14=12

Znakomity 4,7/5,0

181 ocen od naszych Klientów

Znakomity 4,7/5,0

Hotel numer 2 Ajurweda Według naszej skali popularności ten hotel jest numerem: 2 w temacie: Ajurweda. Popularność hotelu zależy od liczby jego wyświetleń na naszej stronie internetowej, zapytań ofertowych i liczby dokonanych rezerwacji. Hotel numer 1 Indie Według naszej skali popularności ten hotel jest numerem: 1 w: Indie. Popularność hotelu zależy od liczby jego wyświetleń na naszej stronie internetowej, zapytań ofertowych i liczby dokonanych rezerwacji.

Nikki's Nest

Rodzinny resort ajurwedyjski bezpośrednio nad Oceanem Indyjskim

Położony w niedalekiej odległości od plaży Kovalam rodzinny resort z Herbal Beauty Clinic oferujący klasyczne kuracje ajurwedyjskie w tradycyjnym otoczeniu.

Nasza oferta pobytów z gwarancją najlepszej ceny

Klasyczna kuracja ajurwedyjska

od 7 noclegów, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie

1 982 zł

Specjalności ajurwedy to: Panchakarma (oczyszczanie) (od 2 tygodni) lub odmładzanie (Rejuvenation)

Przeciwskazania: ostre zapalenia, nowotwory złośliwe, infekcje, gruźlica.

W przypadku opcji pobytu Ayuverda Panchkarma zaleca się pobyt 3- lub lepiej 4-tygodniowy.

 • pełne wyżywienie zgodnie z zasadami ajurwedy (3 posiłki wegetariańskie dziennie)
 • pierwsza konsultacja oraz wszystkie pozostałe konsultacje i badanie końcowe u lekarza ajurwedyjskiego, ustalenie typu Dosha
 • ustalenie indywidualnego planu leczenia zgodnie z kondycją i stanem zdrowia
 • zabiegi ajurwedyjskie (dziennie ok. 2 godz. zabiegów), np. masaż całego ciała z olejkiem ziołowym połączony z masażem głowy, częściowo zsynchronizowanym, inhalacje, Panchkarma (ajurwedyjskie oczyszczanie organizmu za pomocą specjalnych soków na bazie ziół), zabieg polewania czoła olejkiem
 • ayuverdyjskie lekarstwa i środki lecznicze w ramach kuracji ajurwedyjskiej
 • ajurwedyjskie herbatki i (ciepła) woda
 • joga i medytacja
 • korzystanie z basenu i WiFi
 • transport z lotniska Trivandrum i z powrotem

Polecane przy następujących dolegliwościach

Atopowe zapalenie skóry / łuszczyca, Bóle kręgosłupa, Cukrzyca, Nerki / drogi moczowe, Otyłość / nadwaga, Podwyższone ciśnienie, Przemiana materii / żołądek / jelita, Serce / naczynia krwionośne / układ krążenia, Skóra / alergie, Stres / zmęczenie, Układ nerwowy / neurologia, Układ oddechowy / astma, Układ ruchu

Następujące usługi dodatkowe są już w cenie

 • Rezerwuj 14 nocy - zapłać za 12 : 2 noce gratis
 • Rezerwuj 14 nocy - zapłać za 13 : 1 noc gratis
 • 5% zniżki na długi pobyt

Wszystkie możliwe zniżki

Kod rezerwacji telefonicznej: 722P1

Dopasuj pobyt w hotelu

Nikki's Nest w szczegółach

Resort ajurwedyjski

Nikki's Nest leży w południowo zachodnich Indiach, ok. 30 min od lotniska Trivandrum, w pobliżu plaży Kovalam (ok. 9 km). Idylliczny resort położony bezpośrednio nad Oceanem Indyjskim, na jednym z pagórków z bajecznym widokiem na malownicze wybrzeże pozostające cały czas w okresie wegetacji. Tropikalny ogród z okazałymi orchideami otacza park i tworzy atmosferę prywatności. Na terenie Nikki's Nest, nieco poniżej resortu, znajduje się mała hinduistyczna świątynia.

Zakwaterowanie

47 jednostek mieszkalnych w stylu Kerali, z prysznicem/ WC, telefonem, tarasem, część z widokiem na morze i/lub klimatyzacją. 14 dwu-i jednoosobowych domków Cottages, 22 częściowo wolno stojących domków Chalet, 8 przestronnych pokojów Komfort w 2 budynkach głównych (w pobliżu restauracji i Centrum Ajurwedyjskiego), jak również 2 tradycyjne domki drewniane (Kerala House) z pobliżu morza i była posesja właściciela The Nest (z dwiema łazienkami) w pobliżu basenu. Domki Cottage przeważająco położone tarasowo, nad zatoką. Na życzenie dostępne są także pokoje przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Wyżywienie i wypoczynek

2 restauracje Ibiskus i Orchid serwujące dania kuchni wegetariańśkiej i indyjskiej. Goście korzystający z dobrodziejstw ajurwedy otrzymują posiłki w formie bufetu zgodnie z typem Dosha. Bezlaktozowe i bezglutenowe dania dostępne są na życzenie. Dla osób, które przyjechały same, przewidziany jest wspólny stół.

Czas wolny

Basen, bezpośredni dostęp do plaży, hala do jogi, kącik z dostępem do internetu, a podczas sezonu wysokiego na życzenie imprezy kulturalne i taneczne. Dostępny jest także salon piękności i fryzjer.

Ajurweda i beauty

Centrum Ajurwedyjskie i Herbal Beauty Clinic posiadają ok. 19 pokoi zabiegowych. Wykwalifikowany zespół lekarzy i terapeutów, nagrodzony w 2003 r. przez rząd Kareli nagrodą „Green Leaf Award“, przeprowadza autentyczne kuracje ajurwedyjskie. Szczególny nacisk kładzie się nie tylko na zabiegi, lecz także na tradycyjny wystrój otoczenia. Podczas zabiegów rodziców opieka nad dziećmi, na życzenie i po uprzednim zgłoszeniu. Niektóre chatki i kwatery znajdują się bezpośrednio w pobliżu Centrum.

Joga i medytacja są codzienną częścią kuracji, za dodatkową opłatą możliwe jest wykupienie dodatkowych godzin.

Hotel oferuje wycieczki.

pok.2-os./Cottage

Domki Cottage w tradycyjnym stylu keralskim (z 2 jednostkami mieszkalnymi), w większości w formie tarasów nad zatoką, z prysznicem/WC, telefonem i tarasem z widokiem na morze.

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 722D1

pok.1-os./Cottage

Domki tyou Cottage w tradycyjnym stylu keralskim (w dwóch jednostkach mieszkalnych), w większości w formie tarasów nad zatoką, z prysznicem/WC, telefonem oraz tarasem z widokiem na morze.

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 722E1

pok.2-os./Cottage/klimatyzacja

Domki Cottage w tradycyjnym stylu keralskim (z 2 jednostkami mieszkalnymi), w większości w formie tarasów nad zatoką, z prysznicem/WC, telefonem, klimatyzacj i tarasem z widokiem na morze.

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 722D2

pok.1-os./Cottage/klimatyzacja

Domki typu Cottage w tradycyjnym stylu keralskim (każdy z dwoma jednostkami mieszkalnymi), w większości w formie tarasów nad zatoką, z prysznicem/WC, telefonem, klimatyzacją oraz tarasem z widokiem na morze.

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 722E2

pok.2-os./Kerala House

Drewniane domki Cottage w tradycyjnym stylu keralskim, w pobliżu morza, z prysznicem/WC, lodówką, telefonem, tarasem i widokiem na morze.

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 722D3

pok.1-os./Kerala House

Drewniany domek w tradycyjnym stylu keralskim, w pobliżu morza z prysznicem/WC, z lodówką, telefonem, tarasem z widokiem na morze.

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 722E3

pok.2-os./Standard

8 przestronnych pokoi w tradycyjnym stylu keralskim, w dwóch budynkach (w pobliżu restauracji oraz centrum ajuwredyjskieg), w prysznicem / WC, telefonem i tarasem (nie prywatnym).

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 722D4

pok.1-os./Standard

8 przestronnych pokoi Standard w tradycyjnym stylu keralskim, w dwóch budynkach (w pobliżu restauracji i centrum ajurwedyjskiego), z prysznicem/WC, telefonem, tarasem (nie prywatnym).

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 722E4

pok.2-os./Standard/klimatyzacja

8 przestronnych pokoi Standard w tradycyjnym stylu keralskim, w dwóch budynkach (w pobliżu restauracji i centrum ajuwredyjskiego), z prysznicem/WC, telefonem, klimatyzacją i tarasem (nie prywatnym).

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 722D5

pok.1-os./Standard/klimatyzacja

8 przestronnych pokoi Standard w tradycyjnym stylu keralskim w dwóch budynkach (w pobliżu restauracji i centrum ajurwedyjskiego), z prysznicem/WC, klimatyzacją, telefonem, tarasem (nie prywatnym).

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 722E5

pok.2-os./The Nest

Dawny dworek w tradycyjnym stylu keralskim, w najwyższym punkcie ośrodka, w połączoną strefą mieszkalną i sypialną, 2 łazienki/prysznic/WC, telefon, lodówka, tarasem z widokiem na morze. 

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 722D6

pok.1-os./The Nest

Ekskluzywny drewniany domek w tradycyjnym stylu keralskim, w najwyższym punkcie ośrodka, w połączoną strefą mieszkalną i sypialnią, 2 łazienki/prysznic/WC, telefon, lodówka, tarasem z widokiem na morze.

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 722E6

pok.2-os./Chalet

Domki typu Chalet, w tradycyjnym stylu keralskim, częściowo wolno stojące z prysznicem/WC, telefonem, tarasem z widokiem na morze.

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 722D7

pok.1-os./Chalet

Domki typu Chalet, w tradycyjnym stylu keralskim, częściowo wolno stojące z prysznicem/WC, telefonem, tarasem z widokiem na morze i dostępem do zatoki z plażą.

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 722E7

pok.2-os./Chalet/klimatyzacja

Domki typu Chalet, w tradycyjnym stylu keralskim, częściowo wolno stojące z prysznicem/WC, telefonem, klimatyzacją, tarasem z widokiem na morze oraz dostępem do zatoki z plażą.

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 722D8

pok.1-os./Chalet/klimatyzacja

Domki typu Chalet, w tradycyjnym stylu keralskim, częściowo wolno stojące z prysznicem/WC, telefonem, klimatyzacją, tarasem z widokiem na morze i dostępem do zatoki z plażą.

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 722E8

Najbliższe lotniska
Trivandrum International Airport (TRV) : (ok. 19 km / 37 minut)

Informacje dodatkowe

Festiwal Świątyni 2019

Należy pamiętać, że podczas corocznego festiwalu od 30.1. do 9.2.2019 należy liczyć się z hałasem. Z uwagi na powyższe zostanie przyznane 25% rabatu. Dane mogą zostać zmienione.

Dobrze wiedzieć

"Best Ayurveda Resort"
Zwycięzca
FIT Health & Wellness Awards 2014

Hotel wyróżniony za wyjątkowe wyposażenie i jakość usług, a także oferty zdrowotne i wieloletnie doświadczenie, profesjonalną obsługę i innowacyjne pomysły.

Uwaga: podczas corocznego święta świątyni w dniach 23.01.-01.02. 2017 należy się liczyć z hałasem, muzyką na żywo od rana do wieczora.

Przygoda w dżungli

Po kuracji spędź kilka dni w bajecznej atmosferze lasów deszczowych w Duke's Forrest Lodge (oddalone o ok. 62 km). Możliwa jest także kontynuacja kuracji. Cena za każdy nocleg z pełnym wyżywieniem w pokoju 2-os. od 50 euro od osoby (H 720/D12V). Transfer w cenie.

Opinie klientów

Znakomity 4,7 / 5,0
99% Rekomendacja
Hotel
Serwis
Zabiegi
Wyżywienie
Strefa wellness
181 Ocen od klientów Oceny mogą wystawiać tylko klienci, którzy odbyli podróż
 • Anna K.

  „fantastyczny” Ocena naszego klienta

  Hotel wspaniały bez zastrzeżeń. jedzenie fantastyczne ,różnorodne i świeże.. zabiegi Ajurwedy fantastyczne ,opieka bardzo troskliwa i profesjonalna .juz myślę żeby w następnym roku tam pojechać . Spotkałam bardzo dużo osób które do tego hotelu co roku wracają. pokaż więcej

  • Ogólnie o hotelu
   Hotel bardzo przyzwoity położony blisko plaży. Mały basen ale czysty i fantastycznie położony.
  • Usługi i obsługa w hotelu
   bardzo dobra obsługa ,miła. pomocna bez zastrzeżeń
  • Wyżywienie
   Fantastyczne ,świeże ,różnorodne.
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   Kuracja super , świetna opieka lekarza , masażystki bardzo profesjonalne

  pokaż mniej

  • styczeń 2018
  • 12 - 16 dni
  • z przyjaciółmi
  • od 50 do 59 lat
 • Allique G.
  z Niemcy

  „Zjawiskowy” Ocena naszego klienta

  Bardzo dobre zabiegi i pyszne jedzenie pokaż więcej

  • Wyżywienie
   Indyjskie jedzenie rzadko bywa tak zróżnicowane. Zróżnicowane dobre indyjskie jedzenie. Pomimo trzech obfitych posiłków straciłam nawet na wadze, co mnie zaskoczyło.
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   Basen jest mały, ale czysty.
  • Zabiegi i programy
   Zabiegi trwają do średnio 2 godzin. Krótkie codzienne rozmowy z lekarzem są indywidualnie dopasowywane do każdego. Nastroje wśród personelu wydają się być dobre.

  pokaż mniej

  • sierpień 2017
  • jako rodzina
 • Klient SpaDreams

  „bardzo relaksujący” Ocena naszego klienta

  bardzo ładne, dobre jedzenie, wszystko w porządku pokaż więcej

  • Ogólnie o hotelu
   bardzo ładny wszystko było ok
  • Usługi i obsługa w hotelu
   bardzo przyjazny
  • Wyżywienie
   szeroki wybór pyszne, smaczne
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   czyste, dobrze rozplanowane wspaniałe spa
  • Zabiegi i programy
   bardzo przyjazne zabiegi, bardzo polecam

  pokaż mniej

  • maj 2017
  • 17 - 23 dni
  • jako para
  • od 50 do 59 lat
 • Klient SpaDreams

  „Idealne wakacje z ajurwedą !!” Ocena naszego klienta

  • kwiecień 2017
  • 12 - 16 dni
  • z przyjaciółmi
 • Angela B.
  z Niemcy

  „Całościowa, wspaniała kuracja ajurwedyjska” Ocena naszego klienta

  Obiekt jest bardzo uroczy i dobrze utrzymany; czujesz, że personel o Ciebie dba, armosfera jest bardzo przyjazna. Dokrot i terapeuci są bardzo dobrzy. Jedzenie jest również bardzo dobre. pokaż więcej

  • Ogólnie o hotelu
   Hotel jest bardzo uroczy i dobrze utrzymany. Personel, od tego w recepcji po pokojówki był niesamowicie przyjazny i zawsze starał się spełnić wszystkie życzenia. Basen nie jest bardzo duży, a obszar plaży mógłby być nieco ładniejszy. To jedyna, niewielka krytka.
  • Usługi i obsługa w hotelu
   Każde życzenie jest spełniane, organizowane są wycieczki i taksówki. Zachowanie wobec gości jest wzorowe.
  • Wyżywienie
   Bufet był bardzo dobrze przygotowany i był duży wybór. Byłoby wspaniale, gdyby raz w tygodniu organizowany był wykład na temat ajurwedyjskich posiłków, w trakcie którego zarekomendowano by pewne dania. Jako że bufet nie był ściśle ajurwedyjski, można było samodzielnie zdecydować co się wzięło. Bez odpowiedniej wiedzy, każdy bierze z bufetu wszystko, nie wiedząc czy dane potrawy pasują w 100% do koncepsji ajurwedy (np. sałatki wieczorem lub owoce z produktami mlecznymi itd.)
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   Basen nie jest bardzo duży, a obszar plaży mógłby być nieco ładniejszy.
  • Zabiegi i programy
   Zabiegi ajurwedyjskie były znakomite i opieka lekarska była bardzo, bardzo dobra i kompetentna. Czujesz się pod idealną opieką.

  pokaż mniej

  • kwiecień 2017
  • 12 - 16 dni
  • z przyjaciółmi
  • od 50 do 59 lat

Nasz poradnik do tematu

Poradnik Ajurweda

Podróż do własnego wnętrza

Ściągnij plik w PDF Pokaż wszystkie poradniki
Rezerwuj Kontakt Udostępnij