Słowenia

Słowenia

Urlop zdrowotny między Alpami a Adriatykiem

Najlepsze tematy pobytów w Słowenii

Najlepsze regiony w Słowenii

Urlop w Słowenii dopasowany do Twoich potrzeb

Nie wiesz czy zdecydować się na urlop w górach czy nad morzem? Słowenia jest w takim razie miejscem dla Ciebie. Błekitne morze, cudne jeziora i alepjskie szczyty zachwycają turystów z całego świata. Słowenia to kraj trzech klimatów: w górach panuje klimat alpejski, w środkowej części kraju - umiarkowany, a nad morzem - śródziemnomorski. Ten niewielki kraj to prawdziwy raj dla fanów pięknych plaż, doskonałej kuchni i cudownej atmosfery.

Mające nieco ponad 20 tysięcy kilometrów kwadratowych powierzchni państwo zamieszkują zaledwie dwa miliony osób. Mimo to kraj zadziwia różnorodnością krajobrazów, klimatów i zabytków. Aby się o tym przekonać wystarczy przejechać zaledwie około 200 kilometrów autostradą, aby z wybrzeża nad Adriatykiem trafić pod szczyty Alp.

Ze SpaDreams morzesz zrelaksować się w jednym z naszych hoteli nad Morzem Adriatyckim i skorzystać z kuracji zdrowotnych, progamów anystresowych lub zabiegów ajurwedyjskich. 

Dla miłośników górskich klimatów proponujemy wypoczynek w północnej Słowenii, u podnóża Alp. Nasze hotele zapraszają na pobyt wellness oraz odbycie kuracji termalnych. Użytkowanie basenów termalnych, korzystanie z saun i łaźni, masaże alpejskie, gorącymi kamieniami, zapachowymi olejkami – to wszytko czeka na klientów SpaDreams.

Czujesz, że dopada Cie znurzenie codziennością, a Twoja energia życiowa powoli się ulatnia? Skorzystaj z naszych programów Burnout i Nowa energia. Dzięki zabiegom SPA i specjalnie dobranemu wyżywieniu, gwarantujemy, że poczujesz się jak nowo narodzony. 

Już teraz zarezerwuj swój odprężający urlop w przepięknej Słowenii.

Nasze najlepsze oferty hoteli na Węgrzech