14=12

Znakomity 4,7/5,0

203 oceny od naszych Klientów

Znakomity 4,7/5,0

Hotel numer 2 Ajurweda Według naszej skali popularności ten hotel jest numerem: 2 w temacie: Ajurweda. Popularność hotelu zależy od liczby jego wyświetleń na naszej stronie internetowej, zapytań ofertowych i liczby dokonanych rezerwacji. Hotel numer 1 Indie Według naszej skali popularności ten hotel jest numerem: 1 w: Indie. Popularność hotelu zależy od liczby jego wyświetleń na naszej stronie internetowej, zapytań ofertowych i liczby dokonanych rezerwacji. Idealny dla osób podróżujących indywidualnie. Ta oferta jest szczególnie aktrakcyjna dla podróżujących indywidualnie. Ponad 70% osób, które dokonało rezerwacji, podróżowało indywidualnie.

Nikki's Nest

Rodzinny resort ajurwedyjski bezpośrednio nad Oceanem Indyjskim

Położony w niedalekiej odległości od plaży Kovalam rodzinny resort z Herbal Beauty Clinic oferujący klasyczne kuracje ajurwedyjskie w tradycyjnym otoczeniu.

Najpopularniejsze udogodnienia

 • Wi-Fi bezpłatnie
 • Basen
 • Nad morzem
 • Podróżujący indywidualnie
 • Hotel ekologiczny
 • Lekarz ajurwedyjski
 • Ajurweda uwzględniająca dany typ Dosha
 • Joga
 • Kosmetyczka / beauty

Nasza oferta pobytów z gwarancją najlepszej ceny

Klasyczna kuracja ajurwedyjska

od 7 noclegów, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie

1 989 zł

Specjalności ajurwedy to: Panchakarma (oczyszczanie) (od 2 tygodni) lub odmładzanie (Rejuvenation)

Przeciwskazania: ostre zapalenia, nowotwory złośliwe, infekcje, gruźlica.

W przypadku opcji pobytu Ayuverda Panchkarma zaleca się pobyt 3- lub lepiej 4-tygodniowy.

 • pełne wyżywienie zgodnie z zasadami ajurwedy (3 posiłki wegetariańskie dziennie)
 • herbaty ajurwedyjskie i (ciepła) woda
 • pierwsza konsultacja oraz wszystkie pozostałe konsultacje i badanie końcowe u lekarza ajurwedyjskiego, ustalenie typu Dosha
 • ustalenie indywidualnego planu leczenia zgodnie z kondycją i stanem zdrowia
 • zabiegi ajurwedyjskie (dziennie ok. 2 godz. zabiegów), np. masaż całego ciała z olejkiem ziołowym połączony z masażem głowy, częściowo zsynchronizowanym, inhalacje, Panchkarma (ajurwedyjskie oczyszczanie organizmu za pomocą specjalnych soków na bazie ziół), zabieg polewania czoła olejkiem
 • ayuverdyjskie lekarstwa i środki lecznicze w ramach kuracji ajurwedyjskiej
 • joga i medytacja (pon.-sob)
 • korzystanie z basenu i WiFi
 • transport z lotniska Trivandrum i z powrotem

Nikki's Nest to ośrodek dla niepalących.   

Dodatkowo w cenie tylko dla gości SpaDreams

 • 5% premii dla stałych klientów 1.11.19-31.3.20 od 3 ponownej rezerwacji ze SpaDreams 
 • Dla stałych klientów: rejs statkiem lub wycieczka po mieście, w cenie 1.4-31.10.19/1.4-31.10.20

Polecane przy następujących dolegliwościach

Atopowe zapalenie skóry / łuszczyca, Bóle kręgosłupa, Cukrzyca, Nerki / drogi moczowe, Otyłość / nadwaga, Podwyższone ciśnienie, Przemiana materii / żołądek / jelita, Serce / naczynia krwionośne / układ krążenia, Skóra / alergie, Stres / zmęczenie, Układ nerwowy / neurologia, Układ oddechowy / astma, Układ ruchu

Następujące usługi dodatkowe są już w cenie

 • Rezerwuj 14 nocy - zapłać za 12 : 2 noce gratis
 • Rezerwuj 14 nocy - zapłać za 13 : 1 noc gratis
 • 125 zł Preisvorteil za pokój, jednorazowo

Wszystkie możliwe zniżki

Kod rezerwacji telefonicznej: 722P1

Dopasuj swój pobyt:

Nikki's Nest w szczegółach

Resort ajurwedyjski

Nikki's Nest leży w południowo zachodnich Indiach, ok. 30 min od lotniska Trivandrum, w pobliżu plaży Kovalam (ok. 9 km). Idylliczny resort położony bezpośrednio nad Oceanem Indyjskim, na jednym z pagórków z bajecznym widokiem na malownicze wybrzeże pozostające cały czas w okresie wegetacji. Tropikalny ogród z okazałymi orchideami otacza park i tworzy atmosferę prywatności. Na terenie Nikki's Nest, nieco poniżej resortu, znajduje się mała hinduistyczna świątynia.

Zakwaterowanie

47 jednostek mieszkalnych w stylu Kerali, z prysznicem/ WC, telefonem, tarasem, część z widokiem na morze i/lub klimatyzacją. 14 dwu-i jednoosobowych domków Cottages, 22 częściowo wolno stojących domków Chalet, 8 przestronnych pokojów Komfort w 2 budynkach głównych (w pobliżu restauracji i Centrum Ajurwedyjskiego), jak również 2 tradycyjne domki drewniane (Kerala House) z pobliżu morza i była posesja właściciela The Nest (z dwiema łazienkami) w pobliżu basenu. Domki Cottage przeważająco położone tarasowo, nad zatoką. Na życzenie dostępne są także pokoje przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Wyżywienie i wypoczynek

2 restauracje Ibiskus i Orchid serwujące dania kuchni wegetariańśkiej i indyjskiej. Goście korzystający z dobrodziejstw ajurwedy otrzymują posiłki w formie bufetu zgodnie z typem Dosha. Bezlaktozowe i bezglutenowe dania dostępne są na życzenie. Dla osób, które przyjechały same, przewidziany jest wspólny stół.

Czas wolny

Basen, bezpośredni dostęp do plaży, hala do jogi, kącik z dostępem do internetu, a podczas sezonu wysokiego na życzenie imprezy kulturalne i taneczne. Dostępny jest także salon piękności i fryzjer.

Ajurweda i beauty

Centrum Ajurwedyjskie i Herbal Beauty Clinic posiadają ok. 19 pokoi zabiegowych. Wykwalifikowany zespół lekarzy i terapeutów, nagrodzony w 2003 r. przez rząd Kareli nagrodą „Green Leaf Award“, przeprowadza autentyczne kuracje ajurwedyjskie. Szczególny nacisk kładzie się nie tylko na zabiegi, lecz także na tradycyjny wystrój otoczenia. Podczas zabiegów rodziców opieka nad dziećmi, na życzenie i po uprzednim zgłoszeniu. Niektóre chatki i kwatery znajdują się bezpośrednio w pobliżu Centrum.

Joga i medytacja są codzienną częścią kuracji, za dodatkową opłatą możliwe jest wykupienie dodatkowych godzin.

Hotel oferuje wycieczki.

Hotel

☀ Nikki's Nest znajduje się w południowo-zachodnich Indiach, około 30 minut jazdy od lotniska, bezpośrednio nad Oceanem Indyjskim, na wzgórzu z fantastycznym widokiem na malownicze wybrzeże, w pobliżu znanej plaży Kovalam (około 9 km). Ten idylliczny ośrodek jest pięknie wkomponowany w istniejącą roślinność i może pomieścić wyłącznie gości ajurwedyjskich i ich towarzyszy. Tropikalny ogród ze wspaniałymi orchideami otacza kompleks, tworząc prywatną i kojącą atmosferę. Poniżej i otoczone przez Nikki's Nest znajduje się niewielka hinduska świątynia. Palenie nie jest dozwolone na terenie ośrodka.

Zakwaterowanie

47 tradycyjnych apartamentów w stylu Kerala z prysznicem/WC, telefonem, tarasem, niektóre z widokiem na morze i/lub klimatyzacją są rozłożone na 14 domków, 22 częściowo wolnostojące domki letniskowe, 8 przestronny standard w 2 budynkach (w pobliżu restauracji i centrum Ayurvedy), jak również 2 tradycyjne drewniane domy (Kerala House) w pobliżu morza i dawny dworek Gniazdo (z 2 łazienkami) w pobliżu basenu. Domki są przeważnie tarasowane nad zatoką. Pokoje dla niepełnosprawnych na życzenie. WLAN w pomieszczeniu i w miejscach publicznych.

pok.2-os./Cottage

Domki Cottage w tradycyjnym stylu keralskim (z 2 jednostkami mieszkalnymi), w większości w formie tarasów nad zatoką, z prysznicem/WC, wifi, telefonem i tarasem z widokiem na morze.

Wifi

Balkon lub taras

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 722D1

pok.1-os./Cottage

Domki tyou Cottage w tradycyjnym stylu keralskim (w dwóch jednostkach mieszkalnych), w większości w formie tarasów nad zatoką, z prysznicem/WC, wifi,  telefonem oraz tarasem z widokiem na morze.

Wifi

Balkon lub taras

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 722E1

pok.2-os./Cottage/klimatyzacja

Domki Cottage w tradycyjnym stylu keralskim (z 2 jednostkami mieszkalnymi), w większości w formie tarasów nad zatoką, z prysznicem/WC, telefonem, wifi, klimatyzacj i tarasem z widokiem na morze.

Wifi

klimatyzacja

Balkon lub taras

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 722D2

pok.1-os./Cottage/klimatyzacja

Domki typu Cottage w tradycyjnym stylu keralskim (każdy z dwoma jednostkami mieszkalnymi), w większości w formie tarasów nad zatoką, z prysznicem/WC, wifi, telefonem, klimatyzacją oraz tarasem z widokiem na morze.

Wifi

klimatyzacja

Balkon lub taras

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 722E2

pok.2-os./Kerala House

Drewniane domki Cottage w tradycyjnym stylu keralskim, w pobliżu morza, z prysznicem/WC, lodówką, telefonem,wifi, tarasem i widokiem na morze.

Wifi

Balkon lub taras

Lodówka

Drzwi łączące

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 722D3

pok.1-os./Kerala House

Drewniany domek w tradycyjnym stylu keralskim, w pobliżu morza z prysznicem/WC, z lodówką, telefonem, wifi, tarasem z widokiem na morze.

Wifi

Balkon lub taras

Lodówka

Drzwi łączące

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 722E3

pok.2-os./Standard

W pobliżu restauracji i centrum Ayurveda, przestronne pokoje standardowe w tradycyjnym stylu Kerala, z prysznicem / WC, telefonem, Wi-Fi i tarasem (nie prywatne).

Wifi

Balkon lub taras

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 722D4

pok.1-os./Standard

W pobliżu restauracji i centrum Ayurveda, przestronne pokoje standardowe w tradycyjnym stylu Kerala, z prysznicem / WC, telefonem, Wi-Fi i tarasem (nie prywatne).

Wifi

Balkon lub taras

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 722E4

pok.2-os./Standard/klimatyzacja

Blisko restauracji i centrum Ayurveda, przestronne pokoje standardowe w tradycyjnym stylu Kerala, z prysznicem / WC, telefonem, klimatyzacją, Wi-Fi i tarasem (nie 

Wifi

klimatyzacja

Balkon lub taras

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 722D5

pok.1-os./Standard/klimatyzacja

W pobliżu restauracji i centrum Ayurveda, przestronne pokoje standardowe w tradycyjnym stylu Kerala, z prysznicem / WC, klimatyzają, telefonem, Wi-Fi i tarasem (nie prywatne).

Wifi

klimatyzacja

Balkon lub taras

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 722E5

pok.2-os./The Nest

Dawny dworek w tradycyjnym stylu keralskim, w najwyższym punkcie ośrodka, w połączoną strefą mieszkalną i sypialną, 2 łazienki/prysznic/WC, wifi, telefon, lodówka, tarasem z widokiem na morze. 

Wifi

Balkon lub taras

Lodówka

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 722D6

pok.1-os./The Nest

Ekskluzywny drewniany domek w tradycyjnym stylu keralskim, w najwyższym punkcie ośrodka, w połączoną strefą mieszkalną i sypialnią, 2 łazienki/prysznic/WC, telefon, wifi,  lodówka, tarasem z widokiem na morze.

Wifi

Balkon lub taras

Lodówka

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 722E6

pok.2-os./Chalet

Domki typu Chalet, w tradycyjnym stylu keralskim, częściowo wolno stojące z prysznicem/WC, telefonem, wifi, tarasem z widokiem na morze.

Wifi

Balkon lub taras

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 722D7

pok.1-os./Chalet

Domki typu Chalet, w tradycyjnym stylu keralskim, częściowo wolno stojące z prysznicem/WC, telefonem, wifi,  tarasem z widokiem na morze i dostępem do zatoki z plażą.

Wifi

Balkon lub taras

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 722E7

pok.2-os./Chalet/klimatyzacja

Domki typu Chalet, w tradycyjnym stylu keralskim, częściowo wolno stojące z prysznicem/WC, telefonem, klimatyzacją, wifi, tarasem z widokiem na morze oraz dostępem do zatoki z plażą.

Wifi

klimatyzacja

Balkon lub taras

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 722D8

pok.1-os./Chalet/klimatyzacja

Domki typu Chalet, w tradycyjnym stylu keralskim, częściowo wolno stojące z prysznicem/WC, telefonem, klimatyzacją,wifi,  tarasem z widokiem na morze i dostępem do zatoki z plażą.

Wifi

klimatyzacja

Balkon lub taras

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 722E8

Wyżywienie

Restauracje Hibiscus i Orchid z kuchnią wegetariańską i indyjską. Goście Ayurveda mogą delektować się ajurwedyjskimi daniami w formie bufetu w stylu Dosha. Laktoza, bezglutenowe i wegańskie jedzenie na życzenie. Tabela komunikacji dla podróżujących samotnie. Na życzenie możliwe są lekcje gotowania z szefem kuchni.

Zdrowie i kuracje

W 17 gabinetach zabiegowych wykwalifikowany zespół doświadczonych lekarzy i terapeutów ajurwedyjskich wykonuje autentyczne zabiegi ajurwedyjskie. Centrum Ayurveda zostało uhonorowane nagrodą Green Leaf Award przez rząd Kerala w 2003 roku. Nikki przywiązuje szczególną wagę do zapewnienia, aby nie tylko zabiegi ajurwedyjskie, ale także środowisko naturalne były zachowane w sposób tradycyjny i zrównoważony. Oleje i proszki stosowane do zabiegów w bliźniaczym ośrodku Duke's Forest Lodge (ok. 50 km, ok. 1,5 godziny, patrz poniżej) są produkowane pod nadzorem lekarza z Ayurvedy we własnej produkcji (transfer jest wliczony w łączony pobyt ośrodka, np. w celu zwiedzania plantacji). Centrum Ayurveda znajduje się w górnej części kompleksu i można do niego dotrzeć schodami lub niewielkimi wzniesieniami, w zależności od dzielnicy mieszkalnej. W trakcie konsultacji, po uprzednim umówieniu się na wizytę, będzie do dyspozycji tłumacza niemieckojęzycznego. Pawilon jogi z widokiem na morze dla jogi z medytacją (codziennie rano z wyjątkiem niedziel). Dodatkowe zajęcia jogi na życzenie za dodatkową opłatą. Ziołowa Klinika Urody z fryzjerem.

Czas wolny

Basen zewnętrzny, bezpośredni dostęp do plaży (prosimy skonsultować się z ratownikiem przed kąpielą na plaży), biblioteka, Internet PC, podczas imprez kulturalnych sezonu, taniec na życzenie. Sklep z pamiątkami i przyprawami, pralnia. W hotelu oferowane są wycieczki np. do zbiorników wodnych, zwiedzanie wsi lub świątyń/pałaców.

Nikki's dla środowiska naturalnego

Zrównoważony rozwój i recykling są pisane wielkimi literami w Gniazdie Nikki. Oprócz uzdatniania wody i wykorzystania wody deszczowej w ogrodzie i pralni, koncepcja obejmuje również biogazownię i transfer zużytego oleju ajurwedyjskiego do lokalnych firm w celu smarowania maszynowego. Ponadto ośrodek wspiera regularną zbiórkę śmieci na ulicach i plażach oraz dobrostan zwierząt.

Przyjazd

Transfer TRV (w obie strony) z kuracją Ayurveda w cenie, z osobą towarzyszącą FIT 722T1 29 €, rezerwacja ze SpaDreams.

Najbliższe lotniska
Trivandrum International Airport (TRV) : (ok. 19 km / 37 minut)

Informacje dodatkowe

Zwycięzca nagrody Fit Health & Wellness Award

Oprócz jakości sprzętu i usług oceniono także oferty zdrowotne, wieloletnie doświadczenie, kompetencje zawodowe i innowacyjne pomysły.

Późne wymeldowanie

Możliwe są również późniejsze wyjazdy, w tym pokój do przebrania i odświeżenia. Obiad jest płatny w cenie ok. 12 EUR, kolacja w cenie ok. 16 EUR (płatne na miejscu). 

Dobrze wiedzieć

Po kuracji spędź kilka dni w bajecznej atmosferze lasów deszczowych w Duke's Forrest Lodge (oddalone o ok. 62 km). Możliwa jest także kontynuacja kuracji. Cena za każdy nocleg z pełnym wyżywieniem w pokoju 2-os. od 53 euro od osoby (H 720/D12V). Transfer w cenie.

Festiwal świątynny 2020

Należy pamiętać, że podczas corocznego festiwalu świątynnego w styczniu/lutym (przypuszczalnie 20.1.-29.1.2020) można spodziewać się hałasu do późnego wieczora. W rezultacie zostanie przyznana zniżka w wysokości 25% od normalnej ceny podróży. Daty mogą być zmieniane w krótkim czasie.

Renowacja 2019 

Uwaga: ośrodek  między 25.06 i 15.7.2019 jest zamknięty z powodu remontu.

Najważniejsze informacje o hotelu

 • Fryzjer
 • Program rozrywek

Opinie klientów

Znakomity 4,7 / 5,0
99% Rekomendacja
Hotel
Serwis
Zabiegi
Wyżywienie
Strefa wellness
203 Oceny od klientów Oceny mogą wystawiać tylko klienci, którzy odbyli podróż
 • Anna K.

  „fantastyczny” Ocena naszego klienta

  Hotel wspaniały bez zastrzeżeń. jedzenie fantastyczne ,różnorodne i świeże.. zabiegi Ajurwedy fantastyczne ,opieka bardzo troskliwa i profesjonalna .juz myślę żeby w następnym roku tam pojechać . Spotkałam bardzo dużo osób które do tego hotelu co roku wracają. pokaż więcej

  • Ogólnie o hotelu
   Hotel bardzo przyzwoity położony blisko plaży. Mały basen ale czysty i fantastycznie położony.
  • Usługi i obsługa w hotelu
   bardzo dobra obsługa ,miła. pomocna bez zastrzeżeń
  • Wyżywienie
   Fantastyczne ,świeże ,różnorodne.
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   Kuracja super , świetna opieka lekarza , masażystki bardzo profesjonalne

  pokaż mniej

  • styczeń 2018
  • 12 - 16 dni
  • z przyjaciółmi
  • od 50 do 59 lat
 • Allique G.
  z Niemcy

  „Zjawiskowy” Ocena naszego klienta

  Bardzo dobre zabiegi i pyszne jedzenie pokaż więcej

  • Wyżywienie
   Indyjskie jedzenie rzadko bywa tak zróżnicowane. Zróżnicowane dobre indyjskie jedzenie. Pomimo trzech obfitych posiłków straciłam nawet na wadze, co mnie zaskoczyło.
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   Basen jest mały, ale czysty.
  • Zabiegi i programy
   Zabiegi trwają do średnio 2 godzin. Krótkie codzienne rozmowy z lekarzem są indywidualnie dopasowywane do każdego. Nastroje wśród personelu wydają się być dobre.

  pokaż mniej

  • sierpień 2017
  • jako rodzina
 • Klient SpaDreams

  „bardzo relaksujący” Ocena naszego klienta

  bardzo ładne, dobre jedzenie, wszystko w porządku pokaż więcej

  • Ogólnie o hotelu
   bardzo ładny wszystko było ok
  • Usługi i obsługa w hotelu
   bardzo przyjazny
  • Wyżywienie
   szeroki wybór pyszne, smaczne
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   czyste, dobrze rozplanowane wspaniałe spa
  • Zabiegi i programy
   bardzo przyjazne zabiegi, bardzo polecam

  pokaż mniej

  • maj 2017
  • 17 - 23 dni
  • jako para
  • od 50 do 59 lat
 • Klient SpaDreams

  „Idealne wakacje z ajurwedą !!” Ocena naszego klienta

  • kwiecień 2017
  • 12 - 16 dni
  • z przyjaciółmi
 • Angela B.
  z Niemcy

  „Całościowa, wspaniała kuracja ajurwedyjska” Ocena naszego klienta

  Obiekt jest bardzo uroczy i dobrze utrzymany; czujesz, że personel o Ciebie dba, armosfera jest bardzo przyjazna. Dokrot i terapeuci są bardzo dobrzy. Jedzenie jest również bardzo dobre. pokaż więcej

  • Ogólnie o hotelu
   Hotel jest bardzo uroczy i dobrze utrzymany. Personel, od tego w recepcji po pokojówki był niesamowicie przyjazny i zawsze starał się spełnić wszystkie życzenia. Basen nie jest bardzo duży, a obszar plaży mógłby być nieco ładniejszy. To jedyna, niewielka krytka.
  • Usługi i obsługa w hotelu
   Każde życzenie jest spełniane, organizowane są wycieczki i taksówki. Zachowanie wobec gości jest wzorowe.
  • Wyżywienie
   Bufet był bardzo dobrze przygotowany i był duży wybór. Byłoby wspaniale, gdyby raz w tygodniu organizowany był wykład na temat ajurwedyjskich posiłków, w trakcie którego zarekomendowano by pewne dania. Jako że bufet nie był ściśle ajurwedyjski, można było samodzielnie zdecydować co się wzięło. Bez odpowiedniej wiedzy, każdy bierze z bufetu wszystko, nie wiedząc czy dane potrawy pasują w 100% do koncepsji ajurwedy (np. sałatki wieczorem lub owoce z produktami mlecznymi itd.)
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   Basen nie jest bardzo duży, a obszar plaży mógłby być nieco ładniejszy.
  • Zabiegi i programy
   Zabiegi ajurwedyjskie były znakomite i opieka lekarska była bardzo, bardzo dobra i kompetentna. Czujesz się pod idealną opieką.

  pokaż mniej

  • kwiecień 2017
  • 12 - 16 dni
  • z przyjaciółmi
  • od 50 do 59 lat

Nasz poradnik do tematu

Poradnik Ajurweda

Podróż do własnego wnętrza

Ściągnij plik w PDF Pokaż wszystkie poradniki
Rezerwuj Kontakt Udostępnij