Doskonały 4,5/5,0

41 ocen od naszych Klientów

Hotel numer 1 Chowara-Trivandrum Według naszej skali popularności ten hotel jest numerem: 1 w: Chowara-Trivandrum. Popularność hotelu zależy od liczby jego wyświetleń na naszej stronie internetowej, zapytań ofertowych i liczby dokonanych rezerwacji.

Somatheeram Ayurvedic Health Resort

Ajurweda w czystej postaci nad rajskimi plażami Kerali

Wspaniałe centrum ajurwedyjskie z widokiem na malownicze wybrzeże Malabas. Wielu gości z Europy, stali klienci. Wyrabiane na miejscu lekarstwa ajurwedyjskie.

Nasza oferta pobytów z gwarancją najlepszej ceny

Klasyczna kuracja ajurwedyjska

od 7 noclegów, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie

Doskonała nie tylko w celu leczenia chorób, ale również dla profilaktyki, regeneracji, zbicia wagi, poprawy samopoczucia i profilaktyki przeciwstarzeniowej, dzięki zabiegom oczyszczającym i odżywczym, które są fundamentem ajurwedy.

Idealna w przypadkach: bóli stawów, reumatyzmu, zapalenia stawów, schorzeń serca, krążenia i aparatu ruchu, cukrzycy, schorzeń kręgosłupa i dróg oddechowych, astmy, schorzeń nerek i dróg moczowych, problemów neurologicznych, migreny i niedowładów itp. Leczone są także takie dolegliwości, jak stres, bezsenność, ogólne stany osłabienia, problemy z trawieniem, wysokie ciśnienie tętnicze krwi, alergie. Przeciwwskazania: ciężkie zapalenia, złośliwe guzy, choroby infekcyjne, gruźlica.

 • pełne wyżywienie ajurwedyjskie, łącznie z napojami ajurwedyjskimi (herbaty i woda)
 • konsultacja z lekarzem wyspecjalizowanym w ajurwedzie, diagnoza pulsu, określanie typu kondycji, ustalanie indywidualnego planu zabiegów i odżywiania, codzienna kontrola lekarska, badanie końcowe
 • wszystkie zabiegi ajurwedyjskie, lekarstwa ajurwedyjskie zgodnie z zaleceniami lekarza, jak zsynchronizowane masaże całego ciała, kąpiele ziołowe, masaż głowy, oczyszczanie jelita, polewanie olejkiem
 • codziennie joga w grupach
 • od 14 noclegów wycieczka łodzią przez Backwaters (wycieczka trwająca pół dnia)
 • transport z lotniska Trivandrum i z powrotem

Polecane przy następujących dolegliwościach

Układ nerwowy / neurologia, Serce / naczynia krwionośne / układ krążenia, Podwyższone ciśnienie, Nerki / drogi moczowe, Wzrok / słuch / zęby, Układ oddechowy / astma, Skóra / alergie, Układ ruchu, Reumatyzm / stawy, Przemiana materii / żołądek / jelita, Choroby kobiece / urologia

Następujące usługi dodatkowe są już w cenie

20% zniżki na długi pobyt

30% super zniżki

15% super zniżki

Kod rezerwacji telefonicznej: 737P1

3 307 zł

2 315 zł

Pakiet wyszczuplający

od 21 noclegów, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie

 • noclegów pełne wyżywienie ajurwedyjskie, łącznie z napojami ajurwedyjskimi (herbaty i woda)
 • konsultacja z lekarzem wyspecjalizowanym w ajurwedzie, diagnoza pulsu, określanie typu kondycji, ustalanie indywidualnego planu zabiegów i odżywiania, codzienna kontrola lekarska, badanie końcowe
 • wszystkie zabiegi ajurwedyjskie, lekarstwa ajurwedyjskie zgodnie z zaleceniami lekarza, jak np. zsynchronizowane masaże całego ciała, kąpiele ziołowe, masaż głowy, oczyszczanie jelita, polewanie olejkiem
 • codziennie joga w grupach
 • wycieczka łodzią przez Backwaters (wycieczka trwająca pół dnia)
 • transport z lotniska Trivandrum i z powrotem

Polecane przy następujących dolegliwościach

Otyłość / nadwaga, Przemiana materii / żołądek / jelita

Następujące usługi dodatkowe są już w cenie

20% zniżki na długi pobyt

30% super zniżki

15% super zniżki

Kod rezerwacji telefonicznej: 737P3

10 731 zł

7 512 zł

Somatheeram Ayurvedic Health Resort w szczegółach

Uzdrowisko

Kerala w Indiach południowych: tropikalna i zawsze zielona kraina. Pałace, tradycyjne wioski, parki ochrony środowiska, plantacje herbaty, romantyczne rejsy łodzią po sieci kanałów i rzek Backwaters.

Hotel ajurwedyjski

Somatheeram Ayurvedic Health Resort z bezpośrednim dostępem do plaży, na malowniczym wybrzeżu Malaba, z przepięknym widokiem. Od założenia w 1990 r. jako pierwszy ajurwedyjski resort w Indiach na zachodnim wybrzeżu był już wielokrotnie nagradzany jako doskonałe centrum ajurwedy. Europejsko-indyjski zarząd resortu, wielu gości stałych, idealne miejsce dla osób chcących poprawić stan swojego zdrowia i pragnących poznać prawdziwą ajurwedę w kraju jej pochodzenia, bez konieczności rezygnacji z komfortu i jakości. Ośrodek oferuje ajurwedę, jogę i medytacje w prawdziwie wakacyjnej atmosferze. Oaza spokoju i odpoczynku, położona w naturalnym ogrodzie subtropikalnym, w którym znaleźć można ponad 200 egzotycznych roślin, w tym rzadkich roślin leczniczych.

Zakwaterowanie

66 jednostek mieszkalnych w typowym indyjskim stylu z prysznicem / WC, wentylatorem, moskitierą, czajnikiem, telefonem (niektóre jednostki mieszkalne mają okiennice bez szkła). Odległość pokoi od plaży (w zależności od położenia) 1-5 min. Cottages (domki) z naturalnych materiałów lub cegieł, domki Cottage Special są bardziej przestronne, wolnostojące, z widokiem na morze bezpośrednio z pokoju lub z przylegającego tarasu. DomkiKerala, liczące do 300 lat, zostały odbudowane, każdy z nich jest unikatowy, z 2-4 jednostkami mieszkalnymi. PokojeKerala Standard i bardziej przestronne pokoje Deluxe z dodatkowymi salonami, częściowo zintegrowanymi, częściowo oddzielnymi. Sidhartha, apartament klasy deluxe z łazienką na świeżym powietrzu, pokojem dziennym i sypialnią, tarasem i widokiem na panoramę.

Opis dostępnych pokoi

Wyżywienie i relaks

Restauracja ajuwredyjska z tarasem i widokiem na morze, dopasowane do ajurwedyjskiego typu (dosha) wyżywienie wegetariańskie, również w celu odchudzenia i oczyszczenia, ustalane indywidualnie zgodnie z dosha każdego gościa. Różne rodzaje owoców, świeżo wyciskane soki i dużo przypraw. Typowo południowoindyjskie, europejskie i chińskie specjały za dopłatą.

Czas wolny

Scena OpenAir do imprez kulturalnych i wieczorków tanecznych. Recepcja, lobby, ogródek ziołowy, Wi-Fi w recepcji.

Piękny basen, bezpośrednie dojście do morza (leżaki, parasole przeciwsłoneczne i wypożyczalnia ręczników).

Zdrowie i ajurweda

Somatheeram Centrum Ajurwedy. Ponad 30 rodzajów zabiegów, 13 doskonale wykształconych lekarzy i ok. 70 terapeutów. Kuracja ajurwedyjska indywidualnie przygotowywana dla każdego gościa; całościowa opieka i porady, możliwość wprowadzenia zmian w kuracji w zależności od potrzeb. Własna, hotelowa manufaktura, w której wytwarzanych jest ok. 225 ajurwedyjskich lekarstw i produktów, kontrolowanych przez lekarzy. Produkty z fabryki zostały wyróżnione certyfikatem Good Manufacturing Practice (GMP). Całodobowa opieka lekarska. Joga i medytacji w sali jogi.

Informacje dodatkowe

Najbliższe lotniska
Trivandrum International Airport (TRV): (ok. 19 km / 36 minut)

TRANSPORT Z lotniskaTRV wliczone w cenę (także dla osób towarzyszących, w dwie strony)

INFORMACJA Obowiązkowa dopłata za kolację świąteczną (24.12.) 40 euro, Sylwester 50 euro.

W okolicy odbywają się obchody Festiwalu Świątyń i Kościołów:
Festiwal Świątyń: 9.9.-16.9./3.10.-13.10./2.12.-9.12.18/8.9.-15.9.19/3.10.-13.10.19/1.12.-8.12.19
Chowara: 4.1.-15.1.19
Azhimala: 15.1.-24.1.19

W ramach tych obchodów, zaplanowane są również uroczystości muzyczne, które mogą trwać do godzin nocnych. Prosimy gości o wyrozumiałość.

Hałas krótkotrwały. Zmiana daty festiwali nie jest wykluczona.

Uwaga:
W terminie 01.06 - 30.06.2018 hotel będzie zamknięty na czas corocznych konsultacji.

Opinie klientów

Nasz poradnik do tematu

Poradnik Ajurweda

Podróż do własnego wnętrza

Ściągnij plik w PDF Pokaż wszystkie poradniki

Mapa

Somatheeram Ayurvedic Health Resort
Rezerwuj Kontakt Udostępnij