Grand Hotel Sava
S

Słowenia · Północno-wschodnia Słowenia · Rogaska Slatina

Magnez, body slim i detoks dla odzyskania energii

Odnowiony hotel z własną strefą wellness „Lotus Therme“ oraz centrum tajskich kuracji położony jest w samym sercu parku zdrojowego. Magnezowa kuracja pitna w centrum medycznym (połączonym przejściem z hotelem).

Najpopularniejsze wyposażenie

Wi-Fi bezpłatnie
Basen
strefa wellness
Basen termalny
Lekarz uzdrowiskowy w hotelu
W otoczeniu zieleni
Centrum spa i wellness
Sauna
Sala fitness

Najlepsze oferty dopasowane do Twojego wyboru

Termal i Magnez Vital

2 Noce, pokój dwuosobowy, dwa posiłki
od 966 zł

Polecamy: detoks

7 Nocy, pokój dwuosobowy, wyżywienie specjalne
od 5 580 zł
nowość

( Przed-) Program dla diabetyków

10 Nocy, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie
od 8 399 zł

ROI- Medical

14 Nocy, pokój dwuosobowy, dwa posiłki
od 10 620 zł

Body slim

14 Nocy, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie
od 11 146 zł

Grand Hotel Sava szczegółowo

Hotel

Grand Hotel Sava jest centralnie położony w środku pięknego i rozległego parku zdrojowego, który jest połączony kładką z Centrum Medycznym Rogaška i pijalnią wód mineralnych.

Położenie i okolica

Uzdrowisko Rogaška Slatina, znane od 400 lat, rozwinęło się w atrakcyjne centrum uzdrowiskowe i turystyczne dzięki kwaśnemu źródłu - jednej z najbardziej intensywnych magnezowych wód mineralnych na świecie.

Wyżywienie

"Kristal" z show cooking, bufetem, niepełnym wyżywieniem z możliwością wyboru obiadu lub kolacji. Na życzenie posiłki redukcyjne, wegetariańskie, ajurwedyjskie i bezglutenowe. restauracja à la carte, lobby bar, kawiarnia, kawiarnia z cukiernią, taras, ogród zimowy. Wieczorami tańce przy muzyce na żywo.

Wellness & SPA

ROI SPA & MEDICO (ok. 2 400 m2): kryty i odkryty basen z termalną wodą mineralną (ok. 32°C), jacuzzi, basen dla dzieci, ścieżka Kneippa, sauna ziołowa i na podczerwień, sauna fińska, łaźnia parowa, tepidarium. Ajurweda, aromaterapia, gimnastyka poranna, aerobik wodny, pilates. Nowoczesne centrum fitness. Centrum urody, fryzjer. ROI SPA & MEDICO wewnątrz i na zewnątrz (ok. 1 200 m2, wstęp ok. 20 €/3 godz.). Korzystaj z dobroczynnego działania wody mineralnej i jej składników w postaci kąpieli mineralnych, sauny fińskiej i tureckiej, sauny ziołowej i sauny na podczerwień. Pomieszczenie do inhalacji solnych. W ROI MEDICO terapia opiera się na balneologii, która wykorzystuje naturalne środki do powrotu do zdrowia. Ważne są kąpiele mineralne i suche kąpiele CO2, które mają korzystny wpływ na zaburzenia krążenia obwodowego i detoksykację organizmu. Fango poprawia krążenie krwi w mięśniach i stawach, stymuluje procesy regeneracyjne, poprawia elastyczność tkanek miękkich, a co za tym idzie ruchomość stawów i kręgosłupa. Zabiegi medyczne, takie jak fizykoterapia i kinezyterapia, mają działanie uzupełniające. Centrum Medyczne Rogaška z kardiologią, medycyną wewnętrzną, chirurgią estetyczną itd.

Przyjazd

Informacje dodatkowe

Dobrze wiedzieć

Pokoje hotelowe w skrócie

 • pok.2-os. Superior balkon

   ca. 21qm
  więcej szczegółów
 • pok.2-os. Superior Grand

   ca. 25qm
  więcej szczegółów
 • pok.2-os. Lux balkon

   ca. 21qm
  więcej szczegółów

Lokalizacja

Grand Hotel Sava
Słowenia, Północno-wschodnia Słowenia, Rogaska Slatina
Graz Airport (GRZ)
ok. 112km / 86min
Zagreb Airport (ZAG)
ok. 99km / 77min

Loading map ...

Podobne hotele