Dane teleadresowe

Dane teleadresowe

SpaDreams

Zarząd

Claudia Wagner
Jan Seifried
Dr Nils Asmussen

Dane o firmie

Dane podatnika VAT/ USt-IdNr:  DE 187 075 653
HR Frankfurt/M., B 14905

Forma prawna: Gesellschaft mit beschränkter Haftung (GmbH) - Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 
Siedziba spółki: Frankfurt, Niemcy

Wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego pod numerem zaświadczenia 1528. Centralna Ewidencja Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych (CEOTiPT) znajduje się pod adresem: https://turystyka.gov.pl/.

Ogólne

Ochrona danych osobowych
Informacje o ochronie danych osobowych znajdziesz tutaj.

Klikając w link nastąpi deaktywacja kodu śledzenia w Google Analytics (Opt-out).

Inspektor ochrony danych osobowych:

Five Consulting
Dipl.-Ing. Klaus Pampuch
Unterbörsch 40c
51515 Kürten
Tel.: 02207-9169986

Projekt i wykonanie strony
Sjard Bleecken, DFAU

Prawa autorskie

© 2023 Fit Gesellschaft für gesundes Reisen spółka z o.o., Frankfurt. Wszelkie prawa, w szczególności prawa do tekstów, zdjęć i innych materiałów chronionych prawem autorskim zamieszczonych na stronach internetowych, zastrzeżone.

Informacje o prawach autorskich / Źródła pochodzenia zdjęć:

Niektóre z tych zdjęć pochodzą z Shutterstock.com, Adobe Stock, Istockphoto.com, Panthermedia, Pixabay.

Dalsze informacje na temat praw autorskich użytych zdjęć można znaleźć tutaj.

W przypadku pilnych zapytań zalecamy skorzystanie z naszego formularza kontaktowego. Tutaj nasi pracownicy serwisu mogą odpowiedzieć Na Państwa pytania.

 

Zastrzeżenia 

Administratorzy spadreams.pl nie ponoszą odpowiedzialności za poprawność treści udostępnianych przez linki zewnętrzne. Informacje te pochodzą ze źródeł, które administratorzy strony spadreams.pl uważają za godne zaufania. Nie ponosimy odpowiedzialności za udostępnione informacje i nie gwarantujemy, że są aktualne, prawdziwe i rzetelne.

Zgodnie z decyzją sądu krajowego w Hamburgu z 12 maja 1998 r., ewentualną odpowiedzialność za zawartość strony, na którą zostanie się przeniesionym, ponoszą również osoby, które umieściły hiperlink lub link na swojej stronie. Zgodnie z decyzją sądu krajowego – uniknięcie ww. odpowiedzialności warunkuje jedynie wyraźna informacja o zrzeczeniu się tejże odpowiedzialności.

Na stronach spadreams.pl administratorzy zamieścili i zamieszczają hiperlinki ew. linki do innych stron internetowych. W kwestii hiperlinków i linków obowiązują następujące postanowienia: Zaznaczamy, że administratorzy spadreams.pl nie mają żadnego wpływu na tworzenie stron, do których umieszczone są linki, ani na ich zawartość. Administratorzy spadreams.pl nie ponoszą odpowiedzialności za poprawność i rzetelność informacji na stronach nienależących do witryny SpaDreams ani za szkody wynikające z ich użytkowania. To oświadczenie ma zastosowanie wobec wszystkich hiperlinków, ew. linków zamieszczonych na stronach www.spadreams.pl.

Przed wystosowaniem upomnienia prosimy o kontakt. W przypadku podejrzenia o naruszenie praw osób trzecich lub przepisów prawnych prosimy o stosowną informację bez ponoszenia kosztów pocztowych. Zapewniamy, że fragmenty podlegające takim prawom zostaną natychmiastowo usunięte, bez konieczności podejmowania przez Państwa kroków prawnych. Jeżeli mimo wszystko zdecydują się Państwo na zatrudnienie prawnika, nie są Państwo uprawnieni do dochodzenia z tytułu zwrotu kosztów.

Informacje o ubezpieczeniu

Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej dla operatorów wycieczek
Haftpflichtkasse Darmstadt
Arheilger Weg 5
64380 Roßdorf

Ubezpieczenie od niewypłacalności przez operatorów wycieczek

Zgodnie z § 651 BGB (Bürgerliches Gesetzbuch [Niemieckiego Kodeksu Cywilnego]) każdy operator wycieczek musi być ubezpieczony od niewypłacalności w ramach zabezpieczenia swoich klientów na wypadek upadłości. Firma Fit Reisen/SpaDreams jest ubezpieczona z tego tytułu na kwotę w wysokości 110 milionów euro.

Nazwa firmy ubezpieczeniowej
R+V Allgemeine Versicherung AG
Raiffeisenplatz
165189 Wiesbaden

Internetowy system rozstrzygania sporów

Zgodnie z Art. 14 Pkt. 1 ODR-VO: Komisja Europejska zapewnia europejską platformę internetowego rozstrzygania sporów, dostępną pod adresem: http://ec.europa.eu/consumers/odr/. Firma FIT Reisen (SpaDreams) nie uczestniczy w postępowaniu rozstrzygającym spory przed arbitrażową radą konsumentów i nie jest do tego prawnie zobowiązana. 

Obudsman - informacje

Versicherungsombudsmann e.V. 
Skrytka pocztowa 080632, 10006 Berlin
Telefon: 0800 3696000 (tylko na terenie Niemiec) / +49 30 206058 99 (poza terenem Niemiec/opłata wg stawek operatora)
Fax: 0800 3699000 (tylko na terenie Niemiec) / +49 30 206058 98  (poza terenem Niemiec/opłata wg stawek operatora)
E-Mail: beschwerde@versicherungsombudsmann.de
Strona internetowa: www.versicherungsombudsmann.de

Adres

SpaDreams
FIT Gesellschaft für gesundes Reisen mbH
Ferdinand-Happ-Str. 28
D-60314 Frankfurt

Tel. +49 (0) 69 / 40 58 85-0
Fax +49 (0) 69 / 40 58 85-903

info@spadreams.pl

Oddział w Hamburgu
Fit Reisen
Gaußstraße 120
D-22765 Hamburg

Tel. +48 (0) 22 153 07 55
Fax +49 (0) 40 38 08 9626