Health Spa Hotels in Lithuania

Hotele Spa Litwa

Odkryj uzdrowiska na Litwie i poznaj urzekające krajobrazy

Hotele Spa Litwa

Poznaj nowe, europejskie miejsce docelowe dla turystyki zdrowotnej. Poznaj historię i przyrodę kraju, ciesząc się jednocześnie doskonałymi zabiegami medycznymi i wellness. Nasze hotele Spa na Litwie, wzbogacone o naturalne piękno kraju, witają Cię serdecznie w nowoczesnych obiektach i oferują ekskluzywne zabiegi na Twojej leczniczej drodze. SpaDreams oferuje szeroki wybór hoteli na Litwie z doskonałymi programami medycznymi i uzdrowiskowymi w przystępnej cenie, starannie pielęgnowane przez ponad 40 lat współpracy z hotelami.

Nasze najpopularniejsze programy na Litwie

Programy specjalne

W dzisiejszych czasach często jesteśmy w pośpiechu, czujemy się niespełnieni lub pod presją, aby być stale dostępnymi. Nasze programy specjalistyczne koncentrują się na przywróceniu równowagi ciała i umysłu. Niezależnie od tego, czy chcesz podjąć cyfrową detoksykację, zwiększyć poziom aktywności czy przeciwdziałać ostrym objawom stresu, nasze hotele na Litwie poprowadzą Cię w podróż do zdrowszego i szczęśliwszego siebie.

Programy Medical Wellness

Zespoły ekspertów w jednych z naszych najlepszych Hoteli Spa na Litwie specjalizują się w wellness medycznym. Wspierają Cię w aktywnej poprawie Twojego samopoczucia i zdrowia. Poznaj uzdrawiającą moc bogatych w minerały źródeł wody na Litwie, które mają podobne właściwości lecznicze jak Morze Martwe. Goście mogą się zregenerować w spokojnie usytuowanych hotelach i wzmocnić swój proces leczniczy, wsiąkając w czyste powietrze litewskich lasów.

Poznaj Litwę

Szukasz kulturowej odmiany wypoczynku, ale też chcesz się rozpieszczać relaksującym wellness w jednym z najlepszych uzdrowisk na Litwie? Odkryj ponad 370 różnych zabiegów wellness i ekskluzywnych Hoteli Spa przy zapoznawaniu się z litewską kulturą. W otoczeniu przyrody, w połączeniu z kuchnią slow food, nowoczesnymi i domowymi obiektami hotelowymi, miłośnicy wellness z pewnością znajdą tu czysty relaks. Dzięki naszym pobytom wellness można spędzić zasłużony czas.


Nasze najpopularniejsze hotele Spa i uzdrowiskowe na Litwie

Jeśli już wiesz, że chcesz zarezerwować Hotel Spa na Litwie, skorzystaj z naszej wyszukiwarki, aby uzyskać wszystkie dostępne oferty i przefiltrować je do swoich osobistych preferencji. W ten sposób można łatwo znaleźć i zarezerwować najlepsze uzdrowisko na Litwie dla swoich potrzeb.


Historia uzdrowisk na Litwie

Dopiero kilka lat temu wzrosło znaczenie hoteli Spa i uzdrowiskowych na Litwie, a szczególnie w turystyce medycznej, mimo że tradycja uzdrowiskowa kraju istnieje już od ponad wieku. Jednym z głównych miast dla turystów uzdrowiskowych są Druskienniki. Nasze hotele uzdrowiskowe w tym mieście specjalizują się w programach odnowy biologicznej i odchudzania. Hotele Spa w Druskiennikach i inne hotele uzdrowiskowe na Litwie są bardzo dumne ze źródeł wody mineralnej i wysokiej jakości składników, które wspomagają pacjentów w ich podróży leczniczej.

Nasze hotele Spa na Litwie koncentrują się na tworzeniu domowej atmosfery i znajdują się w większości pośród pięknej, spokojnej przyrody. Eksperci medyczni będą wspierać Twoją podróż uzdrowiskową, zapewniając charakterystyczne zabiegi i optymalną atmosferę dla Twoich osobistych potrzeb. Już teraz wyróżniające się zabiegi i profesjonalizm w uzdrowiskach na Litwie są uznawane w kraju i za granicą.

Ekspertyza medyczna w uzdrowiskach na Litwie

Skupiając się w 100% na programach leczniczych i wellness, Litwa jest wschodzącym celem podróży dla turystyki medycznej. Programy lecznicze w naszych hotelach uzdrowiskowych na Litwie obejmują kąpiele z bogatą w minerały wodą leczniczą, która ma podobne właściwości jak Morze Martwe, drenaż limfatyczny, medycynę fizyczną i rehabilitacyjną oraz liczy się jako najlepsze uzdrowiska na Litwie. Dzięki ponad stuletniej tradycji i doświadczeniu, eksperci medyczni w naszych uzdrowiskach na Litwie dostarczają wiedzy fachowej i wskazówek, które pomogą Ci być zdrowszym i szczęśliwszym.

Skontaktuj się z nami, jeśli masz inne pytania. Nasz zespół ekspertów z przyjemnością doradzi Ci w sprawie Twojego urlopu na Litwie.

Medical Expertise in Lithuania

Wasi doradcy

Z przyjemnością doradzę Ci osobiście: 22 153 07 55

Napisz do mnie: info@spadreams.pl

Nasze najpopularniejsze miasta uzdrowiskowe na Litwie

Druskienniki

Położone na południu Litwy Druskienniki są przytulnym, małym miasteczkiem wypoczynkowym, położonym właściwie w lesie i pełnym przyrody. Przechadzaj się po kolorowych ogrodach kwiatowych, wzdłuż lśniących jezior i ciesz się promieniami słońca na swojej skórze. Słynące z wód mineralnych miasto jest również siedzibą jednego z największych uzdrowisk na Litwie: Uzdrowisko Druskienniki. Druskienniki to wodny park rozrywki z wieloma innymi atrakcjami, takimi jak piękna fontanna taneczna, muzea historyczne, piękne parki przyrody i wiele innych. Mimo to, mieszkańcy Litwy są najbardziej dumni z ponad 50 źródeł wody mineralnej w mieście. Korzystne dla gości mających problemy z żołądkiem, jelitami, stawami, skórą, układem nerwowym i wiele innych, zabiegi mają na celu złagodzenie objawów i wzmocnienie ogólnego stanu zdrowia gości.

Nasze hotele w Druskiennikach mają certyfikat EuropeSpa med z 100 - 370 różnymi zabiegami, kuchnią slow food, naturalnymi środkami zaradczymi i zapierającym dech w piersiach naturalnym otoczeniem.

Wilno

Wilno jest doskonałym miejscem dla gości szukających pięknych, wyjątkowych i bogatych kulturowo wakacji na Litwie. Wiele zabytków, takich jak galerie sztuki i muzea, znajduje się w odległości spaceru od hotelu - jeśli interesuje Cię kultura, polecamy odwiedzić je podczas pobytu. Można też przespacerować się po lasach położonych w pobliżu hotelu i cieszyć się wspaniałymi widokami na lśniące jeziora. Co za wspaniały sposób na spędzenie czasu między zabiegami w wileńskim uzdrowisku.

Nasze Spa w Wilnie znajduje się w środku malowniczej, 280-hektarowej posiadłości. Otoczone trzema jeziorami, prywatną plażą i 18-dołkowym polem golfowym, to uzdrowisko w Wilnie stwarza idealne warunki do wypoczynku regeneracyjnego na Litwie. Podczas pobytu w naszym uzdrowisku w Wilnie można odkryć ekskluzywne zabiegi wellness, kosmetyczne, jogi i ajurwedy. Zrelaksuj się w nowo otwartym Centrum V Spa & Wellness - jednym z dwóch dużych obszarów wellness w hotelu.

                             

Onikszty

Otoczony wiejskim, lekko pagórkowatym krajobrazem z 76 jeziorami leży miejscowość Onikszty, licząca tylko 12 000 mieszkańców. Czy wiesz, że to miasto leży nad najdłuższą rzeką na Litwie, rozpoczynającą się i kończącą, rzeką Šventoji? Pomimo swojej wielkości, Anykščiai ma wiele interesujących miejsc do zwiedzania, a niektóre z nich znajdują się poza centrum. Dlatego też, jeśli są Państwo zainteresowani zwiedzaniem, polecamy wynajęcie samochodu - na pewno warto.

Nasz hotel w Anykščiai to najnowsza edycja grupy SPA Vilnius. To luksusowe uzdrowisko na Litwie otrzymało tytuł "najbardziej udanego projektu turystycznego na Litwie" i oferuje najwyższej klasy zabiegi. Doskonale usytuowany na łonie natury, stwarza gościom możliwość całkowitej ucieczki od codziennego zgiełku. Czego więcej życzycie sobie Państwo w czasie urlopu leczniczego?

Birštonas

Birštonas to małe miasteczko wypoczynkowe w centrum Litwy. Znane jest z renomowanych uzdrowisk oraz słonych źródeł wody mineralnej i borowinowej, dzięki czemu miasto jest wyjątkowym miejscem do odwiedzenia i wypoczynku. Pierwsze uzdrowisko Birątonas otworzyło się w XIX wieku, przyciągając ludzi z całej Rosji, Polski i regionu bałtyckiego poszukujących leczniczych wód mineralnych i zabiegów borowinowych. Jeśli tęsknisz za relaksującym i odprężającym urlopem zdrowotnym na Litwie za rozsądną cenę, to trafiłeś we właściwe miejsce. Korzystajcie z ekskluzywnych zabiegów zdrowotnych i uzdrowiskowych w spokojnym otoczeniu.

Nasze hotele spa znajdują się w pięknej i spokojnej przyrodzie Birštonas. Goście mogą cieszyć się pobytem w jednym z naszych nowoczesnych hoteli wellness z licznymi zabiegami uzdrowiskowymi i leczniczymi, a także naturalnymi środkami leczniczymi. Szczególnie bogata w minerały woda lecznicza w strefie uzdrowiskowej zapewnia szczególne korzyści lecznicze.

                             


         

Park zdrojowy Druskienniki, Litwania
Źródło wody mineralnej w parku zdrojowym w Druskiennikach (Druskininkai)
Hotele SPA Litwa
Balony na gorące powietrze w Wilnie

Rozkosze kulinarne, kultura i przyroda Litwy

Podróżuj na Litwę, jeśli chcesz spróbować ekskluzywnych przysmaków kulinarnych. Nasze hotele spa na Litwie przygotowują zdrowe dania i wybór żywności dla gości z nietolerancją pokarmową lub alergią. Wiele potraw w naszych uzdrowiskach na Litwie przygotowuje się z sezonowych i lokalnych składników. Polecamy podczas urlopu spróbować zdrowych i autentycznych litewskich potraw: zupy z zimnych buraków, kisieliusu żurawinowego (kisiel, napój owocowy lub zupa) oraz kiszonej kapusty. Pochodzący z Europy Wschodniej i Rosji Kefir jest słynnym składnikiem wielu tradycyjnych litewskich potraw.

Planując swoje wakacje na Litwie, często będziesz czytał o kulturze litewskiej. Litwini kochają przyrodę i mają silne poczucie wspólnej kultury. W ciągu całego sezonu możesz przeżywać różne wydarzenia kulturalne, w tym tradycyjne festiwale muzyczne, taneczne i teatralne.

Podróżując na Litwę na urlop zdrowotny, doświadczysz wielu korzyści z turystyki medycznej na Litwie. Jedną z nich jest jakość życia, pozwalająca na odpoczynek przed i po zabiegach: Dzięki urzekającym krajobrazom naturalnym, dziewiczej, niekończącej się przyrodzie i pięknym plażom, przyroda na Litwie tworzy wyjątkową atmosferę do odpoczynku i relaksu. Podczas gdy nasze najlepsze uzdrowiska na Litwie i ich źródła wody mineralnej pozostawiają Ci uczucie zdrowia i regeneracji.


FAQ Litwa - Wskazówki dotyczące podróżowania i oszczędzania

Jaki jest najlepszy czas na podróż do Litwy?

Połączenie wakacji na Litwie z opieką zdrowotną ma duży sens. Podczas pobytu na Litwie będziesz miał wiele do odkrycia i nauczenia się. Jeśli podczas urlopu na Litwie preferujesz przyjemne ciepło, polecamy podróżowanie w czasie łagodnego lata. Jeśli chcesz poznać Litwę w zimie, litewskie miasteczka ukazują swój niezaprzeczalny urok podczas dość mroźnych zim, gdy trasy narciarskie w głębi lasu zachęcają do zabawy w narciarstwo z przyjaciółmi i rodziną.

Podróż na Litwę: Wymagania wizowe?

Podróżując na Litwę, nie wymaga się posiadania wizy dla obywateli UE, bez względu na długość i cel pobytu. W przypadku obywateli Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Nowej Zelandii, Australii lub Kanady wiza jest wymagana tylko wtedy, gdy planowany jest pobyt powyżej 90 dni. Gościom, którzy nie są pewni, zalecamy kontakt z ambasadą w celu sprawdzenia wymogów wizowych na wakacje na Litwie.

Jak dotrzeć do mojego hotelu na Litwie?

Po wylądowaniu na lotnisku docelowym, zalecamy wynajem samochodu aby dostać się do waszego hotelu spa na Litwie. Może to być szczególnie przydatne, jeśli planujecie samodzielnie zwiedzić okolice swojego uzdrowiska. Jeśli chcesz skorzystać z wygody transfer wahadłowy z i na lotnisko, większość naszych hoteli oferuje tę usługę za dodatkową opłatą. Możesz dokonać rezerwacji bezpośrednio przez SpaDreams i zapłacić na miejscu.

Jak mogę zaoszczędzić na wakacjach na Litwie?

 1. Jeśli szukasz ekskluzywnego urlopu o niskim budżecie na Litwę, trafiłeś we właściwe miejsce. Radzimy naszym klientom zarezerwować opcję pakietu uzdrowiskowego, jeśli jesteś zainteresowany wieloma zabiegami. Nie tylko będzie to dla Państwa bardziej opłacalne, ale pakiety zabiegów można zarezerwować już przed wyjazdem, zamiast na miejscu w uzdrowisku na Litwie. Wspólnie z naszymi partnerami hotelowymi montujemy spersonalizowane pakiety uzdrowiskowe w najlepszym stosunku jakości do ceny i osobistych potrzeb klienta.
 2. Aby skorzystać z "Early Bird Specials" na programy i pobyty, radzimy rezerwować z dużym wyprzedzeniem przed wyjazdem na Litwę.
 3. Czy wiesz, że podróżowanie poza sezonem szczytowymspowoduje, że nie tylko ominiesz strumień turystyczny, ale także zaoszczędzisz na rezerwacjach hotelowych i leczniczych, ponieważ hotele podnoszą ceny w szczytowych okresach (zazwyczaj w miesiącach letnich i zimowych)?

Zobacz wszystkie hotele na Litwie


     

Możesz być również zainteresowany

Inni goście również planowali podróże do

10 powodów, dla których warto rezerwować w SpaDreams

 • Świetny wybór hoteli
 • Gwarancja najlepszej ceny
 • 99% szczęśliwych klientów
 • 40 lat doświadczenia
 • Doradztwo eksperckie
 • Wakacje zindywidualizowane
 • Wyjątkowa jakość
 • Wsparcie od początku do końca
 • Ochrona danych
 • Najnowsze trendy w podróżach
spadreams logo