Słowacja

Słowacja

Urlop zdrowotny w wodach termalnych

Bogate źródła lecznicze, kuracje zdrowotne i relaks w strefach SPA

Słowacja to kraj leżący w samym sercu Europy. Doskonała pogoda i urokliwe widoki zachwycą nawet najbardziej wymagających. Wyobraź sobie krainę pełną gór, jaskiń, średniowiecznych twierdz i zamków. Kraj, gdzie możesz aktywnie i ciekawie spędzić wolny czas wędrując po malowniczych szlakach górskich, odbywając wyprawy rowerowe, zwiedzać zabytkowe miasteczka, i wygrzewać się w wodach termalnych. 

Przyroda jest ogromnym bogactwem Słowacji. Najlepszym dowodem na to jest ilość obszarów chronionych. Na niewielkim przecież obszarze Słowacji znajduje się aż dziewięć Parków Narodowych. Jest to także kraj obfitujący w wody termalne o właściwościach leczniczych. Tu właśnie wkracza SpaDreams z bogatą ofertą pobytów termalnych. 

Nasze hotele na Słowacji oferują moc różnorodnych zabiegów z wykorzystaniem wód termalnych. Możesz na przykład skorzystać z kąpieli termalnej, masażu podwodnego lub wypróbować kurację wodą pitną. Idealnym uzupełnieniem będą pobyt w komorze solnej lub okłady błotne.

Kuracje wodami termalnymi prowadzone są pod kontrolą lekarską, a większość z nich rozpoczyna się badaniem lekarskim. Dzięki temu masz pewność, że poddajesz się zabiegom przepisanym specjalnie dla Ciebie i ukierunkowanych na Twoje schorzenia i dolegliwości.

Lecznicze działanie wód termalnych jest wyjątkowo bogate: wspierają one układ immunologiczny, pomagają w oczyszczaniu organizmu i w przypadku podrażnień skóry. Wydostające się z nich podczas parowania minerały działają kojąco na układ oddechowy.

Do wyboru mnóstwo atrakcyjnych miejsc, które spodobają się zarówno maluchom uwielbiającym się pluskać w ciepłej wodzie, jak i dorosłym.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami na Słowacji.

Wasi doradcy

Z przyjemnością doradzę Ci osobiście: 22 153 07 55

Napisz do mnie: info@spadreams.pl

Nasze najlepsze oferty hoteli na Słowacji