7=6

Pierwszorzędny 4,1/5,0

63 oceny od naszych Klientów

Pierwszorzędny 4,1/5,0

Hotel numer 1 Kołobrzeg-Podczele Według naszej skali popularności ten hotel jest numerem: 1 w: Kołobrzeg-Podczele. Popularność hotelu zależy od liczby jego wyświetleń na naszej stronie internetowej, zapytań ofertowych i liczby dokonanych rezerwacji.

Mona Lisa Medical Wellness & Spa

Wakacje zdrowotne, spa i wellness w rodzinnej atmosferze

Zabytkowy hotel uzdrowiskowy położony jest na skraju Kołobrzegu, w spokojnej lokalizacji, tu przy rezerwacie Ekopark.

Najpopularniejsze udogodnienia

 • Wi-Fi bezpłatnie
 • Basen
 • Nad morzem
 • W otoczeniu zieleni
 • Lekarz uzdrowiskowy przychodzi do hotelu
 • Sauna
 • Nordic walking
 • Kosmetyczka / beauty
 • Program rozrywek

Nasza oferta pobytów z gwarancją najlepszej ceny

Wypoczynek nad Morzem Bałtyckim Najbardziej popularny

od 3 noclegów, pokój dwuosobowy, dwa posiłki

376 zł

Zrób sobie przerwę i poczuj lecznicze działanie świeżego, morskiego powietrza i pięknej przyrody.

 • napoje do posiłków (woda, sok, kawa, herbata)
 • napój powitalny
 • korzystanie z basenu z kącikiem wirowym, sauny i łaźni parowej
 • korzystanie z kijków do nordic walkingu
 • Wi-Fi w całym hotelu
 • bilard, stół do tenisa stołowego, badminton  

Następujące usługi dodatkowe są już w cenie

 • Rezerwuj 21 nocy - zapłać za 18 : 3 noce gratis
 • Rezerwuj 14 nocy - zapłać za 12 : 2 noce gratis
 • Rezerwuj 7 nocy - zapłać za 6 : 1 noc gratis

Wszystkie możliwe zniżki

Kod rezerwacji telefonicznej: 88BP1

Dopasuj swój pobyt:

Kuracja zdrowotna

od 7 noclegów, pokój dwuosobowy, dwa posiłki

1 050 zł

W celu aktywnej profilaktyki zdrowotnej.

 • napoje do posiłków (woda, sok, kawa, herbata)
 • 1x wstępna konsultacja lekarska
 • 15 zabiegów tygodniowo, zaleconych przez lekarza (pon.- pt.), np. kąpiele solankowe, borowinowe, w dwutlenku węgla, hydromasaże, 1x w tygodniu masaż częściowy, okład borowinowy i fango, lasero-, krio-, elektroterapia, terapia polem magnetycznym, galwanoterapia, ultradźwięki, jonoforeza, lampa Solux, inhalacje, gimnastyka indywidualna i grupowa, aqua aerobik
 • napój powitalny
 • korzystanie z basenu z kącikiem wirowym, sauny i łaźni parowej
 • korzystanie z kijków do nordic walkingu
 • Wi-Fi w całym hotelu
 • bilard, stół do tenisa stołowego, badminton   

Polecane przy następujących dolegliwościach

Cukrzyca, Przemiana materii / żołądek / jelita, Reumatyzm / stawy, Serce / naczynia krwionośne / układ krążenia, Układ oddechowy / astma, Układ ruchu

Kod rezerwacji telefonicznej: 88BP2

Dopasuj swój pobyt:

Intensywna kuracja

od 7 noclegów, pokój dwuosobowy, dwa posiłki

1 093 zł

W celu aktywnej profilaktyki zdrowotnej.

 • napoje do posiłków (woda, sok, kawa, herbata)
 • 1x wstępna konsultacja lekarska
 • 20 zabiegów tygodniowo, zaleconych przez lekarza (pon.- pt.), np. kąpiele solankowe, borowinowe, w dwutlenku węgla, masaże podwodne, 1x w tygodniu masaż częściowy, okład borowinowy i fango, lasero-, krio-, elektroterapia, terapia polem magnetycznym, galwanoterapia, ultradźwięki, jonoforeza, lampa Solux, inhalacje, gimnastyka indywidualna i grupowa, aqua aerobik
 • napój powitalny
 • korzystanie z basenu z kącikiem wirowym, sauny oraz łaźni parowej
 • korzystanie z kijków do nordic walkingu
 • Wi-Fi w całym hotelu    
 • bilard, stół do tenisa stołowego, badminton

Polecane przy następujących dolegliwościach

Cukrzyca, Przemiana materii / żołądek / jelita, Reumatyzm / stawy, Serce / naczynia krwionośne / układ krążenia, Układ oddechowy / astma, Układ ruchu

Kod rezerwacji telefonicznej: 88BP3

Dopasuj swój pobyt:

Mona Lisa Medical Wellness & Spa w szczegółach

Miejscowość uzdrowiskowa

☀ Zabytkowy hotel Mona Lisa Butik Hotel (dla osób niepalących) położony jest na skraju Kołobrzegu, w dzielnicy Podczele, w odległości ok. 500 m od plaży i ok. 5 km od centrum miasta. Tuż przy hotelu znajduje się przystanek autobusowy (w odległości ok. 50 m). Duży ogród hotelu graniczy z rezerwatem przyrody, dzięki czemu goście mają piękny widok na Ekopark i wyjątkowy rezerwat dzikich ptaków.

Zakwaterowanie

Położony w spokojnej okolicy hotel przyciąga swoją przytulną atmosferą i ciepłą, relaksującą kolorystyką. 38 nowoczesnych pokoi (ok. 14-21 m2) z wanną, prysznicem/WC, szlafrokiem (ok. 4 zł/dzień), suszarką, telefonem, TV sat., większość z balkonem lub tarasem, Wi-Fi. 8 apartamentów. 2 pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Winda. Komputer z dostępem do internetu oraz sejf w recepcji.

Wyżywienie i wypoczynek

Restauracja z kominkiem. W przypadku niepełnego wyżywienia śniadanie i kolacja w formie bufetu szwedzkiego. W przypadku all inclusive lekki bufet w południe, kawa, herbata i ciasto. Soki, woda, domowe wino i lane piwo do posiłków. Po wcześniejszym zgłoszeniu również dania dla diabetyków, dietetyczne i wegetariańskie. Kawiarnia z tarasem letnim. Kącik dla dzieci. Duży ogród z miejscem do grillowania.

Wellness, SPA i zdrowie

Strefa SPA i wellness (ok. 850 m2.) z basenem, basenem z hydromasażem (7-11, 14-22), sauną, łaźnią parową (18-22).

Farma urody (pon.-pt., 10-18) z produktami firmy REPECHAGE

Nowoczesny oddział leczniczy (pon.-pt. 7-22)do zabiegów leczniczych i rehabilitacyjnych z wykwalifikowanym zespołem terapeutów. Różnorodne zabiegi, m.in. kąpiele (w dwutlenku węgla, borowinowe i solankowe), hydromasaże, masaże częściowe, okłady borowinowe i fango, lasero-, krio-, elektroterapia, terapia polem magnetycznym oraz galwanoterapia, ultradźwięki, jonoforeza, lampy Solux, inhalacje, gimnastyka indywidualna i grupowa, aqua aerobik, ergometr, kuracja pitna, stół do ćwiczeń w odciążeniu, masaże całego ciała i drenaż limfatyczny odpłatnie.

Wskazania: schorzenia układu ruchu, reumatyzm, choroby dróg oddechowych, zaburzenia przemiany materii oraz choroby układu krwionośnego, cukrzyca.

Sport i czas wolny

Poznaj malowniczą okolicę podczas przejażdżek na rowerze i spacerów. Rozbudowana sieć tras ciągnących się wzdłuż plaż aż do centrum Kołobrzegu. Wypożyczalnia rowerów (ok. 10 zł/godz.). Odkryj wspaniały kurort Kołobrzeg, który dzięki licznym wydarzeniom kulturalnym, koncertom, wystawom i sztukom teatralnym, zapewnia bogatą ofertę rozrywkową przez cały rok.

Hotel

☀ Historyczna Mona Lisa Medical Wellness & Spa znajduje się na skraju Kolbergu, jednego z najpiękniejszych kurortów nadmorskich na Bursztynowym Wybrzeżu, około 500 m od plaży i około 6 km od centrum miasta. Przystanek autobusowy ok. 50 m od hotelu. Przestronny ogród hotelu uzdrowiskowego graniczy bezpośrednio z rezerwatem przyrody Ekopark, z którego roztacza się wspaniały widok na Ekopark i unikalny rezerwat dzikich ptaków.

Zakwaterowanie

Cicho położony dom zachęca do dobrego samopoczucia. 99 pokoi (ok. 14-21 m2) z łazienką/prysznicem/WC, szlafrokiem kąpielowym (ok. € 1/dzień), suszarką do włosów, telefonem, telewizją satelitarną, głównie z balkonem lub tarasem. 8 apartamentów na 2 piętrach (schody) na życzenie. 2 pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Winda do 2. piętra. WiFi w całym hotelu. Bezpieczny w recepcji. Uwaga: we wtorki, czwartki, soboty i niedziele dostępna jest ograniczona obsługa pokoju.

pok.2-os.

Pok. 2-os. (ok. 14-21 m2) z łazienką, prysznicem/WC, szlafrokiem (ok. 4 zł/dzień), suszarką do włosów, telefonem, TV, w większości z balkonem lub tarasem. 

Wifi

suszarka

ogrzewanie

Satelita

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 88BD1

pok.1-os.

Pok. 1-os. (ok. 14-21 m2) z łazienką, prysznicem/WC, szlafrokiem (ok. 4 zł/dzień), suszarką do włosów, telefonem, TV, w większości z balkonem lub tarasem. 

Wifi

suszarka

ogrzewanie

Satelita

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 88BE1

Wyżywienie

Restauracja z kominkiem. Śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu oraz napoje z posiłkami (soki, woda, kawa, herbata). Dieta cukrzycowa i lekka, dieta redukcyjna i dieta wegetariańska po wcześniejszym uzgodnieniu (ok. 5 €/dzień). Kawiarnia-bar z tarasem słonecznym. Duży ogród z miejscem na grilla.

Zdrowie i kuracje

Za zabiegi lecznicze i rehabilitacyjne z wykwalifikowanym zespołem terapeutów (od poniedziałku do piątku, ok. 7-21). Kąpiele (np. kąpiel błotna i solankowa), hydromasaż, masaż częściowy, torf i pakiet fango, laser, krio, elektryczny, magnetyczny i galwanoterapia, ultradźwięki, jonoforeza, lampa Sollux, inhalacja, aquagym, gimnastyka indywidualna i grupowa, kuracja pitna. Masaż całego ciała i drenaż limfatyczny za opłatą.
Wskazania

Zaburzenia mięśniowo-szkieletowe, reumatyzm, choroby układu oddechowego, choroby metaboliczne i krążeniowe oraz cukrzyca.

Czas wolny

Poznaj malownicze krajobrazy ze ścieżką rowerową i ścieżką spacerową, które biegną wzdłuż plaży bezpośrednio do centrum Kołobrzegu. Wypożyczalnia rowerów (ok. 2,50 € / godzinę). Wieczór taneczny raz w tygodniu. Odkryj Kołobrzeg, który oferuje zróżnicowany program z licznymi wydarzeniami kulturalnymi przez cały rok.

Przyjazd

PRZYJAZD Dworzec kolejowy: Kołobrzeg, ok. 6 km.
TRANSFER (w obydwie strony) Z dworca kolejowego: zalecamy wynajęcie taksówki.

Najbliższe lotniska
Szczecin-Goleniów \Solidarność\" Airport" (SZZ) : (ok. 103 km / 98 minut)
Gdańsk Lech Wałęsa Airport (GDN) : (ok. 215 km / 195 minut)

Informacje dodatkowe

Opłata klimatyczna: ok. 4,00 zł/dzień, za osobę, do zapłacenia na miejscu.

Parking: ok. 10 zł/dzień.

Zniżki dla dzieci: 2 osoby dorosłe + 1 dziecko (0-3,9 lat) 100%, (4-12,9 lat) 50%, (13-15,9 lat) 20%. Zwierzęta: brak możliwości.

Dobrze wiedzieć

Wyjątkowy mikroklimat

Kołobrzeg słynie ze swojego czystego, bogatego w jod i żelazo nadmorskiego powietrza, jest to doskonałe miejsce na urlop w przypadku chorób układu oddechowego i dla poprawy ogólnego samopoczucia.

Najważniejsze informacje o hotelu

 • Bar
 • Program rozrywek
 • Szlafrok za opłatą
 • Szlafrok w recepcji
 • Rowery za opłatą

Opinie klientów

Pierwszorzędny 4,1 / 5,0
91% Rekomendacja
Hotel
Serwis
Zabiegi
Wyżywienie
Strefa wellness
63 Oceny od klientów Oceny mogą wystawiać tylko klienci, którzy odbyli podróż
 • Rüdiger B.

  „Bardzo ładny, komfortowy i relaksujący” Ocena naszego klienta

  Łóżka były niestety rozstawione, mimo że rezerwowaliśmy jako para. Obiadokolacja kończyła się o 19, więc czasami wycieczki były jeszcze w trakcie. pokaż więcej

  • Ogólnie o hotelu
   Ogólnie zadbany, w bardzo spokojnej okolicy, około 4 km od Kołobrzegu. Bardzo dobre ścieżki rowerowe.
  • Usługi i obsługa w hotelu
   Cały personel bardzo przyjazny i pomocny, choć często na pełnych obrotach w hotelu mogłoby być 1-2 więcej.
  • Wyżywienie
   Bufet prezentował się bardzo dobrze z daniami kuchni lokalnej i międzynarodowej: każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Przy śniadaniach lepsze byłyby dzbanki z kawą, zamiast irytujących kolejek z kubkiem przy ekspresie do kawy!
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   bardzo dobre!
  • Zabiegi i programy
   bardzo dobre

  pokaż mniej

  • sierpień 2016
  • 9 - 11 dni
  • jako para
  • od 60 do 69 lat
 • Evelin N.

  „Wakacje w małym raju” Ocena naszego klienta

  Urlop dla dziecka (11 miesięcy), matki (32 lat) oraz teśiowej (86 lat) oraz małżeństwa w wieku 54/58. Hotel wszystkim odpowiadał, miła atmosfera pokaż więcej

  • Ogólnie o hotelu
   Wszystko było super w tym stosunek jakości do ceny, wspaniała lokalizacja dla ossó, które szukają spokoju i natury.
  • Usługi i obsługa w hotelu
   bardzo przyjazny personel również w przypadku dodatkowych życzeń
  • Wyżywienie
   Bardzo dużo warzyw / owoców, specjalnie na gorące dni.
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   Nie korzystaliśmy, więc nie ocenię.
  • Zabiegi i programy
   Nie korzystalismy, więc nie ocenię.

  pokaż mniej

  • czerwiec 2016
  • 4 - 8 dni
  • jako rodzina
  • od 50 do 59 lat
 • Dietrich B.
  z Niemcy

  „Relaksujący urlop” Ocena naszego klienta

  Miły relaksujące wakacje w dobrym i spokojnym hotelu w pięknym otoczeniu. pokaż więcej

  • Ogólnie o hotelu
   Dobre, serdeczne powitanie, części wspólne i pokoje są w dobrym stanie i czyste. Hotel nie jest daleko od morza, w cichym otoczeniu.
  • Usługi i obsługa w hotelu
   Obsługa jest bardzo dobra, a personel przyjazny i pomocny.
  • Wyżywienie
   Lunch jest dobry, to dobre, domowe jedzenie, które zawsze smakuje wybornie. Śniadania i obiadokolacje dostępne w formie buferu z szerokim wyborem.
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   Nie korzystaliśmy
  • Zabiegi i programy
   Nie korzystaliśmy

  pokaż mniej

  • maj 2016
  • 9 - 11 dni
  • jako para
  • od 70 do 79 lat
 • Bernd J.

  „Czysty relaks w otoczeniu pięknej przyrody.” Ocena naszego klienta

  Dobry wypoczynek, ładny hotel, na pewno tu wrócimy! Bardzo nam się podobało! pokaż więcej

  • Ogólnie o hotelu
   Pokoje czyste, super położenie i otoczenie, super obsługa.
  • Usługi i obsługa w hotelu
   Przyjazny personel, bardzo pomocny, zawsze otwarci.
  • Wyżywienie
   Dobra, mieszczańska kuchnia polska. Bardzo nam smakowało, dobry wybór.
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   Czysty, bardzo ładny basen, dobre zabiegi.
  • Zabiegi i programy
   Wszystko było super, dobry stosunek jakości do ceny.

  pokaż mniej

  • maj 2016
  • 4 - 8 dni
  • od 50 do 59 lat
 • Kathy F.
  z Niemcy

  „Super tydzień dla ciała i duszy” Ocena naszego klienta

  Idealny dla osób, które chcą unikąć tłumów. Piękne pokoje, jedzenie bardzo różnorodne i zdrowe, wiele różnych możliwości na poprawę zdrowia. W otoczeniu przyrody. Proszę nie mów nikomu, chcemy tam wrócić pokaż więcej

  • Ogólnie o hotelu
   Czysta, spokojna lokalizacja, plaża dla osób, którym nie przeszkadzają spacery. Super miejsce w rezerwacie przyrody.
  • Usługi i obsługa w hotelu
   Personel w recepcji był bardzo przyjazny, życzliwość i pomocność niektórych pracowników mogłaby być lepsza.
  • Wyżywienie
   Super kuchnia, wydaje się, że od początku myślą o kaloriach i dobrym smaku
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   W obszarze Spa jest zbyt mało przestrzeń na sprzęt, jest zbyt zatłoczony i rowerki nie działają prawidłowo, stare sprzety do rozciągania mogą ranic, obszar basenu jest bardzo dobrze utrzymany, w saunie jest miejsce tylko na 2 osoby.
  • Zabiegi i programy
   Miły, profesjonalny personel

  pokaż mniej

  • luty 2016
  • 4 - 8 dni
  • z przyjaciółmi
  • od 50 do 59 lat
Rezerwuj Kontakt Udostępnij