.

Miejscowość zaliczana jest również do najbardziej znanych kurortów wypoczynkowych na świecie i jest idealnym miejscem do odbycia urlopu wypoczynkowego lub wellness. Oprócz bajecznie kolorowych fasad domów oraz niezapomnianej atmosfery nad miejskim kanałem Tepla na gości czeka szereg atrakcji, których nie można przegapić! Niezaleznie od tego czy chcesz odprężyć się podczas zabiegów spa czy odbyć kurację pitną, uzdrowisko w Karlowych Warach przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom.

Karlowe Wary są uzdrowiskiem z długą tradycją. We wszystkich hotelach w Karlowych Warach, wellness jest istotną częścią kuracji, co pozwala naszym klientom na rozkoszowanie się wellness i kulturą na najwyższym poziomie w pełnym uroku, bogatym w tradycję kurorcie. Relaks w uzdrowisku w Karlowych Warach jest prosty jak nigdzie indziej, gdyż każdy może wybrać coś dla siebie spośród bogatej oferty wellness.

Wielbicieli spa i wellness zainteresują dostępne w naszej ofercie czeskie hotele spa, znane ze swoich gorących źródeł. Czechy to nie tylko uzdrowisko w Karlowych Warach, ale również Franciszkowe Łaźnie słynące z wód leczniczych bogatych w siarkę, Mariańskie Łaźnie ze źródłami wód z dwutlenkiem węgla i żelazem, czy będący jednym z niewielu miejsc na świecie oferującym kuracje radonowe – Jachymov. Dla osób planujących jedynie krótki wyjazd, mamy również oferty weekendów ze spa w Czechach.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą: Karlowe Wary uzdrowisko. Jeśli interesują Cię wakacje z basenami termalnymi sprawdź również nasze hotele w Heviz oraz Budapeszcie – Węgry słyną ze swoich basenów termalnych i są często wybieranym przez Polaków kierunkiem podróży. 

Wasi doradcy

Z przyjemnością doradzę Ci osobiście: 22 153 07 55

Napisz do mnie: info@spadreams.pl

Nie wiesz na który hotel się zdecydować? Sprawdź nasze rekomendacje!

Zarezerwuj hotel w Karlowych Warach w najlepszej cenie