Powody, dla których kuracja ajurwedyjska trwa co najmniej 3 tygodnie

Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego wiele programów ajurwedyjskich, takich jak głębokie oczyszczanie czy pakiet wyszczuplający, nie są oferowane przez mniej niż 3 tygodnie? Cóż … SpaDreams pomoże Ci znaleźć odpowidź! Z pomocą ekspertów z Somatheeram Ayurvedic Health Resort odpowiemy na to pytanie.

Pakiet głęboko oczyszczający

Głebokie oczyszczanie ciała to proces spowalniający tempo procesu starzenia się poprzez wzmacnianie układu odpornościowego i oczyszczanie organizmu. Głównymi elementami tego procesu są połączenie ziołowych łaźni parowych, różnych rodzajów masaży, zdrowych posiłków odpowiednich dla danego typu Dosha oraz poprawy snu i postawy ciała. Ten program oparty jest na zabiegach Panchakarmy i Swedakarma.

Proszę zauważyć, że tego pakietu nie można zobaczyć na naszej stronie SpaDreams, ale na szczęście istnieje możliwość, aby zarezerwować go na życzenie !!

ajurweda 1

Ajurwedyjski pakiet wyszczuplający

Ajurwedyjski pakiet wyszczuplający obejmuje masaże ziołowe w proszku i zabiegi z użyciem różnych leczniczych olejów ziołowych. Ponadto, lecznicze kąpiele parowe i spożycie napojów ziołowych, napary i specjalny plan żywienia zgodnie z zasadami ajurwedy są częścią tego procesu. Celem jest osiągnięcie długoterminowej utraty wagi poprzez zmianę metabolizmu. Twój metabolizm odgrywa kluczową rolę w kontroli masy ciała. Metabolizm określa, jak szybko organizm zamienia substancje odżywcze w energię, które są wykorzystywane do skutecznego i prawidłowego funkcjonowania. Im szybciej twój metabolizm działa, tym więcej i szybciej spalone są kalorie.

Z medycznego punktu widzenia jest wysoce zalecane przez ekspertów Somatheeram, aby zarezerwować wspomniane pakiety na co najmniej 3 tygodnie dla pożądanego rezultatu. Metabolizm twojego ciała musi zostać przekształcony podczas stosowania pakietu odchudzającego. Jest to złożony proces, który wymaga pewnej ilości czasu. Ponadto układ immunologiczny musi zostać wzmocniony podczas zabiegów immunizacyjnych. Oczywiście takie leczenie jest również czasochłonne. Ośrodek stara się zaoferować wszystkim Gościom zabiegi ajurwedyjskie najwyższej jakości. Z tego powodu ośrodek nie oferuje głębokiego oczyszczania i pakietów utrata masy ciała na okres krótszy niż 21 dni.

Czy masz więcej pytań? Zachęcamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta SpaDreams. Możesz też zajrzeć na stronę ośrodka oferujacego ajurwedę i zaplanować własną kurację ajurwedyjską: https://www.spadreams.pl/somatheeram-ayurvedic-health-resort-chowara-trivandrum-poudniowo-zachodnie-indie-kerala-h737/

Ciekawy? Odkryj nasze pasujące oferty:
Ypsylon Resort
Sri Lanka – Wybrzeże Zachodnie Sri Lanka – Beruwela
Kairali - Wioska Lecznicza Ajurwedy
Indie – Południowo-zachodnie Indie / Kerala – Kodumbu / Palakkad
Nikki's Nest
Indie – Południowo-zachodnie Indie / Kerala – Trivandrum
Lanka Princess Ayurveda Hotel
Sri Lanka – Wybrzeże Zachodnie Sri Lanka – Beruwela
SpaDreamsPL Instagram
Mapa sytuacyjna