Hotel numer 1 Kraj Wysoczyna Według naszej skali popularności ten hotel jest numerem: 1 w: Kraj Wysoczyna. Popularność hotelu zależy od liczby jego wyświetleń na naszej stronie internetowej, zapytań ofertowych i liczby dokonanych rezerwacji. Idealny dla osób podróżujących indywidualnie. Ta oferta jest szczególnie aktrakcyjna dla podróżujących indywidualnie. Ponad 70% osób, które dokonało rezerwacji, podróżowało indywidualnie.

Resort Svatá Kateřina

Ajurweda na najwyższym poziomie na czeskiej Wysoczynie

Zapraszamy na oryginalną Ayurvedę, otoczoną lasami, w środku wyżyny, w miejscowości Svatá Kateřina. Dzięki zdrowej żywności, czystemu powietrzu i dużej ilości ćwiczeń można zmniejszyć wagę, zwiększyć witalność i radość życia. Obszar ten jest strefą wolną od ruchu samochodowego. Piękna okolica oferuje wiele możliwości spędzania wolnego czasu: jazda konna, turystyka piesza, jazda na rowerze, nordic walking, golf, wycieczki. Narciarstwo i łyżwiarstwo zimą. Ośrodek składa się z czterech budynków - Hotelu Svatá Kateřina, Hotelu Garnison (ok. 70 m), Hotelu Gymnasion (150 m) i Pawilonu Ayurveda.

Nasza oferta pobytów z gwarancją najlepszej ceny

Dni Jogi

od 5 noclegów, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie

1 808 zł

 • 5/7 Over/Ayurvedic VP, kuracja pitna
 • 8/12 h Joga, Panajama lub ćwiczenia terapeutyczne
 • 30% zniżki na masaż Ayurveda 60'/90'.

Dodatkowo w cenie tylko dla gości SpaDreams

 • korzystanie z sauny, łaźni parowej, basenu z hydromasażem, pomieszczenia fitness
 • transfer z/na parking Pocatky

Kod rezerwacji telefonicznej: 588P5

Dopasuj swój pobyt:

Ajurweda Panchakarma

od 7 noclegów, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie

6 143 zł

15.4.-15.10.19

 • 7/14/21 Nabyte, ajurwedyjskie VP
 • wtępna (45') i końcowa (30') konsultacja z określeniem dokumentacji 
 • kontrola 0/1/2x (na 30')
 • 3/3/7x Abhyanga (do 60')
 • 4/3/6x Shirodhara (do 60')
 • 3/3/4x Podikizhi (do 60')
 • 2/3/4x Pizhichil Therapy (60'')
 • 3/3/3x Terapia Kadikizhi (do 30')
 • 0/1/3x Navara Kizhi Masaż (do 60')
 • 0/3/5x Pada Abhyanga (do 30')
 • 0/3/3x Shiro Abhyanga+Nasayam (do 45')
 • 0/3/3x Mukha Abhyanga i Navara mukha lepam (do 30')
 • kuracja pitna

Dodatkowo w cenie tylko dla gości SpaDreams

 • korzystanie z sauny, łaźni parowej, basenu z hydromasażem, pomieszczenia fitness
 • transfer z/na parking Pocatky

Kod rezerwacji telefonicznej: 588P4

Dopasuj swój pobyt:

Resort Svatá Kateřina w szczegółach

Hotel ajurwedyjski

☀ Zaznaj autentycznej Ajurwedy w resorcie Svatá Kateřina pośród wspaniałych lasów, na wyżynie czeskiej, w okolicy Moraw. Tutaj dzięki zdrowemu odżywianiu, czystemu powietrzu oraz ruchowi możesz zredukować swoją wagę, nabrać sił witalnych i zacząć na nowo cieszyć się życiem. Otoczenie hotelu jest strefą wolną od samochodów. Wspaniała okolica daje mnóstwo możliwości spędzania czasu wolnego, m.in.do jazdy konnej, pieszych wędrówek, jazdy na rowerze, gry w golfa, Nordic Walking oraz licznych wycieczek. Zimą istnieje możliwość jazdy na sankach oraz nartach. Resort Svatá Kateřina składa się z 3 budynków hotelowych - Hotel Svatá Kateřina, Hotel Garnison (ok. 70 m) oraz Hotel Gymnasion (150 m).

Zakwaterowanie

79 nowoczesnych, wygodnych pokoi z prysznicem/toaletą, suszarką, szlafrokami oraz klapkami kąpielowymi. Hotel Gymnasion: dwuosobowe pokoje Standard Shiraz. Hotel Garnison: dwuosobowe pokoje Standard Chardonnay. Svatá Kateřina: dwuosobowe pokoje Superior Cabernet, Merlot z wanną. Dwuosobowe pokoje Deluxe Sauvignon z tarasem oraz Pinot z indyjskimi meblami, a także bidetem. Suita Deluxe Junior Carmenere z 2 oddzielnymi pokojami, większy i niezwykle wygodny, z widokiem na kościół lub źródło lecznicze, za informacją. Pokoje jednoosobowe są pokojami dwuosobowymi do wyłącznego użytkowania. Sejf jest dostępny na recepcji. Winda.

Wyżywienie

Hotel Svatá Kateřina słynie ze swojej międzynarodowej kuchni. Śniadania podawane są w formie bufetu, natomiast obiady i kolacje jako dania z karty. Dla szefa kuchni restauracji istotna jest jakość składników oraz niska kaloryczność przygotowywaych posiłków. Dania kuchni ajurwedyjskiej serwowane są gościom przez kucharza ajurwedyjskiego. Na życzenie gości podajemy również dania wegańskie i wegetariańskie, bez glutenu, czy też laktozy. Dieta oraz metabolic balance® za informacją. Kawiarnie: Orangerie Café, Bar, Pavillion Café (ok. 300 m) oraz Gentlemen's Club z bilardem. Taras słoneczny.

Wellness & spa

Centrum spa o powierzchni ponad 1.200 m2 w hotelu Svatá Kateřina posiada basen kryty oraz zewnętrzny z hydromasażem, saunę fińską i aromatyczną, łaźnie parowe, kąpiele błotne, kąpiele z kamieniami wulkanicznymi, strefy relaksu. Staw z wodą źródlaną znajduje się tuż obok hotelu. Fitness z trenerem fitness, joga i pilates. Zabiegi relaksujące, m.in. Ajurweda, Bali oraz masaż tajski. W hotelu Gymnasion: solarium, salon piękności i kosmetyczny, manicure oraz pedicure, 24-godzinna opieka lekarska, poradnia dietetyczna oraz diagnostyka całego ciała InBody 720, terapeuci żywieniowi.

Centrum Ajurwedy

W hotelu Svatá Kateřina na gości czekają oryginalne indyjskie kuracje ajurwedyjskie oraz zabiegi wykonywane w przyjaznej atmosferze. Indyjscy specjaliści ajurwedy oraz terapeuci posiadają certyfikat resortu Kairali. Podczas wykonywania zabiegów wykorzystywane są oryginalne indyjskie produkty ziołowe Kairali Ayurveda, m.in; Shirodhara (do masażu czoła gorącym strumieniem oleju), Kadikizhi, Elakizhi, Podikizhi oraz Navara Kizhi (do masażu stemplami), Pizhichil (masaż całego ciała ciepłym strumieniem oleju), Pada (do masażu stóp), Mukha Abhyanga (masaż twarzy), Navara muka lepham (do zabiegu na twarz). Zabiegi są dostosywane do typu Doszy pacjenta oraz jego stanu zdrowia. Zajęcia jogi (ćwiczenia oddechowe, relaksacyjne oraz ruchowe), a także medytacja. Zabiegi oraz ćwiczenia mają na celu regenerację ciała oraz poprawę koncentracji i wyciszenie umysłu.

Hotel

☀ Zapraszamy na oryginalną Ayurvedę, otoczoną lasami, w środku wyżyny, w miejscowości Svatá Kateřina. Dzięki zdrowej żywności, czystemu powietrzu i dużej ilości ćwiczeń można zmniejszyć wagę, zwiększyć witalność i radość życia. Obszar ten jest strefą wolną od ruchu samochodowego. Piękna okolica oferuje wiele możliwości spędzania wolnego czasu: jazda konna, turystyka piesza, jazda na rowerze, nordic walking, golf, wycieczki. Narciarstwo i łyżwiarstwo zimą. Ośrodek składa się z czterech budynków - Hotelu Svatá Kateřina, Hotelu Garnison (ok. 70 m), Hotelu Gymnasion (150 m) i Pawilonu Ayurveda.

Zakwaterowanie

79 nowoczesnych, komfortowych pokoi z prysznicem/WC, suszarką do włosów, płaszczem kąpielowym i kapciem. Gimnastyka: DZ Standard Shiraz. Garnizon: Superior Chardonnay. Svatá Kateřina: Superior Cabernet, Merlot z wanną. Deluxe Sauvignon z tarasem i Pinot z indyjskimi meblami, bidet. Pokoje jednoosobowe to pokoje dwuosobowe do użytku jednoosobowego. Bezpieczny w recepcji. Winda.

2-os. Standard Shiraz

nowoczesny, wygodny pokój z prysznicem/WC, suszarka, szlafrok i klapki. W Hotelu Gimnazjon.

2=1.os Standard Shiraz

nowoczesny, wygodny pokój z prysznicem/WC, suszarka, szlafrok i klapki. W Hotelu Gimnazjon.

2-os. Standard Chardonnay

nowoczesny, wygodny pokój z prysznicem/WC, suszarka, szlafrok i klapki. W Hotelu Garnison.

2=1 os. Standard Chardonnay

nowoczesny, wygodny pokój z prysznicem/WC, suszarka, szlafrok i klapki. W Hotelu Garnison.

2-os. Superior Cabernet

nowoczesny, wygodny pokój z wanną/WC, suszarka, szlafrok i klapki. W Hotelu Svata Katerina.

2=1 os. Superior Cabernet

nowoczesny, wygodny pokój z wanną/WC, suszarka, szlafrok i klapki. W Hotelu Svata Katerina.

2-os. Superior Merlot

nowoczesny, wygodny pokój z wanną/WC, suszarka, szlafrok i klapki. W Hotelu Svata Katerina.

2=1-os. Superior Merlot

nowoczesny, wygodny pokój z wanną/WC, suszarka, szlafrok i klapki. W Hotelu Svata Katerina.

2-os. Deluxe Savignon

nowoczesny, wygodny pokój z wanną/WC, suszarka, szlafrok i klapki. Taras. W Hotelu Svata Katerina.

2=1 os. Deluxe Savignon

nowoczesny, wygodny pokój z wanną/WC, suszarka, szlafrok i klapki. Taras. W Hotelu Svata Katerina.

2-os. Deluxe Pinot

nowoczesny, wygodny pokój z wanną/WC, suszarka, szlafrok i klapki. Taras i indyjskie meble. W Hotelu Svata Katerina.

2=1 os. Deluxe Pinot

nowoczesny, wygodny pokój z wanną/WC, suszarka, szlafrok i klapki. Taras i indyjskie meble. W Hotelu Svata Katerina.

Wyżywienie

z kuchnią śródziemnomorską i indyjską. Śniadanie w formie bufetu, obiad i kolacja z karty. Dużą wagę przywiązuje się do jakości żywności i niskiej zawartości kalorii w daniach. Kuchnia ajurwedyjska jest przygotowywana przez indyjskiego kucharza ajurwedyjskiego i podawana gościom. Kuchnia bezlaktozowa i bezglutenowa, wegańska i wegetariańska. Dietetyczna i metaboliczna równowaga® a.A. Orangerie Cafe, Bar, Pavillion Cafe (ok. 300 m), Gentlemen's Club z bilardem. Taras letni.

Wellness & SPA

W hotelu Svatá Kateřina na ok. 1.200 m2 z krytym i odkrytym jacuzzi, sauną fińską i aromatyczną, łaźnią parową, łaźnią parową, łaźnią parową Rasul, łaźnią z kamieniami lawowymi, pokojami relaksacyjnymi. Staw z wodą źródlaną bezpośrednio w hotelu Sv. Kateřina. Relaxanw. np. masaż ajurweda, Bali i tajski. Gimnastyka: fitness z trenerem fitness, joga i pilates. Kosmetyki, manicure, pedicure, laboratorium dietetyczne i InBody 720 - diagnostyka całego ciała, dietetycy.

Zdrowie i kuracje

nowy pawilon Ayurveda (ok. 1.600 m2) w pięknej, spokojnej leśnej okolicy - kryty basen z dyszami masującymi, 2 jacuzzi, terapia Kneippa, sauna fińska, łaźnia parowa, relaks i 6 gabinetów zabiegowych, taras słoneczny, ogród medytacyjny Ayurveda z wodospadem. Tutaj możesz spodziewać się oryginalnych indyjskich ajurwedyjskich kuracji i zabiegów w autentycznej atmosferze. Indyjscy specjaliści i terapeuci z Ayurvedy są certyfikowani przez ośrodek Kairali. Shirodhara (olejowy odlew czołowy), Kadikizhi, Elakizhi, Podikizhi i Navara Kizhi (masaż stemplem), Pizhichil (odlew olejowy całego ciała), Pada (stopa), Mukha Abhyanga (masaż twarzy), Navara muka lepham (leczenie twarzy). Zabiegi są dostosowywane przez specjalistów z Ayurvedy w zależności od rodzaju dawki i stanu zdrowia. Joga (z oddychaniem, ćwiczeniami relaksacyjnymi i ruchowymi) oraz medytacja.

Czas wolny

Piękna okolica oferuje wiele możliwości spędzania wolnego czasu: jazda konna, turystyka piesza, jazda na rowerze, nordic walking, golf, wycieczki. Narciarstwo i łyżwiarstwo zimą.

Przyjazd

TRANSFER (w obie strony): Lotn. PRG (ok. 150 km) ok. € 296/samochód (1-2 osoby). Rezerwacja poprzez SpaDreams, opłatę należy uiścić na miejscu.

Najbliższe lotniska
Václav Havel Airport Prague (PRG) : (ok. 159 km / 114 minut)

Informacje dodatkowe

INFORMACJE Opłata uzdrowiskowa: wliczona w cenę. Parking: oddalony o ok. 3km, transfer do hotelu wliczony w cenę. Dzieci: od 8 roku życia w określonych porach sezonowych za informacją. Psy: małe, ok. € 10/dzień w hotelach Gymnasion oraz Garnison, po uprzednim zameldowaniu. Zalecana jest znajomość języka angielskiego.  

Nasz poradnik do tematu

Poradnik Ajurweda

Podróż do własnego wnętrza

Ściągnij plik w PDF Pokaż wszystkie poradniki
Rezerwuj Kontakt Udostępnij