14=12

Znakomity 4,7/5,0

216 ocen od naszych Klientów

Znakomity 4,7/5,0

Hotel numer 2 Ajurweda Według naszej skali popularności ten hotel jest numerem: 2 w temacie: Ajurweda. Popularność hotelu zależy od liczby jego wyświetleń na naszej stronie internetowej, zapytań ofertowych i liczby dokonanych rezerwacji. Hotel numer 1 Indie Według naszej skali popularności ten hotel jest numerem: 1 w: Indie. Popularność hotelu zależy od liczby jego wyświetleń na naszej stronie internetowej, zapytań ofertowych i liczby dokonanych rezerwacji.

Nikki's Nest Comfort

Rodzinny resort ajurwedyjski bezpośrednio nad Oceanem Indyjskim

Położony w niedalekiej odległości od plaży Kovalam rodzinny resort z Herbal Beauty Clinic oferujący klasyczne kuracje ajurwedyjskie w tradycyjnym otoczeniu.

Najpopularniejsze udogodnienia

 • Wi-Fi bezpłatnie
 • Basen
 • Nad morzem
 • Podróżujący indywidualnie
 • Hotel ekologiczny
 • Lekarz ajurwedyjski
 • Ajurweda uwzględniająca dany typ Dosha
 • 24 godzinna opieka lekarza ajurwedyjskiego
 • Joga

Nasza oferta pobytów z gwarancją najlepszej ceny

Klasyczna kuracja ajurwedyjska

od 7 noclegów, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie

2 158 zł

Specjalności ajurwedy to: Panchakarma (oczyszczanie) (od 2 tygodni) lub odmładzanie (Rejuvenation)

Przeciwskazania: ostre zapalenia, nowotwory złośliwe, infekcje, gruźlica.

W przypadku opcji pobytu Ayuverda Panchkarma zaleca się pobyt 3- lub lepiej 4-tygodniowy.

 • pełne wyżywienie zgodnie z zasadami ajurwedy (3 posiłki wegetariańskie dziennie)
 • herbaty ajurwedyjskie i (ciepła) woda
 • pierwsza konsultacja oraz wszystkie pozostałe konsultacje i badanie końcowe u lekarza ajurwedyjskiego, ustalenie typu Dosha
 • ustalenie indywidualnego planu leczenia zgodnie z kondycją i stanem zdrowia
 • zabiegi ajurwedyjskie (dziennie ok. 2 godz. zabiegów), np. masaż całego ciała z olejkiem ziołowym połączony z masażem głowy, częściowo zsynchronizowanym, inhalacje, Panchkarma (ajurwedyjskie oczyszczanie organizmu za pomocą specjalnych soków na bazie ziół), zabieg polewania czoła olejkiem
 • ayuverdyjskie lekarstwa i środki lecznicze w ramach kuracji ajurwedyjskiej
 • joga i medytacja (pon.-sob)
 • korzystanie z basenu i WiFi
 • transport z lotniska Trivandrum i z powrotem (po wcześniejszym umówieniu)

Nikki's Nest to ośrodek dla niepalących.   

Dodatkowo w cenie tylko dla gości SpaDreams

 • 5% bonus dla stałych klientów 1.11.20/21 - 31.3.21/22 od 3. rezerwacji ze SpaDreams
 • Dla stałych klientów wycieczka łodzią po wodzie lub zwiedzanie miasta w cenie 1.4.-31.10.21
 • Zabezpieczone jako wycieczka zorganizowana z ochroną przed niewypłacalnością i certyfikatem bezpieczeństwa
 • W "Elastycznej taryfie" można dokonać bezpłatnej zmiany rezerwacji i anulacji aż do 14 dni przed przyjazdem
 • Wszystkie szczegóły znajdziesz w "Elastycznej taryfy"

Polecane przy następujących dolegliwościach

Atopowe zapalenie skóry / łuszczyca, Bóle kręgosłupa, Cukrzyca, Nerki / drogi moczowe, Otyłość / nadwaga, Podwyższone ciśnienie, Przemiana materii / żołądek / jelita, Serce / naczynia krwionośne / układ krążenia, Skóra / alergie, Stres / zmęczenie, Układ nerwowy / neurologia, Układ oddechowy / astma, Układ ruchu

Następujące usługi dodatkowe są już w cenie

 • Rezerwuj 14 nocy - zapłać za 12 : 2 noce gratis
 • Rezerwuj 14 nocy - zapłać za 13 : 1 noc gratis
 • 137 zł Preisvorteil za pokój, jednorazowo

Wszystkie możliwe zniżki

Kod rezerwacji telefonicznej: 722P1

Dopasuj swój pobyt:

Ciesz się urlopem - także w czasach koronawirusa

Nasi partnerzy hotelowi i my robimy wszystko, co w naszej mocy, by zapewnić naszym gościom jak najbardziej relaksujące wakacje w czasach koronawirusa. Na kolejnych stronach znajdziesz aktualne informacje o ograniczeniach w Indie z powodu koronawirusa. Masz również możliwość zarezerwowania naszej "Elastycznej taryfy", która pozwala Ci na bezpłatną zmianę lub anulowanie rezerwacji do 14 dni przed przyjazdem.

Nikki's Nest w szczegółach

Hotel

☀ Nikki's Nest położony jest w południowo-zachodniej części Indii, ok. 30 minut jazdy od lotniska, bezpośrednio nad Oceanem Indyjskim, na wzgórzu z fantastycznym widokiem na malownicze wybrzeże, w pobliżu słynnej plaży Kovalam (ok. 9 km). Ten idylliczny ośrodek jest pięknie wkomponowany w istniejącą roślinność i mieści wyłącznie gości Ajurwedy i ich towarzyszy. Tropikalny ogród ze wspaniałymi orchideami otacza ośrodek, tworząc prywatną i kojącą atmosferę. Poniżej i w obrębie Nikki's Nest znajduje się mała świątynia hinduistyczna. Palenie na terenie obiektu jest zabronione. W 2021 roku przypada 25 rocznica powstania Nikki's Nest! 

Zakwaterowanie

47 tradycyjnych apartamentów w stylu Kerala z prysznicem/WC, telefonem, tarasem, niektóre z widokiem na morze i/lub klimatyzacją są rozłożone na 14 domków, 22 częściowo wolnostojące domki letniskowe, 8 przestronny standard w 2 budynkach (w pobliżu restauracji i centrum Ayurvedy), jak również 2 tradycyjne drewniane domy (Kerala House) w pobliżu morza i dawny dworek Gniazdo (z 2 łazienkami) w pobliżu basenu. Domki są przeważnie tarasowane nad zatoką. Pokoje dla niepełnosprawnych na życzenie. WLAN w pomieszczeniu i w miejscach publicznych.

pok.2-os./Cottage

Domki Cottage w tradycyjnym stylu keralskim (z 2 jednostkami mieszkalnymi), w większości w formie tarasów nad zatoką, z prysznicem/WC, wifi, telefonem i tarasem z widokiem na morze.

Wifi

Balkon lub taras

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 722D1

pok.1-os./Cottage

Domki tyou Cottage w tradycyjnym stylu keralskim (w dwóch jednostkach mieszkalnych), w większości w formie tarasów nad zatoką, z prysznicem/WC, wifi,  telefonem oraz tarasem z widokiem na morze.

Wifi

Balkon lub taras

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 722E1

pok.2-os./Cottage/klimatyzacja

Domki Cottage w tradycyjnym stylu keralskim (z 2 jednostkami mieszkalnymi), w większości w formie tarasów nad zatoką, z prysznicem/WC, telefonem, wifi, klimatyzacj i tarasem z widokiem na morze.

Wifi

klimatyzacja

Balkon lub taras

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 722D2

pok.1-os./Cottage/klimatyzacja

Domki typu Cottage w tradycyjnym stylu keralskim (każdy z dwoma jednostkami mieszkalnymi), w większości w formie tarasów nad zatoką, z prysznicem/WC, wifi, telefonem, klimatyzacją oraz tarasem z widokiem na morze.

Wifi

klimatyzacja

Balkon lub taras

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 722E2

pok.2-os./Kerala House

Drewniane domki Cottage w tradycyjnym stylu keralskim, w pobliżu morza, z prysznicem/WC, lodówką, telefonem,wifi, tarasem i widokiem na morze.

Wifi

Balkon lub taras

Lodówka

Drzwi łączące

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 722D3

pok.1-os./Kerala House

Drewniany domek w tradycyjnym stylu keralskim, w pobliżu morza z prysznicem/WC, z lodówką, telefonem, wifi, tarasem z widokiem na morze.

Wifi

Balkon lub taras

Lodówka

Drzwi łączące

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 722E3

pok.2-os./Standard

W pobliżu restauracji i centrum Ayurveda, przestronne pokoje standardowe w tradycyjnym stylu Kerala, z prysznicem / WC, telefonem, Wi-Fi i tarasem (nie prywatne).

Wifi

Balkon lub taras

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 722D4

pok.1-os./Standard

W pobliżu restauracji i centrum Ayurveda, przestronne pokoje standardowe w tradycyjnym stylu Kerala, z prysznicem / WC, telefonem, Wi-Fi i tarasem (nie prywatne).

Wifi

Balkon lub taras

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 722E4

pok.2-os./Standard/klimatyzacja

Blisko restauracji i centrum Ayurveda, przestronne pokoje standardowe w tradycyjnym stylu Kerala, z prysznicem / WC, telefonem, klimatyzacją, Wi-Fi i tarasem (nie 

Wifi

klimatyzacja

Balkon lub taras

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 722D5

pok.1-os./Standard/klimatyzacja

W pobliżu restauracji i centrum Ayurveda, przestronne pokoje standardowe w tradycyjnym stylu Kerala, z prysznicem / WC, klimatyzają, telefonem, Wi-Fi i tarasem (nie prywatne).

Wifi

klimatyzacja

Balkon lub taras

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 722E5

pok.2-os./The Nest

Dawny dworek w tradycyjnym stylu keralskim, w najwyższym punkcie ośrodka, w połączoną strefą mieszkalną i sypialną, 2 łazienki/prysznic/WC, wifi, telefon, lodówka, tarasem z widokiem na morze. 

Wifi

Balkon lub taras

Lodówka

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 722D6

pok.1-os./The Nest

Ekskluzywny drewniany domek w tradycyjnym stylu keralskim, w najwyższym punkcie ośrodka, w połączoną strefą mieszkalną i sypialnią, 2 łazienki/prysznic/WC, telefon, wifi,  lodówka, tarasem z widokiem na morze.

Wifi

Balkon lub taras

Lodówka

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 722E6

pok.2-os./Chalet

Domki typu Chalet, w tradycyjnym stylu keralskim, częściowo wolno stojące z prysznicem/WC, telefonem, wifi, tarasem z widokiem na morze.

Wifi

Balkon lub taras

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 722D7

pok.1-os./Chalet

Domki typu Chalet, w tradycyjnym stylu keralskim, częściowo wolno stojące z prysznicem/WC, telefonem, wifi,  tarasem z widokiem na morze i dostępem do zatoki z plażą.

Wifi

Balkon lub taras

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 722E7

pok.2-os./Chalet/klimatyzacja

Domki typu Chalet, w tradycyjnym stylu keralskim, częściowo wolno stojące z prysznicem/WC, telefonem, klimatyzacją, wifi, tarasem z widokiem na morze oraz dostępem do zatoki z plażą.

Wifi

klimatyzacja

Balkon lub taras

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 722D8

pok.1-os./Chalet/klimatyzacja

Domki typu Chalet, w tradycyjnym stylu keralskim, częściowo wolno stojące z prysznicem/WC, telefonem, klimatyzacją,wifi,  tarasem z widokiem na morze i dostępem do zatoki z plażą.

Wifi

klimatyzacja

Balkon lub taras

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 722E8

Wyżywienie

Restauracje Hibiscus i Orchid z kuchnią wegetariańską i indyjską. Goście Ayurveda mogą delektować się ajurwedyjskimi daniami w formie bufetu w stylu Dosha. Laktoza, bezglutenowe i wegańskie jedzenie na życzenie. Tabela komunikacji dla podróżujących samotnie. Na życzenie możliwe są lekcje gotowania z szefem kuchni.

Zdrowie i kuracje

W 17 gabinetach zabiegowych wykwalifikowany zespół doświadczonych lekarzy i terapeutów ajurwedyjskich wykonuje autentyczne zabiegi ajurwedyjskie. Centrum Ayurveda zostało uhonorowane nagrodą Green Leaf Award przez rząd Kerala w 2003 roku. Nikki przywiązuje szczególną wagę do zapewnienia, aby nie tylko zabiegi ajurwedyjskie, ale także środowisko naturalne były zachowane w sposób tradycyjny i zrównoważony. Oleje i proszki stosowane do zabiegów w bliźniaczym ośrodku Duke's Forest Lodge (ok. 50 km, ok. 1,5 godziny, patrz poniżej) są produkowane pod nadzorem lekarza z Ayurvedy we własnej produkcji (transfer jest wliczony w łączony pobyt ośrodka, np. w celu zwiedzania plantacji). Centrum Ayurveda znajduje się w górnej części kompleksu i można do niego dotrzeć schodami lub niewielkimi wzniesieniami, w zależności od dzielnicy mieszkalnej. W trakcie konsultacji, po uprzednim umówieniu się na wizytę, będzie do dyspozycji tłumacza niemieckojęzycznego. Pawilon jogi z widokiem na morze dla jogi z medytacją (codziennie rano z wyjątkiem niedziel). Dodatkowe zajęcia jogi na życzenie za dodatkową opłatą. Ziołowa Klinika Urody z fryzjerem.

Czas wolny

Basen odkryty odnowiony w 2019 roku, bezpośredni dostęp do plaży (przed kąpielą na plaży należy zapytać ratownika), biblioteka, internet PC, w szczycie sezonu imprezy kulturalne, taneczne na życzenie. Sklep z pamiątkami i przyprawami, pralnia. W pobliżu małe sklepy. Wycieczki np. na backwaters, wizyty w wioskach lub do świątyń/pałaców są oferowane przez hotel.

Nikki's dla środowiska

Zrównoważony rozwój i recycling są pisane wielkimi literami w Nikki's Nest. Oprócz uzdatniania wody i zbierania wody deszczowej do ogrodu i pralni, koncepcja obejmuje również biogazownię i przekazywanie zużytego oleju ajurwedyjskiego lokalnym firmom do smarowania maszyn. Ośrodek wspiera również regularne zbieranie odpadów na ulicach i plaży oraz opiekę nad zwierzętami.

Przyjazd

Transfer TRV (w obie strony) z kuracją Ayurveda w cenie, z osobą towarzyszącą FIT 722T1 29 €, rezerwacja ze SpaDreams.

Najbliższe lotniska
Trivandrum International Airport (TRV) : (ok. 19 km / 37 minut)

Informacje dodatkowe

Zwycięzca nagrody Fit Health & Wellness Award

Oprócz jakości sprzętu i usług oceniono także oferty zdrowotne, wieloletnie doświadczenie, kompetencje zawodowe i innowacyjne pomysły.

Późne wymeldowanie

Możliwe są również późniejsze wyjazdy, w tym pokój do przebrania i odświeżenia. Obiad jest płatny w cenie ok. 12 EUR, kolacja w cenie ok. 16 EUR (płatne na miejscu). 

Dobrze wiedzieć

Po kuracji spędź kilka dni w bajecznej atmosferze lasów deszczowych w Duke's Forrest Lodge (oddalone o ok. 62 km). Możliwa jest także kontynuacja kuracji. Cena za każdy nocleg z pełnym wyżywieniem w pokoju 2-os. od 56 euro od osoby (H 720/D12V). Transfer w cenie.

Najważniejsze informacje o hotelu

 • Nad morzem
 • Fryzjer
 • Program rozrywek

Opinie klientów

Znakomity 4,7 / 5,0
99% Rekomendacja
Hotel
Serwis
Zabiegi
Wyżywienie
Strefa wellness
216 Ocen od klientów Oceny mogą wystawiać tylko klienci, którzy odbyli podróż
 • Anna K.

  „fantastyczny” Ocena naszego klienta

  Hotel wspaniały bez zastrzeżeń. jedzenie fantastyczne ,różnorodne i świeże.. zabiegi Ajurwedy fantastyczne ,opieka bardzo troskliwa i profesjonalna .juz myślę żeby w następnym roku tam pojechać . Spotkałam bardzo dużo osób które do tego hotelu co roku wracają. pokaż więcej

  • Ogólnie o hotelu
   Hotel bardzo przyzwoity położony blisko plaży. Mały basen ale czysty i fantastycznie położony.
  • Usługi i obsługa w hotelu
   bardzo dobra obsługa ,miła. pomocna bez zastrzeżeń
  • Wyżywienie
   Fantastyczne ,świeże ,różnorodne.
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   Kuracja super , świetna opieka lekarza , masażystki bardzo profesjonalne

  pokaż mniej

  • styczeń 2018
  • 12 - 16 dni
  • z przyjaciółmi
  • od 50 do 59 lat
 • Allique G.
  z Niemcy

  „Zjawiskowy” Ocena naszego klienta

  Bardzo dobre zabiegi i pyszne jedzenie pokaż więcej

  • Wyżywienie
   Indyjskie jedzenie rzadko bywa tak zróżnicowane. Zróżnicowane dobre indyjskie jedzenie. Pomimo trzech obfitych posiłków straciłam nawet na wadze, co mnie zaskoczyło.
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   Basen jest mały, ale czysty.
  • Zabiegi i programy
   Zabiegi trwają do średnio 2 godzin. Krótkie codzienne rozmowy z lekarzem są indywidualnie dopasowywane do każdego. Nastroje wśród personelu wydają się być dobre.

  pokaż mniej

  • sierpień 2017
  • jako rodzina
 • Klient SpaDreams

  „bardzo relaksujący” Ocena naszego klienta

  bardzo ładne, dobre jedzenie, wszystko w porządku pokaż więcej

  • Ogólnie o hotelu
   bardzo ładny wszystko było ok
  • Usługi i obsługa w hotelu
   bardzo przyjazny
  • Wyżywienie
   szeroki wybór pyszne, smaczne
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   czyste, dobrze rozplanowane wspaniałe spa
  • Zabiegi i programy
   bardzo przyjazne zabiegi, bardzo polecam

  pokaż mniej

  • maj 2017
  • 17 - 23 dni
  • jako para
  • od 50 do 59 lat
 • Klient SpaDreams

  „Idealne wakacje z ajurwedą !!” Ocena naszego klienta

  • kwiecień 2017
  • 12 - 16 dni
  • z przyjaciółmi
 • Angela B.
  z Niemcy

  „Całościowa, wspaniała kuracja ajurwedyjska” Ocena naszego klienta

  Obiekt jest bardzo uroczy i dobrze utrzymany; czujesz, że personel o Ciebie dba, armosfera jest bardzo przyjazna. Dokrot i terapeuci są bardzo dobrzy. Jedzenie jest również bardzo dobre. pokaż więcej

  • Ogólnie o hotelu
   Hotel jest bardzo uroczy i dobrze utrzymany. Personel, od tego w recepcji po pokojówki był niesamowicie przyjazny i zawsze starał się spełnić wszystkie życzenia. Basen nie jest bardzo duży, a obszar plaży mógłby być nieco ładniejszy. To jedyna, niewielka krytka.
  • Usługi i obsługa w hotelu
   Każde życzenie jest spełniane, organizowane są wycieczki i taksówki. Zachowanie wobec gości jest wzorowe.
  • Wyżywienie
   Bufet był bardzo dobrze przygotowany i był duży wybór. Byłoby wspaniale, gdyby raz w tygodniu organizowany był wykład na temat ajurwedyjskich posiłków, w trakcie którego zarekomendowano by pewne dania. Jako że bufet nie był ściśle ajurwedyjski, można było samodzielnie zdecydować co się wzięło. Bez odpowiedniej wiedzy, każdy bierze z bufetu wszystko, nie wiedząc czy dane potrawy pasują w 100% do koncepsji ajurwedy (np. sałatki wieczorem lub owoce z produktami mlecznymi itd.)
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   Basen nie jest bardzo duży, a obszar plaży mógłby być nieco ładniejszy.
  • Zabiegi i programy
   Zabiegi ajurwedyjskie były znakomite i opieka lekarska była bardzo, bardzo dobra i kompetentna. Czujesz się pod idealną opieką.

  pokaż mniej

  • kwiecień 2017
  • 12 - 16 dni
  • z przyjaciółmi
  • od 50 do 59 lat

Nasz poradnik do tematu

Poradnik Ajurweda

Podróż do własnego wnętrza

Ściągnij plik w PDF Pokaż wszystkie poradniki
Nikki's Nest
Rezerwuj Kontakt Udostępnij