- 10%

Medical Spa Egles sanatorija Druskininkai
COMFORT

Litwa · Południowa Litwa · Druskienniki
Hotel numer 3
Południowa Litwa
Tradycyjne centrum kuracyjne
Certyfikat EuropeSpa med
Indywidualny plan kuracji z ponad 100 zabiegów
Do ofert

Rehabilitacja i kuracje w pięknym Litwie

Prestiżowe centrum kuracyjne oferujące ponad 100 różnych zabiegów. Na pierwszym planie stawiamy na medycynę rehabilitacyjną i naturalne środki lecznicze. Regeneracja i rehabilitacja w połączeniu z odpoczynkiem i relaksem w pięknej przyrodzie. Certyfikat EuropeSpa med i członkostwo w Quality in Health Prevention e.V.

Najpopularniejsze wyposażenie

Wi-Fi bezpłatnie
Basen
Spokojna okolica
Przyjazny dla osób niepełnosprawnych
W otoczeniu zieleni
Lekarz uzdrowiskowy w hotelu
Sauna
Sala fitness
Nordic walking

Najlepsze oferty dopasowane do Twojego wyboru

Zapoznaj się z kuracją

3 Noce, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie
zamiast 1 078 złod 970 zł

Kuracja Egles

3 Noce, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie
zamiast 1 140 złod 1 026 zł

Maksymalna kuracja zdrowotna Egles

10 Nocy, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie
zamiast 4 243 złod 3 819 zł

Medical Spa Egles sanatorija Druskininkai szczegółowo

Twój hotel spa

Medical Spa Egles sanatorija Druskininkai położone jest bezpośrednio w sosnowym lesie i wykorzystuje naturę jako ważną podstawę dla harmonii i zdrowia. Ponad 50 lat doświadczenia w dziedzinach diagnostyki, terapii i zabiegów z wykorzystaniem wody mineralnej i leczniczego błota oraz skutecznych metod medycyny rehabilitacyjnej ugruntowały tradycję.

Smaki i przyjemności

2 sale jadalne, w tym 1 dla klasy ekonomicznej i standardowej oraz 1 z zadaszonym przejściem dla klasy komfort. Posiłki i napoje z bufetu z międzynarodowymi i litewskimi daniami oraz zdrowymi opcjami. Kawiarnia. Bez alkoholu.

Wellness & Spa

Kompleks basenowo-saunowy (otwarty codziennie) z basenem wewnętrznym (22 x 8 m), 3 basenami terapeutycznymi (każdy 12 x 5 m, zimne i ciepłe), jacuzzi, saunami (infrarot) i łaźniami parowymi, grota solna. Korzystanie z kompleksu basenowo-saunowego przez 120 min. od ok. 6 €.

Zdrowie i kuracje

Druskininkai jest znane z medycyny rehabilitacyjnej i lokalnych naturalnych środków leczniczych, takich jak woda mineralna do kuracji pitnych i leczniczy błoto. Zespół ponad 70 lekarzy i specjalistów, w tym fizjoterapeutów, kardiologów, gastroenterologów, endokrynologów i neurologów, opiekuje się kuracjuszami. Bogata oferta ponad 100 różnych zabiegów (pon.-niedz., częściowo grupowe) umożliwia indywidualne plany kuracji, np. z terapią dwutlenkiem węgla, tlenową, aromaterapią, balneoterapią, krioterapią, kinezyterapią, terapią magnetyczną, laserową, elektroterapią i fizjoterapią, błotem leczniczym, masażami całego ciała, podwodnymi i innymi, inhalacjami, ultradźwiękami, drenażem limfatycznym, aqua aerobikiem i komorą solną. Zabiegi również dla dzieci. Fontanna do kuracji pitnych i kompleksowa diagnostyka funkcjonalna z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.
Zapytaj swoją kasę chorych o dopłatę do leczenia.

Fitness & Oferta kursów

Sala fitness i boiska do siatkówki, koszykówki oraz squasha.

Czas wolny

Biblioteka, sala koncertowa, wycieczki np. do Wilna, Kowna lub do zamku wodnego w Trokach (dodatkowo płatne).

Dojazd

Informacje dodatkowe

Pokoje hotelowe w skrócie

5 budynków z 669 prostymi i funkcjonalnymi pokojami oraz apartamentami z 2 pokojami, wszystkie z balkonem, prysznicem/WC, suszarką do włosów, telewizją kablową, telefonem, zestawem do kawy/herbaty i Wi-Fi. Economy (Pok. 2 os. ok. 14-17 m², Pok. 1 os. ok. 11-12 m²). Standard (Pok. 2 os. Mini i Pok. 1 os. ok. 11-12 m², łóżko w Pok. 2 os. ok. 1,50 x 2 m; Pok. 2 os. większe, łóżko w Pok. 2 os. ok. 1,60 x 2 m) dodatkowo z lodówką, sejfem, szlafrokiem i kapciami oraz krytym przejściem do centrum zabiegowego. Pokoje Comfort (ok. 17-18 m², łóżko w Pok. 2 os. ok. 1,80 x 2 m) w budynku Eglė+, blisko centrum zabiegowego i jadalni. Apartamenty z 2 pokojami dodatkowo z oddzielnym salonem i częściowo z wanną. Pok. 2 os. z 2 łóżkami, pokoje dla osób niepełnosprawnych i alergików dostępne na życzenie. Winda (w Standard nie na wszystkie piętra).

 • Pok. 2 os. Comfort

   ca. 17-18 qm
  więcej szczegółów
 • Pok. 2 os. Economy

   ca. 14-17 qm
  więcej szczegółów
 • Pok. 2 os. Standard

  więcej szczegółów
 • Zdjęcie pojawi się wkrótce

  Pok. 1 os. Economy

   ca. 11-12 qm
  więcej szczegółów
 • Pok. 1 os. Standard

   ca. 11-12 qm
  więcej szczegółów
 • Zdjęcie pojawi się wkrótce

  Pok. 1 os. Comfort

   ca. 17-18 qm
  więcej szczegółów

Lokalizacja

Medical Spa Egles sanatorija Druskininkai
Litwa, Południowa Litwa, Druskienniki
Kaunas International Airport (KUN)
ok. 137km / 104min
Vilnius International Airport (VNO)
ok. 130km / 106min

Hotele w okolicy